Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Toxic

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Tomek24Wroc
Posty: 50

Re: Toxic

Post autor: Tomek24Wroc » sob lip 23, 2022 12:35 am

Ostatnio zmieniony pn lut 19, 2024 3:20 pm przez Tomek24Wroc, łącznie zmieniany 1 raz.

fddsfdse3
Posty: 1

Post autor: fddsfdse3 » sob sie 06, 2022 10:04 pm

pszykry widok

grammm
Posty: 12

Post autor: grammm » sob sie 06, 2022 11:21 pm

Co ona ostatnio odpiedala z tą kokardą na głowie? jak myszka miki? jej się chyba pogorszyło XD

Ojciec_Maddie
Posty: 19

Post autor: Ojciec_Maddie » ndz sie 21, 2022 8:47 pm

Ostatnio na transmisji opowiadała, ze lubi być gruba, po czym dodała jeszcze garść antysemickich żartow. Bardzo nie ładne zachowanie z jej strony.

Cukiernik2
Posty: 9

Post autor: Cukiernik2 » ndz sie 21, 2022 10:36 pm

Ojciec_Maddie pisze:
ndz sie 21, 2022 8:47 pm
po czym dodała jeszcze garść antysemickich żartow.
jestem sklonny w to uwierzyć, bo mimo że akurat ne znáju użytkowniczka Toxic (aczkolwiek, Toxic, za nick mały propsik, kochana), to w ramach mojej fascynującej przygody z tym portalem odniosłem wrażenie, że tutejsze dziewczęta mają zazwyczaj zdrowe prawackie poglądy, co mnie nawet początkowo trochę dziwiło, ze względu na ich niekonserwatywne podejście do spraw obyczajowych, ale nie ma się co dziwić. zastanawiałem się nawet jakos ostatnio, chyba przy okazji rocznicy powstania, co by było, gdyby czarodziejskim wehikułem czasu przenieść typową szołapowiczkę do czasu okupacji, jak by się zachowała, jak by się zachowała... czy np. jako łączniczka AK w okopach, kanałach razem z Ojcem Maddie i innymi żołnierzami wyklętymi współtworzyłaby ruch oporu? czy raczej weszłaby w bezinteresowną, opartą na podobieństwie światopoglądów koalicję z przystojnym, opromienionym splendorem zwycięstwa Heinrichem z SS? gdyby jeszcze ta bezintersowność była delikatnie podmotywowana jakimiś namacalnymi dowodami przyjaźni Heinricha, czymś, co by pokazało, że jest oddany i zdecydowany, może weganskim futrem z nutrii, gustownym naszyjnikiem ze złotych zębów dyskretnie wyrwanych obcęgami z jakiejś stygnącej żydowskiej szczęki? mmmmm... no trudno powiedziec.

Ojciec_Maddie
Posty: 19

Post autor: Ojciec_Maddie » śr sie 24, 2022 10:30 pm

Toxic, ciagle gada o pieniądzach, a ma prawie 50 lat i sypialnie w składziku na szczotki.

Tomek24Wroc
Posty: 50

Post autor: Tomek24Wroc » czw sie 25, 2022 4:38 pm

Ostatnio zmieniony pn lut 19, 2024 3:19 pm przez Tomek24Wroc, łącznie zmieniany 1 raz.

grammm
Posty: 12

Post autor: grammm » sob wrz 24, 2022 1:37 am

toxic ma opis "panowie nie żebrać!!"
tylko zapomniala, że ona sama będąc na kamerkach ma status żebraczki w dodatku takiej co leży /siedzi taka starsza pani i tylko oczekuje który pan coś da - za nic. Beka.

ale to wstydu nie posiada więc i tak nic nie zrozumie i dalej będzie zebrać

xbox21
Posty: 2

Post autor: xbox21 » sob wrz 24, 2022 2:46 am

Puknął bym jeszcze tą babcię ;)

Tomek24Wroc
Posty: 50

Post autor: Tomek24Wroc » ndz wrz 25, 2022 8:00 pm

Ostatnio zmieniony pn lut 19, 2024 3:17 pm przez Tomek24Wroc, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ