Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

x_Jeny_x wymusiła pokazik po czym dała bana

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Lowcabiustu
Posty: 14

x_Jeny_x wymusiła pokazik po czym dała bana

Post autor: Lowcabiustu » czw kwie 15, 2021 5:50 pm

Weszlem na priv nie była gotowa ja oczywiście się zdenerwowałem nie groziłem nikomu nie wiem po co ona mnie straszy policja prawda boli moderacja usunęła mi konto główne z forum tak nie mam już dostępu do pw nie mogę się bronić a ja Weszlem na 15 za 700tak z 5 min było namawiania do zmiany stroju lub mogła wyjść żetony oddać a teraz chce mnie podać na policję pytam za co za prawdę że oszukała mnie ja się nie dam zastraszyć nie przekupi mnie żetonem wiem po co tam poszlem i teraz chce się wybielić że nie była gotowa dla mnie jest to bardzo przykre to pisać po 50 privach tym razem jej nie zgłosiłem podczas pokaxu a dostałem za to nagrodzony dała mi bana na wszystko komunikator też nie szło się dogadać a za moim plecami straszy policja za co pytam się za prawdę moderacja też zamiata pod dywan wchodząc na 15 min po 5 już mnie tak przeciągała obiecała nawet priv za 10 Zet że poprawi ten strój co bym chciał oczywiście noc minęła i teraz są tylko groźby że jak nie usunę wpisy policję naślę ja się nie boję nikogo nie zabiłem nie groziłem chce tylko sprawiedliwości tak a nie teraz każdy na mnie żyga od najgorszych a to nie ja oszustem tylko to mnie oszukali ją nigdy nie miałem sytuacji że któraś z dzi e wczyn nie miała zapłacone za pokazik to też nie dam się zamknoc żetony oddała mi 500 to też przyznała się do winny ale policja nie dam się straszyć

ODPOWIEDZ