Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Mokra_Misia22

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Olaf5
Posty: 11

Re: Mokra_Misia22

Post autor: Olaf5 » pt mar 19, 2021 8:07 pm

kayak pisze:
pt mar 19, 2021 1:03 am
wstydu nie ma, ale ma 5 dzieci i pizde dla wszystkich




Mokra hejtuje moja znajoma od ponad roku :) tylko ze <okra nie siega znajomej do piet, , dlatego zazdrosci nie tylko znajomej ale wszystkim dziewczynom , pieknego biustu :) zobaczcie u mokrej ma obwisłe oblesne cyce po 5 dzieci, miala pisac ksiazke :) haha pamietacie ? o swoim kurestwie :) ,miala kupic cabrioleta :) i miala was wozic nim :) a wy durnie dawaliscie jej zetony , to zetoniara , bo musi utrzymac 5 dzieci a jej fagas obciaga paly Mokrej fagasom aby uzbierac na żarcie dla dzieci , ktore w odglosie na kemerce biegaja i krzycza mamo daj jesc , jak Mokra jest na kamerce, Mokra obudz sie i przestan hejtowac inne dziewczyny bo wiecej powiedza o tobie tutaj , a jest co opowiadac :)

Toni361
Posty: 16

Post autor: Toni361 » pt mar 19, 2021 8:49 pm

Każda jedna zarabia tutaj na życie, nie tylko Miśka to fakt. Ja pamietam dość niedawno Pannę Miśke na konkurencyjnym portalu, jak zarabiała na filmikach swoich z różnymi typami. Szczerze gwiazda to ona nie jest, ale wydawała się dość sympatyczna. Ale wrogów i tam sobie narobiła i zwinęła się, i turaj znowu buszuje.

Olaf5
Posty: 11

Post autor: Olaf5 » sob mar 20, 2021 8:57 pm

Toni361 pisze:
pt mar 19, 2021 8:49 pm
Każda jedna zarabia tutaj na życie, nie tylko Miśka to fakt. Ja pamietam dość niedawno Pannę Miśke na konkurencyjnym portalu, jak zarabiała na filmikach swoich z różnymi typami. Szczerze gwiazda to ona nie jest, ale wydawała się dość sympatyczna. Ale wrogów i tam sobie narobiła i zwinęła się, i turaj znowu buszuje.

Ta osobniczka na konkurencyjnym koncie ma kilka profili wspolnie ze swoim bambaryła brzuchaczem, gdzie hejtuja dziewczyny na kamerkach, tutaj udaje niewiniatko , ze to niby ja hejtuja ,tutaj tez jej fagas ma kilka kont z ktorych daje jej zetony jak ma transmisje , aby podbijac zetony , a naiwni daja sie nabrac i tez rzucaja jej zetony a ona udaje jak to jej dobrze z tym lushem, to cwaniara i oszustka , nie dajcie sie dluzej nabierac ]

marco425
Posty: 30

Post autor: marco425 » ndz mar 21, 2021 1:26 pm

Miśka lubię Twoje ciałko :D

GreyyyFace
Posty: 94

Post autor: GreyyyFace » pn mar 22, 2021 4:38 pm

wielkie obslizle bydle z kroczem po terminie

MOKRA_MISIA22
Posty: 68

Post autor: MOKRA_MISIA22 » pt kwie 02, 2021 3:07 am

marco425 pisze:
ndz mar 21, 2021 1:26 pm
Miśka lubię Twoje ciałko :D
A dziękuję 💋💋💋buziaki

kingkonk33
Posty: 3

Post autor: kingkonk33 » czw kwie 08, 2021 7:51 pm

mila pani po 30

Ruchomej
Posty: 42

Post autor: Ruchomej » czw kwie 08, 2021 10:53 pm

Lubię mokre mamuśki

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw kwie 15, 2021 7:08 pm

winatuska91 pisze:
śr kwie 14, 2021 10:42 pm
nadaje cala ma kiche na wierzchu i cycki upocone
Już nie wiesz co zmyśleć o niej ? to musisz tu koniecznie dopisać może jeszcze w żygo winach siedzi ?
Ludzie usiedźcie pare godzin przed kamera musicie potańczyc i poszalejcie tak jak to robią dziewczyny na kamerach pot leje się to jest normalne jak się człowiek rusza to sie poci jeden mnie drugi bardziej to każdy tak ma to jest normalne

A ty jak trzepiesz konia winatuska91 to się nie pocisz ?

Ruchomej
Posty: 42

Post autor: Ruchomej » pt kwie 16, 2021 6:26 am

Witam cię skarbie ja też jestem chętny na ciebie kutas twardy jak skała

ODPOWIEDZ