Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

LiIithKnox

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Scream
Posty: 143

LiIithKnox

Post autor: Scream » czw lut 03, 2022 4:28 am

Lili nikt Ci nie chciał założyć tematu na forum, dlatego proszę! Niewiele mogę powiedzieć o tej wrednej kobiecie, niedawno ją poznałem i już jej nie lubię. XD Pozdrawiam wszystkich czatowników od niej z którymi bardzo fajnie się wchodziło w interakcję na czacie, prócz jednego toksycznego typa, kumaci wiedzą o kim mowa. nn... Privy Ty na pewno połączysz kropki. XD P.s Czy tylko ja zauważyłem, że mniej napiwkował Julcie odkąd zacząłem do niej zaglądać, a jak nie zaglądam, to ją przekupuję żetonami? xD Podsumowując jednym słowem całokształt tej Wredoty -Ujdzie ;]

privy_tylko_z_miosci
Posty: 27

Post autor: privy_tylko_z_miosci » czw mar 31, 2022 11:10 pm

Kiedyś to były emocje, dostawało się bana znienacka, zjeby były na porządku dziennym. Wchodziłem podczas jedzenia zamiast youtuba żeby sobie popatrzeć i pokomentować w myślach 'ale mu dojebała!'.
A teraz to już nie to samo, jakaś się zrobiła taka, sam nie wiem, miła?

Gilgamesh69
Posty: 26

Post autor: Gilgamesh69 » pt kwie 01, 2022 12:46 am

Często uświadamia przygodnych Januszy co tutaj się robi np.dziś rano owy Janusz pytał jak tam w pracy, od Juleczki szybkie wyjaśnienie ze ujowo bo musi się użerać ze zjebami którzy nie wiedzą po co tu są jak owy pan a dalej ze nie szuka tu przyjaciół i czat jest blokowany <3
Lubię.

wiernyleszek
Posty: 70

Post autor: wiernyleszek » pt kwie 01, 2022 12:43 pm

Gilgamesh69 pisze:
pt kwie 01, 2022 12:46 am
owy Janusz pytał jak tam w pracy
owy pan
po co używasz zaimków, o których odmianie przez przypadki nie masz zielonego pojęcia?

Gilgamesh69
Posty: 26

Post autor: Gilgamesh69 » pt kwie 01, 2022 2:06 pm

wiernyleszek pisze:
pt kwie 01, 2022 12:43 pm
Gilgamesh69 pisze:
pt kwie 01, 2022 12:46 am
owy Janusz pytał jak tam w pracy
owy pan
po co używasz zaimków, o których odmianie przez przypadki nie masz zielonego pojęcia?
Leszku to nie temat grubej pauli, idź być pizdusiem tam hihi

wiernyleszek
Posty: 70

Post autor: wiernyleszek » pt kwie 01, 2022 2:20 pm

Gilgamesh69 pisze:
pt kwie 01, 2022 2:06 pm
Leszku to nie temat pauli, idź być pizdusiem tam hihi
hihi

to nie jest odpowiedź na moje pytanie.
poza tym mam pozwolenie od Paulinki pisania tam, gdzie tylko najdzie mnie ochota.

hihi
hihi
hihi
xD

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » pt kwie 01, 2022 4:36 pm

Gilgamesh69 pisze:
pt kwie 01, 2022 1:55 am
wypad stąd to temat o porządnej kobiecie gburze!
Na SU nie ma porządnych kobiet.

wiernyleszek
Posty: 70

Post autor: wiernyleszek » pt kwie 01, 2022 5:21 pm

RAMIREZbis pisze:
pt kwie 01, 2022 4:36 pm
Na SU nie ma porządnych kobiet.
to zależy jak spojrzeć na sprawę....
oceniam kilka z nich bardzo pozytywnie, gdyż lubią porządek wokół siebie i same dbają o jego utrzymanie. do tego przywiązują ogromną wagę do swojego wyglądu (ciuchy, bielizna, makijaż, dodatki). poza tym starają się postępować zgodnie z ustalonym regulaminem su, nie narzucają masakrycznego cennika oraz są bardzo przydatne i solidne w tym czym się parają.

słowo "porządny/a" ma kilka znaczeń, tobie bliżej do tego, którym lubi mydlić oczy minister Czarnek, kiedy mówi o pielęgnowaniu cnót niewieścich. no cóż.... nie zauważyliście chyba, że czasy się bardzo zmieniły.....

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » sob kwie 02, 2022 4:19 am

wiernyleszek pisze:
pt kwie 01, 2022 5:21 pm
RAMIREZbis pisze:
pt kwie 01, 2022 4:36 pm
Na SU nie ma porządnych kobiet.
to zależy jak spojrzeć na sprawę....
oceniam kilka z nich bardzo pozytywnie, gdyż lubią porządek wokół siebie i same dbają o jego utrzymanie. do tego przywiązują ogromną wagę do swojego wyglądu (ciuchy, bielizna, makijaż, dodatki). poza tym starają się postępować zgodnie z ustalonym regulaminem su, nie narzucają masakrycznego cennika oraz są bardzo przydatne i solidne w tym czym się parają.

słowo "porządny/a" ma kilka znaczeń, tobie bliżej do tego, którym lubi mydlić oczy minister Czarnek, kiedy mówi o pielęgnowaniu cnót niewieścich. no cóż.... nie zauważyliście chyba, że czasy się bardzo zmieniły.....
Wg mnie porządna kobieta nie jest prostytutką(w tym przypadku "e-" tzw. sex-streaming) a nazywanie tutejszych kobiet modelkami itp. to jest właśnie mydlenie oczu. Polityką się nie interesuje, więc nie wiem co i kiedy jakiś minister, czyli polityk powiedział. Co do czasów, które się zmieniły to fakt, bo 20 lat temu chcąc wykonywać tą profesję kobiety musiały pracować w agencjach lub przy drodze a dziś nie muszą.

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » sob kwie 02, 2022 9:36 am

privy_tylko_z_miosci pisze:
czw mar 31, 2022 11:10 pm
Kiedyś to były emocje, dostawało się bana znienacka, zjeby były na porządku dziennym. Wchodziłem podczas jedzenia zamiast youtuba żeby sobie popatrzeć i pokomentować w myślach 'ale mu dojebała!'.
A teraz to już nie to samo, jakaś się zrobiła taka, sam nie wiem, miła?
Dokładnie, kiedyś to było XD Akurat nie uważam, że zrobiła się milsza tylko bardziej skupiona na zarabianiu czyli na privach. Od czasu do czasu do niej zaglądam i często czat świeci pustkami, a dawniej jednak żył swoim życiem. Tylko tak jak mówię, nie jestem w pełni obiektywny, bo bywam u niej sporadycznie.
RAMIREZbis pisze:
pt kwie 01, 2022 4:36 pm
Co do czasów, które się zmieniły to fakt, bo 20 lat temu chcąc wykonywać tą profesję kobiety musiały pracować w agencjach lub przy drodze a dziś nie muszą.
Racja z tą różnicą, że choć oba te nazewnictwa są do siebie podobne, to jednak wiele je różni. Nie uważam, że kobieta będąca e-prostytutką byłaby z góry prostytutką. Na tym portalu nie brakuję przeróżnych kobiet z przeróżnymi ambicjami życiowymi. Dla niektórych dziewczyn jest to fajny dodatkowy zarobek do normalnej pracy bądź studiów, jeszcze inne dziewczyny po prostu kręci pokazywanie się na kamerkach, a dla innych kobiet jest to po prostu praca. Nie wsadzałbym wszystkich dziewczyn do jednego wora. Żeby też nie było, wiem, że są tutaj dziewczyny, które parały się prostytucją i to może powodować taką, a nie inna opinię na temat dziewczyn z kamerek.

ODPOWIEDZ