Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Mokra_Misia22

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
spiker_tejAudycji
Posty: 36

Re: Mokra_Misia22

Post autor: spiker_tejAudycji » wt mar 16, 2021 12:12 pm

Ciekawe czy na tych studiach, uczyli ją o narcyźmie xD, bo pewnie studiowała psychologie, filologie romańską, i pisanie na forach :)
pati po tej filologi znasz pewnie z pięć języków, tylko wszystkie zapomniałąś, po psychologi jesteś trollem, jedynie pisanie na forach zapamietałaś :)

pati090700
Posty: 30

Post autor: pati090700 » wt mar 16, 2021 12:26 pm

spiker_tejAudycji pisze:
wt mar 16, 2021 12:11 pm
O przeszła do etapu, oskarżania mnie że jakąś sweet jestem xD Patrzcie, żegnała się godzinę temu, życzyła miłego wtorku, okrzykneła nawet że jakąś urojoną bitwe vygrała, tymczasem choroba nie pozwala jej się wylogować, i czuje jeszcze większą potrzebę udowadniania że jest wykształconym, niezwykle inteligentnym urojonym osobnikiem :)
heheeh
Po co sie mam wylogowywac jak moge Cie powkurwiac..haha maszkaronie

pati090700
Posty: 30

Post autor: pati090700 » wt mar 16, 2021 3:07 pm

Ty natomiast wypowiadac sie potrafisz ńie mniej jednak nie zmienia to faktu ze jestes niepociagajaca buhaha ,chlop najpierw popatrzY na lasencir tutaj pozniej obraz w glowie zbuduje ,a na koncu cie posmyra ,nic wiecej hahah hahaha mzal ki cie Sweet hahaha

marcinkowski
Posty: 1

Post autor: marcinkowski » wt mar 16, 2021 3:58 pm

bylem kiedys u niej, miss polonia to moze nie jest babka lekko przy kosci ale loda robi zajebiscie bez kalosza i do konca

pati090700
Posty: 30

Post autor: pati090700 » wt mar 16, 2021 4:02 pm

Wejdz do sweet ona jes Miss polonia ,nadwaga 40 kg ,haha no leze ....

MOKRA_MISIA22
Posty: 68

Post autor: MOKRA_MISIA22 » śr mar 17, 2021 4:26 am

Hmmm... Rzadko tu jestem ....noooo fajnie się bawicie widzę ....!! Najlepsze jest to ,że możecie sobie tylko tu pogadać o mnie i o innych ,bo normalnie w zyciu "prawdziwym" dostalibyscie po łbie za to gnojenie.... ale skoro sprawia wam to frajdę i lepiej się czujecie to cóż ...proszę bardzo ...za pół roku znowu może tu wejdę 🤦🤦🤦a wy dalej będziecie w tym samym 💩.Dla was gruba czy chuda i tak zawsze źle 🖕.Wyzwanko!?gdyby ktoś chciał zobaczyć na żywo mnie ..to proszę bardzo ..zapraszam ...wasze obelgi chce usłyszeć osobiście 🤣.A teraz czas na wasze wypociny .Naaaaaaraaaaa 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕😘😘😘

Pekalski
Posty: 12

Post autor: Pekalski » śr mar 17, 2021 1:34 pm

gdzie można wpasc ?? wezmiemy jakies upominki dla dzieci bo ty nie masz na nie czasu siedzac cale dni na showupie a mezulek z kolegami "na rybach"

GreyyyFace
Posty: 94

Post autor: GreyyyFace » śr mar 17, 2021 3:26 pm

to ona ma dzieci? osobniki o tak watpliwej reputacji powinny miedz zakaz rozmnazania sie. mam nadzieje Ze zainteresuje sie tym jakis sad rodzinny lub ana maria wesolutka. pozatym to hasztag temat dla uwagi

GreyyyFace
Posty: 94

Post autor: GreyyyFace » czw mar 18, 2021 9:05 pm

ta osoba wstydu niema lezy rozkraczona dzieci pewnie zaglodzone slychac gdfzies placz w odali.twarz nastrzyknieta specyfikami gdyby to umyc to blee

kayak
Posty: 10

Post autor: kayak » pt mar 19, 2021 1:03 am

wstydu nie ma, ale ma 5 dzieci i pizde dla wszystkich

ODPOWIEDZ