Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Slodkadzidzia

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Re: Slodkadzidzia

Post autor: GORYL » sob kwie 18, 2020 12:05 pm

Super dziewczyna nie macie czego się czepiać.

moncio
Posty: 8

Post autor: moncio » sob kwie 18, 2020 4:20 pm

KOBIETA PETARDA!

SexiBoy78
Posty: 2

Post autor: SexiBoy78 » czw maja 21, 2020 3:46 pm

przegrzane_gary pisze:
sob mar 21, 2020 3:28 pm
ten karpiowaty wyraz twarzy mnie odrzuca, ale wiadomo każdy lubi co innego.Jakby przestała wykrzywiać tą twarz i robić te dzikie miny można coś u niej wydać.
Gościu Ty nie powinnes mieć nick przegrzane _gary tylko PRZEGRZANY ZRYTY LEP gdzie ta pieknosc ma karpiowaty wyraz twarzy a zresztą jak się całe życie mieszka na wsi i widzi tylko świnie to co się dziwić ze tak stwierdzasz (slodkadzidzia ma cudowna twarz nic dodać nic ująć) a jestem ciekaw jak Ty wyglądasz napewno jak zgredek który boji się rano spojrzeć w lustro!!!! ŻAL MI CIE GOŚCIU!!!!!!

boss332
Posty: 6

Post autor: boss332 » pt maja 29, 2020 11:54 pm

Kobieta jakich tutaj bardzo mało w zasadzie wcale inteligentna mądra ładna i przedewszystkim potrafi rozmawiać nie robi na priv nic mechanicznie jak co niektóre byle zrobić swoje Sandra to nie ten typ ona lubi rozmawiać a to bardzo znikome zjawisko tutaj.... Sandruś Jesteś usmym cudem świata!

slodkadzidzia
Posty: 24

Post autor: slodkadzidzia » pt cze 19, 2020 1:53 am

Kurde .. Masz prawo mieć Swoje zdanie - i to jest Twoja opinia którą szanuję jak każdą inna :) oczywiście to są Twoje ciężko lub też nie :) zarobione pieniążi i Ty sam decydujesz na co je wydajesz :) masz do tego prawo ,ja nie mam nic przeciwko temu :) życzę Ci samych fajnych i udanych transmisji na których będziesz Miał okazję być :) pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :) garnku :*

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt cze 19, 2020 11:07 am

Obecnie jest 7 cudów świata, ale ta dziewczyna to jest 8 cud świata.
Kto jej nie zna niech żałuje, bo naprawdę warto poznać taką osobę o tak dużym sercu.
Wykonywane pokazy, robi z całym sercem i bez zahamowań daje z siebie 100% i zawsze jest miła dla widza , ma dobry kontakt z widzami .
Minusem jest to ,że bywa bardzo rzadko na su jak jest to jest wieczorami tylko mogę polecać tu nie ma co się zastanawiać nad pokazem.👍👍👍👍

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw kwie 15, 2021 9:11 pm

boss332 pisze:
pt maja 29, 2020 11:54 pm
zjawisko tutaj.... Sandruś Jesteś usmym cudem świata!


w 1000% zgadzam Sie z tobą 8 cud bo 9 nie ma

ODPOWIEDZ