Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Emmaxes to byl dramat a nie grupa

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Par.
ODPOWIEDZ
okragla39
Posty: 10

Emmaxes to byl dramat a nie grupa

Post autor: okragla39 » śr lut 24, 2021 4:55 pm

LASKA 30 MINUT NACIAGALA I CALY CZAS JAK ZDARTA PLYTA MOWI ZARAZ ZACZYNAMY SZYBKO KUPUJCIE BILETY POTEM TRANSMISJA SIE ZACINALA odradzam bo to tylko moze opasc wacek niz stanac

(G)ruchacz
Posty: 5

Post autor: (G)ruchacz » pn kwie 19, 2021 8:39 am

Ogólnie to serio jak patrzę ile osób daje się przez nią naciągać to zaczynam się martwić o facetów. To że laska jest średnia to akurat luz bo każdy ma swój gust. Ale kurde ona odlicza "ostatnie 10 sekund" przez 30 minut po 20 razy ;-). Dla mnie to właśnie przez takie osoby SU spada na psy. Każdy czuje się oszukany i zniesmaczony. Nawet jeśli komuś kutas stał jak rzucał na grupową to zakładam się że w połowie drogi już mu dawno się odechciało wszystkiego. Dla mnie takie transmisje powinny być naznaczone żółtą kartką przez moderatorów. Wtedy sprawa jasna, chcesz być wystawiony - wchodzisz. Nie chcesz - szukasz dalej uczciwych dziewczyn

wielki_kot
Posty: 7

Post autor: wielki_kot » sob maja 29, 2021 11:28 am

Zgadzam sie. Dramat!!! Przez 40 min zbiera bilety. Co do grupy to każe płacić 100 za zdjęcie koszulki, potem 100 za stanik i 300 za hiszpana. Przez połowe grupy obciaga nie stojącego kutasa. Chwile na pieska, chwile rozłożone nogi, kutas w buzi i sie niby spuszcza. Nie wiadomo czy to faktycznie sperma. Twarzy jej nie ma. Naciągara!

An226
Posty: 3

Post autor: An226 » pn maja 31, 2021 9:09 am

Dziś niby było ponad 100 osób na grupie. Oczywiście opis obszerny "ruchanie w jedną i drugą stronę, buźka, cycki i obfity wytrysk + zabawa spermą".
Nie dość, że transmisja opóźniona o 7 minut, to relacja jak na stypie. Koleś prawie stał. Ludzie pisali, aby zrobili, to co mieli w opisie, a tu klapa. Cycków nie było bo żebrała jeszcze o 200kr od ludzi. Na koniec wytrysk do buzi taki, że nic nie było widać. Ostatecznie koleś jeszcze skomentował ludzi perfidnie. Słabe.

SportMan123
Posty: 1

Post autor: SportMan123 » sob cze 05, 2021 1:09 pm

szkoda 10kr na ten dramat

wielki_kot
Posty: 7

Post autor: wielki_kot » pn cze 07, 2021 9:11 am

Byłem dwa razy na ich grupie. Pierwszy raz żenada. Liczyłem że może się myle ale jednak nie. Wszyscy dalej sie dają naciągać. Wchodzi sie do niej na grupe i dalej ciągnie żetony za pokazanie cycków. Nie ma twarzy ani żadnych analnych pieszczot i spust udawany do buzi. Potem niby pokazuje ale to nie sperma. Nie wchodźcie do niej bo nie warto !!!!

Constanty
Posty: 4

Post autor: Constanty » sob lip 03, 2021 11:06 pm

tak płaczecie a do niej na grupy chodzicie, do laski ktora niestety cały czas stawia flaka, bo ten gosc to porazka, miekka faja, szkoda jej troche no ale coz

ODPOWIEDZ