Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Kamerkowicze

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Par.
ODPOWIEDZ
WitamWas123
Posty: 1

Kamerkowicze

Post autor: WitamWas123 » wt sie 23, 2022 11:07 pm

Witam was serdecznie :) Czy tylko ja zauważyłem w ostatnim czasie, że dana parka non stop obgaduje innych użytkowników SU na ich transmisjach i wyśmiewa grupki innych nadających dziewczyny. Niestety sami robią swoje "mega grupki", które są naprawdę żenujące i ten ich cel, na który zbierają przez ostatni tydzień, czyli plenerek jakby nie wiadomo jakie koszta były i tylko oczekują, że ludzie im mają dawać im żetony na to a jak widać nawet nie mają zamiaru zrealizować swojego celu. Siedzą jak za " karę" tutaj i non stop żebrają. Nie wspominając o tym, że zarabiają tutaj sporo kasy, a dziewczyna siedzi non stop w tej samej bieliźnie jakby nie mogła sobie kupić nic nowego. Fuuuj! Następnym razem nie obgadujcie innych dziewczyn nadających na SU bo karma wraca !

Mirkoo30
Posty: 12

Post autor: Mirkoo30 » pt wrz 16, 2022 1:38 pm

Jak jestem na SU to czasami do nich wejdę ale codziennie jest to samo. Cały czas zebraja że macie zetony a nie dajecie. Niedawno było w opisie potrzebujemy 1900 zł haha. Po co wchodzic do nich na grupe z obciaganiem jak laska obciaga mu na ogólnej za darmo :D

Brzoskwinka2
Posty: 6

Post autor: Brzoskwinka2 » wt paź 11, 2022 8:22 am

Witajcie. Coraz wiecej tego na Su. Ludziska wchodza i obrazja bo ktos z innych transmisji przyszedl tu.

ODPOWIEDZ