Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

IstudentkaI

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Scream
Posty: 143

IstudentkaI

Post autor: Scream » czw lut 03, 2022 2:52 am

Jako jej wykładowca muszę sprawdzić, czy również tutaj sprawuję się tak dobrze jak u mnie na wykładach. ;] Także Studi, wybacz założenie tematu. XD Ze swojej strony dodam, że jest to najbardziej niewyżyta i zboczona dziewczyna na su o bardzo słodkim głosie. Mam też nadzieję, że w tym temacie udzieli się jej współlokatorka i wypowie się na temat wielu nieprzespanych nocy z powodu jęków, widomo kogo.... ;)
Ostatnio zmieniony czw lut 03, 2022 3:43 am przez Scream, łącznie zmieniany 1 raz.

janek0976
Posty: 30

Post autor: janek0976 » czw lut 03, 2022 3:16 am

niewyrzyta

GoodBoy_Su
Posty: 210

Post autor: GoodBoy_Su » śr kwie 06, 2022 5:37 pm

takie z niej studentka jak ze mnie model xd naciagnieta, wiecznie wspólokatorka spi za sciana :D po fotkach to widac ze to taka studentka kolo 40 lat nadaje od lat i studiow skonczyc nie moze :)

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » ndz maja 08, 2022 1:58 am

GoodBoy_Su pisze:
śr kwie 06, 2022 5:37 pm
takie z niej studentka jak ze mnie model xd naciagnieta, wiecznie wspólokatorka spi za sciana :D po fotkach to widac ze to taka studentka kolo 40 lat nadaje od lat i studiow skonczyc nie moze :)
Mnie też ciekawi czemu jej współlokatorka zawsze śpi w nocy? To jest bardzo podejrzane. XD

GoodBoy_Su
Posty: 210

Post autor: GoodBoy_Su » ndz cze 26, 2022 9:51 pm

Scream pisze:
ndz maja 08, 2022 1:58 am
GoodBoy_Su pisze:
śr kwie 06, 2022 5:37 pm
takie z niej studentka jak ze mnie model xd naciagnieta, wiecznie wspólokatorka spi za sciana :D po fotkach to widac ze to taka studentka kolo 40 lat nadaje od lat i studiow skonczyc nie moze :)
Mnie też ciekawi czemu jej współlokatorka zawsze śpi w nocy? To jest bardzo podejrzane. XD
:)))

GoodBoy_Su
Posty: 210

Post autor: GoodBoy_Su » wt wrz 20, 2022 9:27 pm

Scream pisze:
ndz maja 08, 2022 1:58 am
GoodBoy_Su pisze:
śr kwie 06, 2022 5:37 pm
takie z niej studentka jak ze mnie model xd naciagnieta, wiecznie wspólokatorka spi za sciana :D po fotkach to widac ze to taka studentka kolo 40 lat nadaje od lat i studiow skonczyc nie moze :)
Mnie też ciekawi czemu jej współlokatorka zawsze śpi w nocy? To jest bardzo podejrzane. XD
po jej wyglądzie widać ,ze to laska spokojnie ma ponad 30 lat.

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » pt paź 07, 2022 4:30 pm

GoodBoy_Su pisze:
wt wrz 20, 2022 9:27 pm
Scream pisze:
ndz maja 08, 2022 1:58 am
GoodBoy_Su pisze:
śr kwie 06, 2022 5:37 pm
takie z niej studentka jak ze mnie model xd naciagnieta, wiecznie wspólokatorka spi za sciana :D po fotkach to widac ze to taka studentka kolo 40 lat nadaje od lat i studiow skonczyc nie moze :)
Mnie też ciekawi czemu jej współlokatorka zawsze śpi w nocy? To jest bardzo podejrzane. XD
po jej wyglądzie widać ,ze to laska spokojnie ma ponad 30 lat.
Jej wiek jest owiany tajemnicą. Dla niektórych jest niepełnoletnia, dla innych stara, także widać dziewczyna ma unikalną urodę. :D

Frywolny_
Posty: 6

Post autor: Frywolny_ » ndz lis 19, 2023 7:19 pm

Co się z nią stało?

DrPotfooooooor
Posty: 1

Post autor: DrPotfooooooor » pt lis 24, 2023 2:24 am

Wygrala w totolotka i postanowila zajac sie badaniami nad komosem. Nic, to co kazda zdrowa laska na tym portalu. Jak poznaje wartosciowa osobe to znika. Jak znam zycie to wroci, i chcialbym sie mylic, bo to byla/jest mila kobieta.

ODPOWIEDZ