Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

MsKylie

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
pawero
Posty: 1

MsKylie

Post autor: pawero » śr wrz 22, 2021 11:41 pm

Niby zadbana ale drugi dzień rzędu te same majtki założyła koleżanka trochę zapomina o higienie intymnej


Wykupiłem u niej privki do tej pory zero odpowiedzi

Trevo
Posty: 9

Post autor: Trevo » śr wrz 22, 2021 11:56 pm

Ciekawiło mnie czy ona robi te privy z kopert xd Widzę że nie hahahaha "privek wartości 10000zet w kopercie za 250" XD

macerk22
Posty: 13

Post autor: macerk22 » czw wrz 23, 2021 2:12 pm

tępa taka ze słuchać się nie da porażka i ten kit ze cyków nie robiła gdzie wyraźnie widać różnice z kiedyś a teraz. ściemniara

LittleStar
Posty: 23

Post autor: LittleStar » czw wrz 23, 2021 2:26 pm

Troszkę w tym prawdy ;)

Lelumpolelum66
Posty: 10

Post autor: Lelumpolelum66 » czw wrz 23, 2021 2:30 pm

Największa manipulantka kłamie co drugie słowo. Wczoraj mówiła ze nie mogłaby się ruchać z byle kim a wcześniej robiła odbiór pizzy z lodem hahaha oczywiście ze ustawka ale taka zesrana siedziała "Jak Ja się boje kto przyjdzie" ...Tak naciąga Januszy na hajs ze to hit a i jeszcze 1000 zet ROZDZIEWICZAMY ANALKA... Jak ona juz 10 raz dildo do dupy wsadza.

macerk22
Posty: 13

Post autor: macerk22 » czw wrz 23, 2021 7:57 pm

3 dzień ta sama bielizna xD higiena na poziomie. mnie jako faceta odrzucają takie brudaski

Pytajnik
Posty: 302

Post autor: Pytajnik » pt wrz 24, 2021 2:57 pm

Też jej nie lubię, ale..

Pretensje powinniście mieć do Januszy, którzy mają wyjebane na własne dymanie.
Ludzie lubią jak ich rząd dyma, widzowie jak ich kobietki dymają, etc.

sortecorsa
Posty: 26

Post autor: sortecorsa » pt wrz 24, 2021 7:25 pm

macerk22 pisze:
czw wrz 23, 2021 7:57 pm
3 dzień ta sama bielizna xD higiena na poziomie. mnie jako faceta odrzucają takie brudaski
Przwcież ona tej bielizny nie nosiłą, a co chwile sciagała... nie miała by nawet czasu pobrudzic bielizny! poza tym te majtki nie są do chodzenia na co dzien a raczej pokazowe... bo to same nitki.... :)
nie ma co sie czepiac ona zawsze jest zadbana wygolona gladka :)

sortecorsa
Posty: 26

Post autor: sortecorsa » pt wrz 24, 2021 7:27 pm

Jedynie do czego mógł bym sie przyczepic to do tych wałkow co robi lewe obiegi, dziwne ze ktoś rzucil 10 k jednorazowo i znikł :D nikt tak nie robi:)

macerk22
Posty: 13

Post autor: macerk22 » wt wrz 28, 2021 8:32 pm

WROCILA PO 4 DNIACH W TEJ SAMEJ BIELIZNIEXDDD O KURWA SERIO TYLE ZARABIA NIY A LAZI TYDZIEN W TYCH SAMYCH MAJTAH ??? OBRZYDLIWE AZ MI SIE ZBIERA NA WYMIOTY..

ODPOWIEDZ