Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Ingax

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
kotzurro
Posty: 24

Re: Ingax

Post autor: kotzurro » śr kwie 06, 2022 7:44 pm

Faktycznie dosyć śmiesznie wyglądają te wielkie cycki

ArmaniEmporio
Posty: 7

Post autor: ArmaniEmporio » czw cze 08, 2023 4:08 am

Ogólnie laska naciąga bardzo jej grupowe to żenada ;p także szkoda żetonów zazwyczaj najebana nie ogarnia nic jak na 40 letnia kobiete bardzo uboga inteligentnie osoba ale co kto lubi

Kraju91120
Posty: 1

Post autor: Kraju91120 » czw cze 08, 2023 1:18 pm

Dziewczyna bardzo ładna, grupowych niby nie robi. Chociaż ostatnio zrobiła z facetem i był wielki niewypał. Dużo pokazuje na publicznym ale szkoda ze wszystkich obserwujących traktuje przedmiotowo.

Awatar użytkownika
qwertyu1234567
Posty: 34

Post autor: qwertyu1234567 » pn wrz 18, 2023 7:23 pm

Tu się dałem naciąć. Grupowa z facetem była fatalna, zaczęła coś robić dopiero po czasie grupowej, ale się wkurzyła i wyłączyła grupę, a jak wiemy po czasie nie da się zgłosić źle wykonanej grupy.

ingax
Posty: 6

Post autor: ingax » ndz paź 08, 2023 8:55 pm

Ojej, ale Wy jestescie biedni :) przestancie pisac nieprawdziwe rzeczy, ktore sie nigdy nie wydarzyly. Najlepiej oceniac kogos ,kogo sie nie zna;)
40 lat? Mam 29 kotku;D Grupowych juz nigdy nie zrobie,dlatego ze wchodzac wywalilo mnie z su i nie widzialam kto dal mi zet na grupie(musialabym wszystkim dac ). Nie bede wiecej sie tlumaczyc. Pozdrawiam cieplutko normalnych chlopakow !!!!!

Franc_Maurer
Posty: 26

Post autor: Franc_Maurer » pn paź 09, 2023 10:09 am

ingax pisze:
ndz paź 08, 2023 8:55 pm
Ojej, ale Wy jestescie biedni :) przestancie pisac nieprawdziwe rzeczy, ktore sie nigdy nie wydarzyly. Najlepiej oceniac kogos ,kogo sie nie zna;)
40 lat? Mam 29 kotku;D Grupowych juz nigdy nie zrobie,dlatego ze wchodzac wywalilo mnie z su i nie widzialam kto dal mi zet na grupie(musialabym wszystkim dac ). Nie bede wiecej sie tlumaczyc. Pozdrawiam cieplutko normalnych chlopakow !!!!!
To mam dla ciebie słaba wiadomość.
Wyglądasz na grubo 40+ a skoro masz 29 lat to niestety wyrazy współczucia,bo zajechana jesteś po całości....Ale nie martw sie-tu co drugi myśli kutasem i wali do byle czego,takze na pewno kilku desperatow da ci jeszcze zarobić z 20 zet.

Pjotrr
Posty: 6

Post autor: Pjotrr » ndz paź 15, 2023 10:21 am

30 😁

ODPOWIEDZ