Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Izabela_dream lewy obieg

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
maksmilian12
Posty: 1

Re: Izabela_dream lewy obieg

Post autor: maksmilian12 » sob lis 20, 2021 5:31 pm

Przede wszystkim nie jesteś zadna tepa zdzira a uwazam ze jesteś przesympatyczna dziewczyna ktora sie stara i daj z sibeie wszytsko ale zarówno jest szczera i uczciwa jesli cos nie wypali to zwraca wiec na spokojnie wszyscy i dajcie na luz ona jest wyjątkowo nie jedna by nie oodala zetonow a ona odda wic po co ja oczerniac zaraz krytykować czy cos i mowic ze "lewy obieg" a ona chce byc uczciwa jak kazdy z nas ma uczucie ckekawe jakby ktos wam by powiedział pozdrawiam

Lizalwmlilkim
Posty: 8

Post autor: Lizalwmlilkim » ndz kwie 10, 2022 8:55 am

Hej Izka co tam słychać

GoodBoy_Su
Posty: 210

Post autor: GoodBoy_Su » pt kwie 22, 2022 6:25 pm

nie ma jej

PiIotZOrbisu
Posty: 1

Post autor: PiIotZOrbisu » śr cze 08, 2022 11:26 pm

.
Ostatnio zmieniony czw cze 23, 2022 11:02 pm przez PiIotZOrbisu, łącznie zmieniany 1 raz.

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » czw cze 09, 2022 7:40 am

PiIotZOrbisu pisze:
śr cze 08, 2022 11:26 pm
Dawno usunęła konto?ktoś wie gdzie się podziała i na jakiej stronie można ją oglądać?
Zmieniła nick, jest codziennie a przynajmniej we wtorek i wczoraj była.

Dr_Isabel
Posty: 7

Post autor: Dr_Isabel » czw cze 09, 2022 9:57 am

PiIotZOrbisu pisze:
śr cze 08, 2022 11:26 pm
Dawno usunęła konto?ktoś wie gdzie się podziała i na jakiej stronie można ją oglądać?
" - No czeeeeść, jestem Angelika, a to jest Samanta...
- a Pan?
- a ja jestem Pilotem z Orbisu." 😂🤣

Pilot... Mam nadzieję, że nie próbujesz mnie zlokalizować w celu zaoferowania mi swoich managerskich usług? 😂


A tak serio to faktycznie nie było mnie dwa tygodnie i w tym czasie miałam odpał, że nie będę już nadawać, czego efektem było usunięcie swojego profilu. Na szczęście moich gości przeszły mnie te pierdolce. 😁
Nie ma możliwości założyć nowego konta na tę samą nazwę użytkownika - stąd ta zmiana.
Całe szczęście, bo i tak go nie lubiłam 😁.

Obiecuję Wam wszystkim i każdemu z osobna miłość, wierność i uczciwość oraz, że Was nie opuszczę... 😘


Buziaczki :*
Izka

FakeTaxi_
Posty: 2

Post autor: FakeTaxi_ » czw cze 09, 2022 6:11 pm

Można założyć konto o tej samej nazwie ale trzeba poczekać miesiąc od usunięcia ;)

Innym rozwiązaniem jest dodanie podkreślnika na początku i/lub na końcu albo można doadać inne śmieszne znaczki np < x x > itp itd.

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » pt cze 10, 2022 9:22 am

FakeTaxi_ pisze:
czw cze 09, 2022 6:11 pm
Można założyć konto o tej samej nazwie ale trzeba poczekać miesiąc od usunięcia ;)

Innym rozwiązaniem jest dodanie podkreślnika na początku i/lub na końcu albo można doadać inne śmieszne znaczki np < x x > itp itd.
Z podkreślnikiem, myślnikiem czy innymi znakami nazwa będzie bliźniaczo podobna, ale nie taka sama :)

ODPOWIEDZ