Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

LiIithKnox

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
wiernyleszek
Posty: 70

Re: Re:

Post autor: wiernyleszek » sob kwie 02, 2022 12:03 pm

RAMIREZbis pisze:
sob kwie 02, 2022 4:19 am
Wg mnie porządna kobieta nie jest prostytutką(w tym przypadku "e-" tzw. sex-streaming) a nazywanie tutejszych kobiet modelkami itp. to jest właśnie mydlenie oczu. Polityką się nie interesuje, więc nie wiem co i kiedy jakiś minister, czyli polityk powiedział. Co do czasów, które się zmieniły to fakt, bo 20 lat temu chcąc wykonywać tą profesję kobiety musiały pracować w agencjach lub przy drodze a dziś nie muszą.
tobie "porządna kobieta" kojarzy się z określeniem, które kiedyś odzwierciedlać miało "kobietę cnotliwą", czyli nierozwiązłą seksualnie, tzw. czystą. od tamtych czasów trochę wody przepłynęło w Wiśle, a słowo "porządny" nabrało kilka dodatkowych znaczeń.
skupmy się na tych, które dla ciebie stanowią sedno, a więc....
- uczciwy/a
czy kobieta pracująca jako "e -" tzw. sex-streamerka może być uczciwa? moja odpowiedź brzmi: może. nierzadko nawet jest.
- dobry/a
czy kobieta pracująca jako "e -" tzw. sex-streamerka może być dobra? odpowiadam: może. i często jest.
- szlachetny/a
czy kobieta pracująca jako "e -" tzw. sex-streamerka może być szlachetna? - może! - zdarzają się i takie.

dodam tylko, że kobiety innych profesji także mogą być: uczciwe, dobre i szlachetne. ale nie muszą. i bywa, że nie są.... najciekawsze jest to, że część z nich jest żonami oraz matkami, a pokątnie prują się tak, że przy nich, niektóre "e -" tzw. sex-streamerki są jak tzw. cnotki-niewydymki.

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » sob kwie 02, 2022 12:58 pm

wiernyleszek pisze:
sob kwie 02, 2022 12:03 pm
RAMIREZbis pisze:
sob kwie 02, 2022 4:19 am
Wg mnie porządna kobieta nie jest prostytutką(w tym przypadku "e-" tzw. sex-streaming) a nazywanie tutejszych kobiet modelkami itp. to jest właśnie mydlenie oczu. Polityką się nie interesuje, więc nie wiem co i kiedy jakiś minister, czyli polityk powiedział. Co do czasów, które się zmieniły to fakt, bo 20 lat temu chcąc wykonywać tą profesję kobiety musiały pracować w agencjach lub przy drodze a dziś nie muszą.
tobie "porządna kobieta" kojarzy się z określeniem, które kiedyś odzwierciedlać miało "kobietę cnotliwą", czyli nierozwiązłą seksualnie, tzw. czystą. od tamtych czasów trochę wody przepłynęło w Wiśle, a słowo "porządny" nabrało kilka dodatkowych znaczeń.
skupmy się na tych, które dla ciebie stanowią sedno, a więc....
- uczciwy/a
czy kobieta pracująca jako "e -" tzw. sex-streamerka może być uczciwa? moja odpowiedź brzmi: może. nierzadko nawet jest.
- dobry/a
czy kobieta pracująca jako "e -" tzw. sex-streamerka może być dobra? odpowiadam: może. i często jest.
- szlachetny/a
czy kobieta pracująca jako "e -" tzw. sex-streamerka może być szlachetna? - może! - zdarzają się i takie.

dodam tylko, że kobiety innych profesji także mogą być: uczciwe, dobre i szlachetne. ale nie muszą. i bywa, że nie są.... najciekawsze jest to, że część z nich jest żonami oraz matkami, a pokątnie prują się tak, że przy nich, niektóre "e -" tzw. sex-streamerki są jak tzw. cnotki-niewydymki.
A się rozwinąłeś a mi chodziło "tylko" i jak widać "aż" o to, że porządne kobiety nie występują na SU i innych podobnych portalach. Wyraziłem swoje zdanie, ja mam takie, Ty inne, ktoś inny jeszcze inne. Jak widać jestem staroświecki. A tak po prawdzie zdanie oglądających o transmitujących i odwrotnie mało interesuje obie strony. Pozdrawiam :)

wiernyleszek
Posty: 70

Post autor: wiernyleszek » sob kwie 02, 2022 1:21 pm

RAMIREZbis pisze:
sob kwie 02, 2022 12:58 pm
Jak widać jestem staroświecki. Pozdrawiam :)
nie jestes taki staroswiecki za jakiego chcialbys uchodzic.
po pierwsze, jestes w "e -", a nie w tradycyjnym burdelu, co by wskazywalo na to, ze podazasz za nowinkami i nowoczesnoscia.
po drugie, twoje poglądy (staroświeckość = konserwatyzm) są dość labilne, w zależności od tematu, w którym się wypowiadasz. ;)
również pozdrawiam :)

foktulfdntdajna6u0s
Posty: 62

Post autor: foktulfdntdajna6u0s » sob kwie 02, 2022 6:19 pm

wiernyleszek pisze:
sob kwie 02, 2022 12:03 pm
- uczciwy/a
czy kobieta pracująca jako "e -" tzw. sex-streamerka może być uczciwa? moja odpowiedź brzmi: może. nierzadko nawet jest.
- dobry/a
czy kobieta pracująca jako "e -" tzw. sex-streamerka może być dobra? odpowiadam: może. i często jest.
- szlachetny/a
czy kobieta pracująca jako "e -" tzw. sex-streamerka może być szlachetna? - może! - zdarzają się i takie [potrzebny przypis].
Skąd to wszystko wiesz?

wiernyleszek
Posty: 70

Post autor: wiernyleszek » sob kwie 02, 2022 8:34 pm

foktulfdntdajna6u0s pisze:
sob kwie 02, 2022 6:19 pm
Skąd to wszystko wiesz?
z teorii prawdopodobieństwa, podpartej intuicją i doświadczeniem życiowym ;)

foktulfdntdajna6u0s
Posty: 62

Post autor: foktulfdntdajna6u0s » sob kwie 02, 2022 9:15 pm

wiernyleszek pisze:
sob kwie 02, 2022 8:34 pm
foktulfdntdajna6u0s pisze:
sob kwie 02, 2022 6:19 pm
Skąd to wszystko wiesz?
z teorii prawdopodobieństwa, podpartej intuicją i doświadczeniem życiowym ;)
Wow! Umysł ścisły?

wiernyleszek
Posty: 70

Post autor: wiernyleszek » sob kwie 02, 2022 9:19 pm

foktulfdntdajna6u0s pisze:
sob kwie 02, 2022 9:15 pm
Wow! Umysł ścisły?
powiedziałbym, że elastyczny ;)

privy_tylko_z_miosci
Posty: 27

Post autor: privy_tylko_z_miosci » wt cze 07, 2022 11:43 pm

Scream pisze:
sob kwie 02, 2022 9:36 am
privy_tylko_z_miosci pisze:
czw mar 31, 2022 11:10 pm
Kiedyś to były emocje, dostawało się bana znienacka, zjeby były na porządku dziennym. Wchodziłem podczas jedzenia zamiast youtuba żeby sobie popatrzeć i pokomentować w myślach 'ale mu dojebała!'.
A teraz to już nie to samo, jakaś się zrobiła taka, sam nie wiem, miła?
Dokładnie, kiedyś to było XD Akurat nie uważam, że zrobiła się milsza tylko bardziej skupiona na zarabianiu czyli na privach. Od czasu do czasu do niej zaglądam i często czat świeci pustkami, a dawniej jednak żył swoim życiem. Tylko tak jak mówię, nie jestem w pełni obiektywny, bo bywam u niej sporadycznie.
RAMIREZbis pisze:
pt kwie 01, 2022 4:36 pm
Co do czasów, które się zmieniły to fakt, bo 20 lat temu chcąc wykonywać tą profesję kobiety musiały pracować w agencjach lub przy drodze a dziś nie muszą.
Racja z tą różnicą, że choć oba te nazewnictwa są do siebie podobne, to jednak wiele je różni. Nie uważam, że kobieta będąca e-prostytutką byłaby z góry prostytutką. Na tym portalu nie brakuję przeróżnych kobiet z przeróżnymi ambicjami życiowymi. Dla niektórych dziewczyn jest to fajny dodatkowy zarobek do normalnej pracy bądź studiów, jeszcze inne dziewczyny po prostu kręci pokazywanie się na kamerkach, a dla innych kobiet jest to po prostu praca. Nie wsadzałbym wszystkich dziewczyn do jednego wora. Żeby też nie było, wiem, że są tutaj dziewczyny, które parały się prostytucją i to może powodować taką, a nie inna opinię na temat dziewczyn z kamerek.
Urwa Scream jak chcesz byc taki fajny jak Prezydent[flaga USA] to musisz sobie darowac takie glebokie rozkminy. Cytujac klasyka "przydałoby Ci się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście… Nie jest tak, Czarnuchu?"

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » śr cze 08, 2022 7:11 am

privy_tylko_z_miosci pisze:
wt cze 07, 2022 11:43 pm
Scream pisze:
sob kwie 02, 2022 9:36 am
privy_tylko_z_miosci pisze:
czw mar 31, 2022 11:10 pm
Kiedyś to były emocje, dostawało się bana znienacka, zjeby były na porządku dziennym. Wchodziłem podczas jedzenia zamiast youtuba żeby sobie popatrzeć i pokomentować w myślach 'ale mu dojebała!'.
A teraz to już nie to samo, jakaś się zrobiła taka, sam nie wiem, miła?
Dokładnie, kiedyś to było XD Akurat nie uważam, że zrobiła się milsza tylko bardziej skupiona na zarabianiu czyli na privach. Od czasu do czasu do niej zaglądam i często czat świeci pustkami, a dawniej jednak żył swoim życiem. Tylko tak jak mówię, nie jestem w pełni obiektywny, bo bywam u niej sporadycznie.
RAMIREZbis pisze:
pt kwie 01, 2022 4:36 pm
Co do czasów, które się zmieniły to fakt, bo 20 lat temu chcąc wykonywać tą profesję kobiety musiały pracować w agencjach lub przy drodze a dziś nie muszą.
Racja z tą różnicą, że choć oba te nazewnictwa są do siebie podobne, to jednak wiele je różni. Nie uważam, że kobieta będąca e-prostytutką byłaby z góry prostytutką. Na tym portalu nie brakuję przeróżnych kobiet z przeróżnymi ambicjami życiowymi. Dla niektórych dziewczyn jest to fajny dodatkowy zarobek do normalnej pracy bądź studiów, jeszcze inne dziewczyny po prostu kręci pokazywanie się na kamerkach, a dla innych kobiet jest to po prostu praca. Nie wsadzałbym wszystkich dziewczyn do jednego wora. Żeby też nie było, wiem, że są tutaj dziewczyny, które parały się prostytucją i to może powodować taką, a nie inna opinię na temat dziewczyn z kamerek.
Urwa Scream jak chcesz byc taki fajny jak Prezydent[flaga USA] to musisz sobie darowac takie glebokie rozkminy. Cytujac klasyka "przydałoby Ci się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście… Nie jest tak, Czarnuchu?"
Wezmę sobie ten głęboki tekst do serca, dzięki Privy. XD

yacohab3
Posty: 27

Post autor: yacohab3 » pt cze 24, 2022 1:16 am

estrawagancka

ODPOWIEDZ