Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Anela banuje za nic…

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Czajnnnna
Posty: 3

Anela banuje za nic…

Post autor: Czajnnnna » sob paź 16, 2021 3:01 am

Dwa dni pod rząd, dostaje bana po 30 sekundach od wejścia…
I przydałoby się czasami przebrać, a nie codziennie transmitować w tym samym „ubraniu” ;)

Dr_dree
Posty: 5

Post autor: Dr_dree » sob paź 16, 2021 8:15 am

Takie jej prawo i widocznie dobrze wie jakim jesteś prostakiem,haha sprawdz lepiej swoją bieliznę czyścioszku Adonisie hahaha a nawiasem jakim trzeba być debilem by zakładać temat na forum o takiej treści? Spójrz w lustro po prostu Hahaha

sledziowe98koreczki--
Posty: 6

Post autor: sledziowe98koreczki-- » sob paź 16, 2021 11:40 pm

chore babsko

Czajnnnna
Posty: 3

Post autor: Czajnnnna » ndz paź 17, 2021 3:08 am

Dr_dree. A na jakiej podstawie możesz stwierdzić jakim ja jestem człowiekiem, że w ten sposób mnie oceniasz?
Napisałem fakty, a nie jakieś wymyślone oceny jak Ty.
Poza tym dziś już zmieniła swój nick, wiec mówi to samo za siebie.
Nie pozdrawiam.

ManoNegra
Posty: 12

Post autor: ManoNegra » ndz paź 17, 2021 3:21 am

to ta babcia stara?

Czajnnnna
Posty: 3

Post autor: Czajnnnna » ndz paź 17, 2021 2:26 pm

Nie nie, jest dziewczyna taka troszkę większa, w czerwonym czymś (chyba gorset). Nie widziałem, zeby miała więcej niż dziesięciu obserwujących.

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » ndz paź 17, 2021 2:43 pm

Może dlatego banuje/ew wyrzuca. Jak jest kilkadziesiąt/kilkaset osób to niepiszący "giną" w tłumie a jak u niej jest poniżej dziesięciu jak piszesz to chyba nawet nie trzeba rzucać napiwku żeby móc pisać. Laski na dole, gdzie mają mało widzów milczących często wyrzucają/banują.

Marc3kPl
Posty: 8

Post autor: Marc3kPl » ndz paź 17, 2021 4:30 pm

nadaje

Dr_dree
Posty: 5

Post autor: Dr_dree » ndz lis 14, 2021 11:13 am

Może i rzeczywiście zbyt pochopnie Ciebie oceniłem ,gdyż nad wyraz pełno tu idiotów.Banuje ,no cóz ma prawo i to jej transmisja a skoro Ciebie banuje natarczywie wniosek nasuwa się sam.Widocznie ma jakąś awersję do Ciebie i powinieneś to zbagatelizować i udać się do innej laski,a nie robić z tego zagadnienia. na forum .

Dr_dree
Posty: 5

Post autor: Dr_dree » ndz lis 14, 2021 11:23 am

A tak a propos ,nie wystawiam mylnych i nieprawdziwych komentarzy ,jestem tu 6lat i rzadko to robię,a robię to wówczas gdy oczy krwawią

ODPOWIEDZ