Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Slodkadzidzia

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Re: Slodkadzidzia

Post autor: GORYL » pn gru 09, 2019 5:00 pm

Na bora bora, no to musisz grać w tego totka zabrać może by się dała, ale nic po zatym. Ta dziewczyna się szanuje, i raczej nie zaliczył byś :mrgreen:

slodkadzidzia
Posty: 24

Post autor: slodkadzidzia » pn gru 09, 2019 5:31 pm

GORYL pisze:
pn gru 09, 2019 5:00 pm
Na bora bora, no to musisz grać w tego totka zabrać może by się dała, ale nic po zatym. Ta dziewczyna się szanuje, i raczej nie zaliczył byś :mrgreen:
NIE PODLIZUJ SIĘ, ZA PÓŹNO! ;)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn gru 09, 2019 5:33 pm

hehehe ,ty masz dziś bojowe nastawienie widzę :P

rabarbareczek
Posty: 1

Post autor: rabarbareczek » pt gru 13, 2019 2:05 pm

Powiedzieć że piękna, słodka, czarująca to jakby nic nie powiedzieć, bo bym musiał mówić i mówić i dalej by mi brakowało słów żeby ją opisać :) No i te oczy, oj, każde spojrzenie zarówno peszy jak i hipnotyzuje i chce się więcej , coś pięknego :) wyjątkowa,profesjonalna, nie udaje i jestem pewien że do każdego podchodzi indywidualnie i chce żeby każdy wyszedł od niej zadowolony. Ja jestem za każdym razem ..
~twój Rabarbareczek :*

kamil87
Posty: 1

Post autor: kamil87 » ndz gru 29, 2019 2:45 am

Prawdziwa kokietka, potrafi kusić jak prawie żadna. Czuć autentyczność, szczerość i seksapil !!! Privów nie traktuje jak obowiązek ( co do sekundy i spadaj dziadu ). Ciało petarda.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz gru 29, 2019 10:27 am

Pytarda demon kobiecości o gołębi sercu , a idzie nowy rok i ona jeszcze nas zaskoczy pozytywnie.
Nic nie stoji na przeszkodzie, tylko trzeba kupić los.

kondziorrr
Posty: 1

Post autor: kondziorrr » śr sty 15, 2020 5:35 pm

Slodkadzidzia to najlepsza kotka na SU. Ahh te jej ponętne ksztalty. Uwielbiam ja odwiedzać.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt lut 04, 2020 2:25 pm

Jej się nie da nie uwielbiać , dobrze że wróciła na showup , dzidzia :D słoneczko dużo zdrowia.
Kobieta petarda sex bomba,cudowna dziewczyna , ciepła miła bardzo kocha zwierzęta.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob mar 21, 2020 1:33 pm

Teraz robi nocki do rana no pytarda drugiej takiej niema. Cudowna dziewczyna.

przegrzane_gary
Posty: 14

Post autor: przegrzane_gary » sob mar 21, 2020 3:28 pm

ten karpiowaty wyraz twarzy mnie odrzuca, ale wiadomo każdy lubi co innego.Jakby przestała wykrzywiać tą twarz i robić te dzikie miny można coś u niej wydać.

ODPOWIEDZ