Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

slodkie_serce

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
uleglazerzne82
Posty: 36

slodkie_serce

Post autor: uleglazerzne82 » pn maja 10, 2021 5:26 am

kolejna z mordom 0 na 10

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » wt maja 11, 2021 9:56 am

uleglazerzne82 pisze:
pn maja 10, 2021 5:26 am
kolejna z mordom 0 na 10
nie u Juleczki nie jest tak źle

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » wt maja 11, 2021 2:09 pm

Zasługuje na 2 bo pały bym jej nie dał

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » wt maja 11, 2021 2:15 pm

Lary_Podgladacz pisze:
wt maja 11, 2021 2:09 pm
Zasługuje na 2 bo pały bym jej nie dał
co wy od niej chcecie fajna,ładna mała dziewczynka ze smile na twarzy

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » wt maja 11, 2021 2:16 pm

widzę że macie kompleks Julki

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » wt maja 11, 2021 9:44 pm

Blond_myszka pisze:
wt maja 11, 2021 7:45 pm
Dzisiaj pod sklepem widziałam szły dwie dziewczyny, jedna z grubym tyłkiem i miała za krótkie spodenki do tego naciągnięte. Mówię do niej "widać ci dupę w tych spodenkach" a ona na to "wiem" a ja "to zasłoń ją bo się zrzygam". Ogólnie zaczęłam się z niej śmiać było jej głupio i dobrze, powinniście zwracać uwagę takim ludziom a nie tylko się gapić zwłaszcza faceci
ale co ta twoja wypowiedz ma tutaj do tematu?

SexyHot____24
Posty: 33

Post autor: SexyHot____24 » śr maja 12, 2021 2:18 am

Ale czemu w tym temacie? Załóż własny XDxDd

Blond_myszka pisze:
śr maja 12, 2021 12:33 am
pawelmlody2 pisze:
wt maja 11, 2021 9:44 pm
Blond_myszka pisze:
wt maja 11, 2021 7:45 pm
Dzisiaj pod sklepem widziałam szły dwie dziewczyny, jedna z grubym tyłkiem i miała za krótkie spodenki do tego naciągnięte. Mówię do niej "widać ci dupę w tych spodenkach" a ona na to "wiem" a ja "to zasłoń ją bo się zrzygam". Ogólnie zaczęłam się z niej śmiać było jej głupio i dobrze, powinniście zwracać uwagę takim ludziom a nie tylko się gapić zwłaszcza faceci
ale co ta twoja wypowiedz ma tutaj do tematu?
Gówno cię to obchodzi mogę pisać co chce. Boli cię, że ktoś oprócz trolli siedzących na forum 24 h się wypowiada

Genesis
Posty: 37

Post autor: Genesis » śr maja 12, 2021 2:25 pm

Blond_myszka pisze:
wt maja 11, 2021 7:45 pm
Dzisiaj pod sklepem widziałam szły dwie dziewczyny, jedna z grubym tyłkiem i miała za krótkie spodenki do tego naciągnięte. Mówię do niej "widać ci dupę w tych spodenkach" a ona na to "wiem" a ja "to zasłoń ją bo się zrzygam". Ogólnie zaczęłam się z niej śmiać było jej głupio i dobrze, powinniście zwracać uwagę takim ludziom a nie tylko się gapić zwłaszcza faceci
Masz czelność zwracać komuś uwagę sama będąc ulana ? I pokazując dupsko za darmo , bo napiwków u ciebie brak

Cocodziamb
Posty: 123

Post autor: Cocodziamb » śr maja 12, 2021 3:53 pm

Genesis pisze:
śr maja 12, 2021 2:25 pm
Blond_myszka pisze:
wt maja 11, 2021 7:45 pm
szły dwie dziewczyny, jedna z grubym tyłkiem i miała za krótkie spodenki do tego naciągnięte. Mówię do niej "widać ci dupę w tych spodenkach" a ona na to "wiem" a ja "to zasłoń ją bo się zrzygam".
Masz czelność zwracać komuś uwagę sama będąc ulana ?
to się wydarzyło, gdy kicia niunia wracała wściekła do domu po wizycie u dietetyka, który przepisał jej tabletki na odchudzanie. kicia myślała, że ma je połykać, ale on zalecił jej, żeby pięć razy dziennie rozsypywała je na podłogę i podnosiła po jednej. ;)

Cocodziamb
Posty: 123

Post autor: Cocodziamb » śr maja 12, 2021 5:32 pm

Blond_myszka pisze:
śr maja 12, 2021 4:39 pm
Nie zwróciłam jej uwagi bo jest gruba tylko dlatego, że nie będzie mi nagą dupą kręcić przed oczami, chyba zacznę nagrywać takie idiotki wrzucę na youtube i wezmą udział w konkursie na najbardziej obleśną wieśniarę
a ty jak wystawiasz na awatarze przed moimi oczami swój gigantyczny odwłok oraz spaślate uda, to też mam zacząć cię nagrywać, wrzucić na judupa i ogłosić konkurs na najbardziej obleśną wieśniarę?

ODPOWIEDZ