Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Szalona___czarnula

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
007agent
Posty: 5

Re: Szalona___czarnula

Post autor: 007agent » czw mar 05, 2020 4:45 pm

Chyba nie mówimy o tej samej dziewczynie. Piękna, zjawiskowa, figura swietna i z moich doswiadczen naprawde bardzo zaangażowana w to co robi, zawsze z gracją, ze smakiem, z usmiechem i w dodatku bardzo otwarta na propozycje, pomysły sugestie zawsze mam dobre wrazenia na rpiv z nia wiec wracam

Rufi90
Posty: 56

Post autor: Rufi90 » pt mar 06, 2020 1:22 pm

007agent pisze:
czw mar 05, 2020 4:45 pm
Chyba nie mówimy o tej samej dziewczynie. Piękna, zjawiskowa, figura swietna i z moich doswiadczen naprawde bardzo zaangażowana w to co robi, zawsze z gracją, ze smakiem, z usmiechem i w dodatku bardzo otwarta na propozycje, pomysły sugestie zawsze mam dobre wrazenia na rpiv z nia wiec wracam
picie moczu, piss na siebie, zabawa cewką moczową, scat, picie różnych obrzydliwych mieszanek, anal różne przedmioty, lewatywa różnymi substancjami - sama tak pisze o sobie :D
Może koprofiia też ? :lol: :lol:

Szalona___czarnula
Posty: 2

Post autor: Szalona___czarnula » pt mar 06, 2020 1:39 pm

Ktoś tu ma strasznego kija w dupie. :mrgreen: Psy szczekają, karawana idzie dalej. Pozdro. :)

Rufi90
Posty: 56

Post autor: Rufi90 » pt mar 06, 2020 5:43 pm

Szalona___czarnula pisze:
pt mar 06, 2020 1:39 pm
Ktoś tu ma strasznego kija w dupie. :mrgreen: Psy szczekają, karawana idzie dalej. Pozdro. :)
I oby jak najdłużej, bo fajnie popatrzeć na te krągłe sztuczne baloniki na ogólnym :mrgreen:

Marcel69
Posty: 15

Post autor: Marcel69 » wt kwie 21, 2020 12:33 am

Nie jest brzydka, a zajmuje same doły....
Pewnie dlatego, że na priv robi obrzydliwe rzeczy......

regasertim18
Posty: 1

Post autor: regasertim18 » wt kwie 21, 2020 11:08 am

Ja tam bardzo ją lubię, poza tym, że robi mega pokazy to jeszcze jest zabawna, ma poczucie humoru ;)
Polecam, jak dla mnie rewelacja i już nie raz wracałem.

asot1
Posty: 5

Post autor: asot1 » śr kwie 22, 2020 12:23 am

Marcel69 pisze:
wt kwie 21, 2020 12:33 am
Nie jest brzydka, a zajmuje same doły....
Pewnie dlatego, że na priv robi obrzydliwe rzeczy......
No, same doły zajmuje :D Może dlatego że częściej niz na ogolnym przebywa na PRIVach ;)
Cyferki z oglądalności zarobków nie przynoszą moi drodzy

ja nie wchodze na pokazy, przychodze sie przywitac i zagadac a zawsze ze mna pogada milo, wy sie do każdej przyjebiecie taka prawda

nuru1
Posty: 21

Post autor: nuru1 » wt kwie 28, 2020 2:41 pm

Ostatnio ścięła włosy i jakoś na niekorzyść.

zulik
Posty: 14

Post autor: zulik » pn maja 18, 2020 5:27 pm

nuru1 pisze:
wt kwie 28, 2020 2:41 pm
Ostatnio ścięła włosy i jakoś na niekorzyść.
Racja z tym, lepiej było jej w długich.

Thebesciak84
Posty: 38

Post autor: Thebesciak84 » śr cze 17, 2020 4:16 pm

A ja się na nią czaiłem chyba z 2 mc żeby wejść na priwka. Zagadałem do niej na priw szybko ustaliliśmy cenę. Priw był za 500 zet.
Zrobiła wszystko co było ustalone (zero udawania ) na końcu pogadaliśmy przez chwile i wyszedłem zadowolony z priwku. Jakość priwka ocenia na 10/10 ( takie same zaangażowanie jak u kochliwej suczki <--jeśli ktoś byl u tej dziewczyny to wiadomo czego można się spodziewać)
A co do urody dziewczyny to daje 10/10 ( to że ma piersi zrobione to tylko dodaje uroku) .

ODPOWIEDZ