Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Gabii22 / Weronika22

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Lary_Podgladacz
Posty: 43

Gabii22 / Weronika22

Post autor: Lary_Podgladacz » czw kwie 15, 2021 3:21 pm

Następna naciagara, unikać i nie wchodzić!
Kiedyś nadawała na nicku Weronika22, teraz ma nowy nick Gabii22 a to samo podejście do ludzi. Nic się nie różni od typowej Roksiary, przyjdź, rzuć kasę a ona rozkłada nogi a po wszystkim wypie****aj. Wszystkie grupowe na jedno kopyto i na odwal się. Udawane jęki, zero zaangażowania, nawet pogadać nie można.

Unikać jak trędowatej...

IdiotkiNaSu
Posty: 35

Post autor: IdiotkiNaSu » czw kwie 15, 2021 4:13 pm

Lary_Podgladacz pisze:
czw kwie 15, 2021 3:21 pm
Następna naciagara, unikać i nie wchodzić!
Kiedyś nadawała na nicku Weronika22, teraz ma nowy nick Gabii22 a to samo podejście do ludzi. Nic się nie różni od typowej Roksiary, przyjdź, rzuć kasę a ona rozkłada nogi a po wszystkim wypie****aj. Wszystkie grupowe na jedno kopyto i na odwal się. Udawane jęki, zero zaangażowania, nawet pogadać nie można.

Unikać jak trędowatej...
Nie warta złamanego żetona!
Wszystko na odwal, nawet palca w cipke nie wsadzi!

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » czw kwie 15, 2021 4:22 pm

W erze lush'a mało która wsadza palec :D

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » czw kwie 15, 2021 4:25 pm

Ta nawet nie ma lusha a palec pewnie podwija

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw kwie 15, 2021 6:22 pm

Weronika ma bardzo duża widownie jak i stale znika na priv widzę komuś to przeszkadza i musza zhejtować bo żadna tu osoba więcej nie pisze jak ktoś robi posty z wielu kont o tym samym charakterze pisma.

Jeśli cię nie stać na bilet to nie oczerniaj dziewczyny. Akurat na ogólnym dziś byłem jako widz u Weroniki to pisali żebrali bilety taniej o połowe to się nie zgodziła.

mrocznyrycerz25
Posty: 5

Post autor: mrocznyrycerz25 » czw kwie 15, 2021 6:54 pm

A ja tam lubie Weronike ale chodze na privki zazwyczaj, kilka razy bylem na grupowej mozliwe ze schematyczne sa ale i tak czasem zajrze bo mi sie zwyczajnie podoba , o i sie dowiedzialem ze nick zmienila dobrze wiedziec

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw kwie 15, 2021 7:27 pm

Byłem rano widziałem a mozna bilet za 30 a maja na szablonie wyraźnie ustalone a że Weronika nie daje biletu na ogóle to opisali.

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » czw kwie 15, 2021 8:10 pm

Skończ z tym wymyślaniem małpeczko.
Jeśli ktoś był u niej raz na grupowej czy privie to już widział wszystko. Jest strasznie monotonna, wiecznie robi to samo, podotyka się, rozbierze i będzie udawać wkładanie palca plus jęki.

Rozbraja też jej odliczanie 10 sekund ciągnie się na 2 minuty lub lepiej. Potrafi też pogubić się w odliczance i liczyć od nowa 😔 żałosne...

A jak tak już jej bronisz to może opiszesz jakąś fajną anegdotkę którą opowiedziała? Czym tak się wyróżniają jej pokazy? Ktoś wycenił jej pokaz na 3 PLN, MNIE TO NIE DZIWI! Nie byłem to ja ale myśl sobie co chcesz

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw kwie 15, 2021 8:13 pm

Tak a czym ci zawiniła ta dziewczyna nie dała biletu taniej czy jak ?

mrocznyrycerz25
Posty: 5

Post autor: mrocznyrycerz25 » czw kwie 15, 2021 8:59 pm

Ma jasno opisane privy i grupowe i robi zgodnie z opisem wiec nie rozumiem o co sie przyczepiles do niej.. mi sie podoba lubie oko zawiesic. Nie kazda tutaj robi ostre pokazy sa i takie co mniej pokazuja. Jakis uraz masz po prostu skoro w az taki sposob swoje zdanie wyrazasz. Ja wracam do niej czesto i nie zgodze sie z ta opinia

ODPOWIEDZ