Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Mokra_Misia22

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
BratMaddie
Posty: 1

Re: Mokra_Misia22

Post autor: BratMaddie » czw maja 05, 2022 1:24 am

Maddie w jej wieku byla o wiele mlodsza taka prawda

MisiaMokra22
Posty: 9

Post autor: MisiaMokra22 » pt maja 06, 2022 6:03 am

Oj SZOK! ,trzeba wspolczuc , bo co innego ?!moze zbiorke zrobmy ..szkoda naprawde ....Ja mysle ,ze akcedptacja to podstawa . Oby wytrwala z tym ...NOOO



























;

MisiaMokra22
Posty: 9

Post autor: MisiaMokra22 » pt maja 06, 2022 6:06 am

BRAT ,OJCIEC HHHAAAHA KTO JESZCZE ? PAPIEZ MADI COS yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...nic

MisiaMokra22
Posty: 9

Post autor: MisiaMokra22 » pt maja 06, 2022 6:16 am

StryjekMaddie pisze:
ndz paź 31, 2021 3:40 pm
jakby wiecej sledzila uwaznie transmisje Maddie widziala by jak prawdziwe kobiety powinny dbac o higiene osobista taka prawda
yyyy, jakies braki widze w inteligencji tej "rodziny "...!

Mlody_zduzym
Posty: 19

Post autor: Mlody_zduzym » ndz maja 08, 2022 11:47 am

Misia, kiedy jakis plener bedzie?

fefefe
Posty: 1

Post autor: fefefe » wt maja 24, 2022 12:20 am

Jest coraz bardziej zniszczona przez melnanż, ma konto na portalu swingerskim gdzie kilka razy szukała kogoś kto jej wąchanie załatwi... wiec w dluższym czasie średnio to widzę.

Invictus69
Posty: 2

Post autor: Invictus69 » pt cze 17, 2022 7:50 pm

Odwołam się do tematu tej Pani i nie chcę źle wyrażać się na temat kobiet ale to stworzenie nie można nazwać kobietą!!!To poprostu bardzo zły człowiek, manipulantka o inteligencji ameby a nadiomar złego zawsze pod wpływem pierdoli takie głupoty że To chyba samej siebie nie rozumoe. Ostatnio na transmisji heytowala inne dziewczęta i groziła że każda tu zniszczy .Jak narazie niszczy samom siebie i całkiem nieźle Jej to wychodzi .Jeżeli chodzi o wygląd cóż mogę dodać wygląda tak samo paskudnie jak to co sobą reprezentuje "Dno I wodorosty" O zębach nie wspomnę:D Zamiast skupiać się na innych zrób coś ze sobą !!!!!Wynająć podbijacza to nie wszystko może rusz to płaskie dupsko i zadbaj o siebie albo czas zejść z sceny bo Ciężko się na to patrzy, pozdrawiam.

GoodBoy_Su
Posty: 210

Post autor: GoodBoy_Su » ndz cze 26, 2022 9:30 pm

kompletnie nie moje gusta/

odkrycie_towarzyskie
Posty: 5

Post autor: odkrycie_towarzyskie » czw cze 30, 2022 3:03 am

kewiva84 pisze:
czw cze 30, 2022 1:54 am
szkoda mi osob ktore to ogladaja spocone sflaczale cielsko starszej kobiety, ktora raczej powinna zajmowac sie juz wnukami. Osoby ogladajace owa osobe zapewne nigdy nie widzialy naprawde atrakcyjnych i mlodych pan na przyklad kylie, maddie czy annpearl, przy ktorych owa pani nawet nie jest godna stanac. A tym wygrzebywaniem jakiegos robactwa z krocza i drapaniem sie tam chce zasugerowac nam obecnosc wesz lonowych? bo nie rozumiem... niegrzeczne to i nie apetyczne
Jeżeli wydaje ci się, że userzy płci przeciwnej, są wyłącznie młodymi, zdrowymi, bogatymi, przystojnymi i pięknymi bogami, to jesteś w błędzie. Wystarczy przecież zerknąć na ich stronę. Transmisje tam, są odzwierciedleniem całej reszty męskich użytkowników su. Poza tym używasz nietrafionych przykładów, maddie i annpearl są dobrze koło 40, przy czym Ann nigdy swojego wieku nie ukrywała. Na dodatek obie panie lubią korzystać z oliwki, która błyszcząc się na skórze sprawia wrażenie spoconego ciała. Czytając twój komentarz odnoszę wrażenie, iż jesteś strasznie skostniałą i staroświecką osobą, a to wskazywałoby na to, że też do najmłodszych nie należysz. Nikogo już raczej nie dziwi, że kobiety po 40, a nawet starsze, bo na przykład nasze babcie, też nie stronią od seksu. Im dłuższa aktywność seksualna, tym lepsza kondycja fizyczna i psychiczna. Dzięki regularnemu i udanemu seksowi, ludzie i to bez względu na wiek, są zdrowsi, pogodniejsi i szczęśliwsi. Zdaję sobie sprawę, że seks ludzi starszych, to dla niektórych wciąż może być temat tabu. Dlatego jeśli masz z tym jakiś problem, to po prostu unikaj takich niekomfortowych dla siebie widoków i transmisji. W twoim ostatnim zdaniu, na dodatek napisanym z błędami, używasz takich określeń jak - niegrzeczne i nieapetyczne. Dla mnie to właśnie twoje zdanie oraz zawarte w nim uwagi są typowym przykładem na coś wyjątkowo niegrzecznego i nieapetycznego. No i ostatnia rzecz - wszystkie matki muszą być kobietami, ale nie wszystkie kobiety muszą być matkami. I to by było na tyle...

GoodBoy_Su
Posty: 210

Post autor: GoodBoy_Su » śr sie 10, 2022 8:56 pm

no, zaklada multikonta i opisuje inne dziewczyny w sposob jak najbardziej rzygowy. laska kompletnie nie w moim typie, nie kreci mnie, wole juz swoja zawsze wierna Renię Grabowską

ODPOWIEDZ