Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Szalona___czarnula

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Thebesciak84
Posty: 38

Re: Szalona___czarnula

Post autor: Thebesciak84 » śr cze 17, 2020 8:58 pm

Rufi90 pisze:
pt mar 06, 2020 1:22 pm
007agent pisze:
czw mar 05, 2020 4:45 pm
Chyba nie mówimy o tej samej dziewczynie. Piękna, zjawiskowa, figura swietna i z moich doswiadczen naprawde bardzo zaangażowana w to co robi, zawsze z gracją, ze smakiem, z usmiechem i w dodatku bardzo otwarta na propozycje, pomysły sugestie zawsze mam dobre wrazenia na rpiv z nia wiec wracam
picie moczu, piss na siebie, zabawa cewką moczową, scat, picie różnych obrzydliwych mieszanek, anal różne przedmioty, lewatywa różnymi substancjami - sama tak pisze o sobie :D
Może koprofiia też ? :lol: :lol:
Naprawdę Ci to przeszkadza? Dla mnie genialne dziewcze

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » śr lip 01, 2020 10:19 pm

inte aktualnie to idiotka jest

Thebesciak84
Posty: 38

Post autor: Thebesciak84 » czw lip 02, 2020 4:08 pm

pawelmlody2 pisze:
śr lip 01, 2020 10:19 pm
inte aktualnie to idiotka jest
Możesz rozwinąć swoją myśl? Chętnie przeczytam

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » ndz lip 12, 2020 12:21 pm

oczywiście że ta ta panienk poza żetonami świata nie widzi liczą się tylko panowie z dużo ilością żetoników reszta to szmaty często dziewczynka strzela fochy

pavelllo
Posty: 17

Post autor: pavelllo » śr lip 15, 2020 7:08 pm

pawelmlody2 pisze:
ndz lip 12, 2020 12:21 pm
oczywiście że ta ta panienk poza żetonami świata nie widzi liczą się tylko panowie z dużo ilością żetoników reszta to szmaty często dziewczynka strzela fochy
Niestety, też to zauważyłem, ktoś coś napisze nie po jej myśli i ban od razu leci. Typowa żetoniara, która jak Sugar, Remember itp. siedzi tu od lat na etacie ha ha

Szalona___czarnula
Posty: 2

Post autor: Szalona___czarnula » śr lip 15, 2020 10:06 pm

Czytam i nasuwa mi sie pewna refleksja... Czyli idealna użytkowniczka showupa to dziewczyna, która nie ma zasad, daje sobie wchodzic na głowę napalonym Panom co raz bardziej pograzajac się i nie ogarniac, pozwalająca sobie na psucie atmosfery chatu hejtem? Jestem tutaj od pokazów, bo taki to portal i nie mam zamiaru sie tlumaczyc z mojego wyboru. Nie oszukuję, nie wdaję się w intrygi, staram się na privach a Wy szukacie dziury w calym... Pytanie po co? :)
Ostatnio zmieniony sob lip 25, 2020 9:49 am przez Szalona___czarnula, łącznie zmieniany 1 raz.

Thebesciak84
Posty: 38

Post autor: Thebesciak84 » czw lip 16, 2020 8:15 pm

Jeśli ktoś nie ma życia prywatnego to spędza go na SU. Ludzie zapominają że ten portal powstał czysto zarobkowym celu. Są panowie którzy chcą się zabawić i mieć jakiś kontakt z druga osobą (poprzez chat ,video) i mają pieniądze oraz kobiety które tych uciech mogą dostarczyć za odpowiednią zapłatę. Jest jeszcze trzecia grupa która chodzi po transmisjach i gnój robi ale to ich trzeba szybko pozbywać się z pokoju

pozdrawiam

vectra91
Posty: 12

Post autor: vectra91 » sob lip 18, 2020 4:27 pm

Większość z was szuka tutaj zony. Dziewczyna pokazuje ciało bo chce zarobic, a cialo ma zajebiste. To ze jestescie niestabilni emocjonalnie pozwala dziewczynom na zdzieranie z was kasy.

WulkanizatorPochw
Posty: 50

Post autor: WulkanizatorPochw » ndz lip 19, 2020 5:28 pm

vectra91 pisze:
sob lip 18, 2020 4:27 pm
Większość z was szuka tutaj zony. Dziewczyna pokazuje ciało bo chce zarobic, a cialo ma zajebiste. To ze jestescie niestabilni emocjonalnie pozwala dziewczynom na zdzieranie z was kasy.
patrząc na co niektórzy piszą to stawiam że nie jeden się już na tym portalu zakochał 🤣

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » ndz lip 19, 2020 9:59 pm

Szalona___czarnula pisze:
śr lip 15, 2020 10:06 pm
Czytam i nasuwa mi sie pewna refleksja... Czyli idealna użytkowniczka showupa to dziewczyna, która nie ma zasad, daje sobie wchodzic na głowę napalonym Panom co raz bardziej pograzajac się i nie ogarniac, pozwalająca sobie na psucie atmosfery chatu hejtem? Nie z kazdym mam prawo czuć chemię do rozmowy (pawelelmlody2) i tak, jestem tutaj od pokazów, bo taki to portal i nie mam zamiaru sie tlumaczyc z mojego wyboru. Nie oszukuję, nie wdaję się w intrygi, staram się na privach a Wy szukacie dziury w calym... Pytanie po co? :)

widzisz jaką ty jesteś inteligenta pisząc te swoje wypociny no typowa blondi najpierw pisze że jest to portal od seks pokazów a później pisze że nie da sobie wejść na głowę NAPALEŃCOM no bravo zabłysnęłaś jak neon nad burdelem

ODPOWIEDZ