Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Toxic

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
devill82
Posty: 1

Toxic

Post autor: devill82 » pn kwie 26, 2021 12:58 am

Czy ktoś ją jeszcze ogląda?

sc99at
Posty: 57

Post autor: sc99at » ndz cze 06, 2021 2:17 am

swoje lata ma

ZssR2343
Posty: 17

Post autor: ZssR2343 » ndz cze 06, 2021 2:24 am

stara ale jara dupa

EricHartman
Posty: 48

Post autor: EricHartman » pt cze 11, 2021 11:39 pm

Stara panna w dodatku zarozumiała. Jeszcze kilka lat i out.

_kierownik_piwnicy_
Posty: 15

Post autor: _kierownik_piwnicy_ » sob cze 12, 2021 12:30 am

EricHartman :
> Stara panna w dodatku zarozumiała. Jeszcze kilka lat i out

E tam, Toxic jest najmądrzejsza, najpiękniejsza i ogóle na jaj, sama tak mówi o sobie.
Toxic to wyjątkowa kobieta, nawet kiedy żeton słabo sypie się to nerwy trzyma
i z kulturką do Januszy, a że od biedaków i idiotów wyzywa to tylko taki drobny szczególik.

RyjKuni
Posty: 11

Post autor: RyjKuni » sob cze 12, 2021 9:20 am

hej, nie wiem czego oczekujecie po 50 letniej kobiecie? ze ładna bedzie ?
NOo wiesz, no raczej nie, xd
chyba ze jest gwiazda jak Jlo
ale ją stac na poprawki ktore kosztują majątek, a toxic?

Przciez ona klepie bide na tym su, czasem jej się tam przypatrze i nie widziałem zeby miała jjakieś privy czy napiwki na ogóle, co mnie zawsze zastanawia, bo ona sama o sobie mówi ze jej inne zazdroszczą zetonów i urody i wziecia na su hahah;ahahahahaha
ledwo ma 50 widzów, siedzi każdego wieczora, dobbrze ze kobiety w jej wieku okresu już nie mają, bo tak musiała by se pauzy robic:P
to trzeba mieć ego popsute co:?żeby w jej sytuacji tak o sobie myśleć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
obisła dupa wielki brzuch dużo switla jasnego używa na transmisji, kiepskiej jakosci kamerke zżeby zamaskować brzydote xddd

marco425
Posty: 30

Post autor: marco425 » sob cze 12, 2021 10:53 am

RyjKuni Jakieś plusy widzisz? Pewnie nie, bo i po co? Wystarczy, że ty jesteś idealny(na)Nie tobie oceniać skoro nawet na privie nie byłeś! Mi jej dupka akurat bardzo odpowiada. Niejedna młoda może pozazdrościć :)

SERdek233
Posty: 27

Post autor: SERdek233 » sob cze 12, 2021 12:52 pm

Ładne ma bimbały :) ale to tyle co można napisać o niej pozytywnego:(
Z jakiego powodu nie ma widzów i żetonów, charakter tragiczny, nie dziwi mnie że jest starą panną i nikt jej nie chce. Pokazu też nie potrafi zrobić dobrego, rusza się jak kłoda jakaś, brak kondycji?. Dla wielu jest po prostu mało atrakcyjna, mało kobieca, nie bez polotu oraz charyzmy z jakiegoś powodu ma tylko 50 widzów z czego może jedna jest aktywna na czacie.Nikt z nią nawet nie chce rozmawiać, bo każde pojdejmowanie dyskusji konczy się na tym że większosci osób ona obraża. Szkoda czasu na kogoś tak nudnego jak ona, większosć osób woli poświeć swój czas u lasek które dają rozrywkę:) a ona co daje? tylko chce żetony i ciągle o nie prosi hehehehe
Dramatyczna postać.

Corus19
Posty: 110

Post autor: Corus19 » pn cze 14, 2021 12:30 am

Bardzo zadbana kobieta. Można powiedzieć, że MILF :D
Stópki i nogi ma perfekcyjne. Widać, że ćwiczy, bo ciągle forma jest i ma ładne koształtne cycki :D

Madis
Posty: 2

Post autor: Madis » ndz lis 28, 2021 4:25 am

co jak co ale laska mega kumata! nie wygląda na więcj jak 30:)

ODPOWIEDZ