Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Slodkadzidzia

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
RICHforGIRL
Posty: 6

Slodkadzidzia

Post autor: RICHforGIRL » wt cze 11, 2019 7:14 pm

Hmmmm..... Slodkadzidzia sandrusia :D jest najlepsza potrafi porozmawiać ma fantastyczne ciało nie to co te niektóre wieszaki same kości
Wiem...o gustach się nie dyskutuje ale ona jest masakra te oczy piersi pupa ciało poezja :)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt cze 11, 2019 7:48 pm

Potwierdzam dziewczyna to petarda chodzącą energia ciało boskie , ale jest tu pare takich i dalej się nie wypowiem bo się boje że mi się dostanie od grona znajomych kobiet. :lol:

RICHforGIRL
Posty: 6

Post autor: RICHforGIRL » wt cze 11, 2019 8:10 pm

Żadna jej nie dorównuje nawet do pięt
Ona jest poprostu mega cudowna pod każdym względem kobieta !!!

SexiBoy78
Posty: 2

Post autor: SexiBoy78 » pn lis 25, 2019 8:13 pm

MASAKRA!!! DZIEWCZYNA ROZWALIŁA MI SYSTEM :o TEGO NIE DA SIĘ OPISAĆ SŁOWAMI ! CO BYM NIE NAPISAŁ TO I TAK BĘDZIE ZA MAŁO! TO TRZEBA PO PROSTU ZOBACZYĆ! JESTEM ZA GRANICĄ , Z NUDÓW ZAŁOŻYŁEM SOBIE TU KONTO ... WCHODZIŁEM , OBSERWOWAŁEM ! SZAŁU NIE BYŁO ... LASKI NA PRYWATNYCH TRANSMISJACH NIE WYWIĄZYWAŁY SIĘ Z OPISU , A JAK TAK TO ROBIŁY TO Z AUTOMATU - TO WIDAĆ , PO ZA TYM NIE KTÓRE JAK SIĘ ROZEBRAŁY TO AŻ SIĘ SŁABO ROBIŁO :x GRUPOWE TO PORAŻKA , TAK OSZUKUJĄ , ZE BRAK SŁÓW! NAWET CHCIAŁEM USUNĄĆ KONTO - DO MOMENTU AŻ NIE ZOBACZYŁEM JEJ :shock: oczy mi wyszły ! PRAWDZIWA KOBIETA ! O KOBIECYCH PEŁNYCH KSZTAŁTACH ! JEJ OCZY,USTA I CIAŁO ROZWALAJĄ SYSTEM! KIPI SEKSEM ! ZAKOCHAŁEM SIĘ! ROZMOWA Z NIĄ TO POEZJA ! MA WIELKIE SERCE! CUDOWNA , UMIE WYSŁUCHAĆ I DORADZIĆ! POMOCNA ! WYMARZONY MATERIAŁ NA KOBIETĘ Z KTÓRĄ CHCE SIĘ SPĘDZIĆ RESZTĘ ŻYCIA ;) NAWET NIE MA DO CZEGO SIĘ PRZYCZEPIĆ NA SIŁĘ :) PO PROSTU ,,IDEAŁ,, -
POLECAM JEJ PRYWATNE TRANSMISJE JAK I GRUPOWE - NA WSZYSTKICH DAJE Z SIEBIE WSZYSTKO! TO WIDAĆ!ANGAŻUJE SIĘ W TO CO ROBI ;)
P.S
CO WAŻNE , KIEDY BYŁEM U NIEJ NA PRYWATNEJ TRANSMISJI I MNIE ROZŁĄCZYŁO ( INTERNET) , PRZEPADŁ MI POKAZ ( A TAK ZDARZYŁO SIĘ KILKA RAZY ) DZIEWCZYNA ODDAŁA MI ŻETONY W FORMIE NAPIWKU ! SZOK ! OCZYWIŚCIE NIE CHCIAŁEM ICH , ALE JEST STRASZNIE UPARTA :) NO I RACZEJ ŚWIADCZY O TYM ŻE JEST UCZCIWA :) KTÓRA BY TAK ZROBIŁA ?! ŻADNA , WIDAĆ ŻE INNE SĄ TU TYLKO DLA ŻETONU!
SZCZERZE POLECAM ....

Sloodziaakk
Posty: 1

Post autor: Sloodziaakk » wt lis 26, 2019 9:37 pm

Potwierdzam najcudowniejsza Bogini zawsze daje z siebie 200% niczego nie udaje wysłucha doradzi jest mega uczciwa . Żadna kobieta nie dorasta jej do pięt . Jej ciało idealne pod każdym względem . Megggga sexowna żadne słowa nie opiszą jej sexapilu i wdzięku .Najlepsza Kobieta na ziemi ;) :)

niemodny
Posty: 1

Post autor: niemodny » śr gru 04, 2019 12:51 am

Numer jeden na SU !!!
Sprawia, że chce się ją odwiedzić kolejny, kolejny i kolejny raz...
Zniewalające oczy, boskie ciało, zachwyca swoją osobowością

Zdecydowanie zachęcam do privków, bo chwile z nią są niezapomniane :)

slodkadzidzia
Posty: 24

Post autor: slodkadzidzia » pt gru 06, 2019 1:47 am

WOW!

Kurde aż nie wiem co powiedzieć :) Jest Mi MEGAAA ale to MEGAAA miło :) To co tu przeczytałam ( a szczerze przyznam się że bałam się tu wejść :(( )
spowodowało że sama do siebie się uśmiechałam ...
Jeśli tu jestem to znaczy że akurat mam na to ochotę , jeśli Mnie nie ma to wiadomo dlaczego :) WOLĘ NIE WCHODZIĆ I UDAWAĆ ŻE JEST MI SUPER I ZAJEBIŚCIE - BO SZANUJĘ WASZE WYDANE PIENIĄŻKI :) Boy :) - ależ Ty wylewny jesteś :) MAŁO ŻE PRZYSTOJNY JAK CHOLERA TO JESZCZE TAKI ROMANTYK :))
Wszystkim dziękuję z CAŁEGO SERCA za te miłe słowa :) UWIELBIAM NIESPODZIANKI - i ta się udała :))

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob gru 07, 2019 12:23 pm

To prawda z nią to można konie kraść , Zawsze znajdzie czas i jest mila dla ludzi i daje z siebie 100% na pokazach. :)

fatasslover
Posty: 1

Post autor: fatasslover » pn gru 09, 2019 10:13 am

Torpeda nie z tej ziemi, niszczy Cię całego od A do Z wszystkim co tylko wykona :) oral zabija, biust dupcia i ciałko niczym liga mistrzów.
KOCHAM ją bardzo, daje mi wiele radości jej widok :) jakbym wygrał w lotka to zabrałbym ją na bora bora i nie wypuszczał z pokoju :D

mycha10
Posty: 1

Post autor: mycha10 » pn gru 09, 2019 10:36 am

księżniczka jest super nie ma lepszej tu codziennie myślę o tb

ODPOWIEDZ