Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

KimiGod21

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
IdiotkiNaSu
Posty: 35

KimiGod21

Post autor: IdiotkiNaSu » pn kwie 05, 2021 9:25 pm

Typową zetoniara utrzymująca się tylko z su. Mogłaby zainwestować w cycki bo są dość średnie
I te jej udawane jęki przy niedziałającym lushu bezcenne. .

PoCoKomuChamstwo
Posty: 19

Post autor: PoCoKomuChamstwo » pn kwie 05, 2021 10:50 pm

Akurat z niej to piękna kobieta jest.. zadbana w każdym calu. Ale jakoś nie umiem jej podziwiać.. wkurwia mnie strasznie.. zwłaszcza ten uśmiech z językiem między zębami.. jest jakiś taki.. no, nie oglądam. Mimo, że dziewczyna ogółem 15/10.

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » wt kwie 06, 2021 12:19 am

PoCoKomuChamstwo pisze:
pn kwie 05, 2021 10:50 pm
Akurat z niej to piękna kobieta jest.. zadbana w każdym calu. Ale jakoś nie umiem jej podziwiać.. wkurwia mnie strasznie.. zwłaszcza ten uśmiech z językiem między zębami.. jest jakiś taki.. no, nie oglądam. Mimo, że dziewczyna ogółem 15/10.
Heheheh no dobrze napisane xdddddddd ciężko ją słuchać xdddddddd trzeba ją zmutować żeby można było ją oglądać xddddddddddddd

PoCoKomuChamstwo
Posty: 19

Post autor: PoCoKomuChamstwo » wt kwie 06, 2021 12:56 am

Mamut_Manfred pisze:
wt kwie 06, 2021 12:19 am
PoCoKomuChamstwo pisze:
pn kwie 05, 2021 10:50 pm
Akurat z niej to piękna kobieta jest.. zadbana w każdym calu. Ale jakoś nie umiem jej podziwiać.. wkurwia mnie strasznie.. zwłaszcza ten uśmiech z językiem między zębami.. jest jakiś taki.. no, nie oglądam. Mimo, że dziewczyna ogółem 15/10.
Heheheh no dobrze napisane xdddddddd ciężko ją słuchać xdddddddd trzeba ją zmutować żeby można było ją oglądać xddddddddddddd

Słuchac nie próbowałem. Szanuję uszy. Wystarczła lektura wywiadu by wiedzieć, że woda do uszu kąpieli za droga🙃😂

*ale nadal 15/10

Corus19
Posty: 110

Post autor: Corus19 » wt kwie 06, 2021 1:07 am

IdiotkiNaSu pisze:
pn kwie 05, 2021 9:25 pm
Typową zetoniara utrzymująca się tylko z su. Mogłaby zainwestować w cycki bo są dość średnie
I te jej udawane jęki przy niedziałającym lushu bezcenne. .
Co do niedziałającego Lusha już było kilka tematów z tą Panią...

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » śr kwie 07, 2021 12:48 am

Corus19 pisze:
wt kwie 06, 2021 1:07 am
IdiotkiNaSu pisze:
pn kwie 05, 2021 9:25 pm
Typową zetoniara utrzymująca się tylko z su. Mogłaby zainwestować w cycki bo są dość średnie
I te jej udawane jęki przy niedziałającym lushu bezcenne. .
Co do niedziałającego Lusha już było kilka tematów z tą Panią...
Większość lasek oszukuje na włączony lush xdddddddddd niektóre potrafią udawać ale niektóre ogarniają jak w ujj czasu minie i dopiero zaczynają jęczeć i się wić xdddddddddddddd szkoda że nie patrzycie na włączone światełko na końcu lusha xdddddddddddd albo to czy zgrywa się jęczenie z żetonami xddddddddddd ale janusze dalej się nabierajcie xdddddddd tak samo jak to że działa tu na kilka lushów xddddddddd to jest su xddddddd tu ledwo serwery działają xdddddddd nie wymagajmy za dużo xdddddddddddd

KimiGod21
Posty: 4

Post autor: KimiGod21 » śr kwie 07, 2021 1:20 pm

''Właczone swiatelko na koncu lusha'' - taka diode posiada lush drugiej i trzeciej generacji. Dodam tylko, ze ja na su uzywam lusha pierwszej generacji ktory swoje ''swiatelko'' ma w gornej czesci zabawki, ktora jest wlozona wewnatrz ciała wiec niema mozliwosci aby to swiatelko widziec. Zabawka jest sparowana ze strona streamu, wyswietla sie wtedy w lewym dolnym rogu rozowy pasek. Juz prosciej wytlumaczyc tego nie umiem. Mimo wszystko, pozdrawiam i zycze milego dnia.

IdiotkiNaSu
Posty: 35

Post autor: IdiotkiNaSu » śr kwie 07, 2021 5:55 pm

Racja. Nie da się jej oglądać z wlaczonym głosem

KimiGod21
Posty: 4

Post autor: KimiGod21 » śr kwie 07, 2021 6:35 pm

Panowie, to jak Wam sie nie podobaja moje transmisje to po prostu mnie nie ogladajcie:) Wasze żale, zle komenatrze na moj temat, obrazanie mnie nic nie da. Moje transmisje sa na wysokim poziomie i Wasze uszczypliwosci tego nie zmienia, ani nie spowoduja ze bedzie mi przykro czy ze ktos nie bedzie chcial mnie ogladac. Tracicie czas moj bo Wam odpisuje i swo.Smiem twierdzic ze za polowa tych nickow wypowiadajacych te groteskowe komentarze kryja sie zazdrosne kobiety ktore rowniez mimo wszystko bardzo pozdrawiam, nie zachecam do dalszej dyskusji bo mozecie duzo pozyteczniej spozytkowac ten czas:)

IdiotkiNaSu
Posty: 35

Post autor: IdiotkiNaSu » śr kwie 07, 2021 7:03 pm

Wysokim poziomie? Za taki uważasz transmisje na której leżysz z rozwaloną cipa do kam? ;D

ODPOWIEDZ