Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Mokra_Misia22

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
pati090700
Posty: 30

Re: Mokra_Misia22

Post autor: pati090700 » wt mar 16, 2021 11:08 am

No widzisz ty korzystasz z wujka Google ja niekoniecznie,uciekam ,przegrales w potyczkach slownych ,ale doceniam Twoja zawzietosc.to sie ceni ,upor maniaka
Milego wtorku 🙂🙂🙂🙂

spiker_tejAudycji
Posty: 36

Post autor: spiker_tejAudycji » wt mar 16, 2021 11:10 am

pati090700 pisze:
wt mar 16, 2021 11:04 am
.hm ,co mnie obchodzi mokra misia? Jest piekna sexy,buzka piekna ,cialko fantastyczne ,,wiec dalsze dyskusje nie maja sensu ,nie sadzisz?
No jak dla Ciebie zwisające cycki babki która ma ponad 40 lat to fantastyczne ciałko, a piękność uznajesz z kilogramem tapety na ryju to faktycznie, nie będe się sprzeczał.

spiker_tejAudycji
Posty: 36

Post autor: spiker_tejAudycji » wt mar 16, 2021 11:11 am

pati090700 pisze:
wt mar 16, 2021 11:08 am
No widzisz ty korzystasz z wujka Google ja niekoniecznie,uciekam ,przegrales w potyczkach slownych ,ale doceniam Twoja zawzietosc.to sie ceni ,upor maniaka
Milego wtorku 🙂🙂🙂🙂
przegrałem w potyczkach słownych, bo jakaś niedojebana pati tak napisała xD
idź tam pisać głupoty w innym temacie, później zarzucaj komuś upory maniakalne, a następnie mów że gówno nie śmierdzi a pachnie, hipokrytko wykształcona :)
Ostatnio zmieniony wt mar 16, 2021 11:20 am przez spiker_tejAudycji, łącznie zmieniany 1 raz.

LuckiLuki
Posty: 3

Post autor: LuckiLuki » wt mar 16, 2021 11:18 am

Bardzo fajna i wesoła dziewczyna. Chociaż nie raz się podkręci i nawrzuca komuś epitetów:) Ale po tym jak widziałem jak ktoś ją obrażał to wcale się jej nie dziwię. Najbardziej podobał mi się tekst jak odpowiedziała gościowi:" matka Cię tutaj na siłę nie przyprowadzila, tam są drzwi i wytyryry" Misia jesteś The Best 😁

Pekalski
Posty: 12

Post autor: Pekalski » wt mar 16, 2021 11:23 am

Misia i piekna buhahahah tosz to najwieksza maszkara na showup, do tego była prostytutka.
A jej gach ma zapedy gejowskie, kiedys na transmisji robil loda jakiemus gosciowi xddd i to przy niej

LuckiLuki
Posty: 3

Post autor: LuckiLuki » wt mar 16, 2021 11:27 am

Olaf5 pisze:
pt mar 12, 2021 10:33 pm
Pamietacie nasza ala-gwiazde su , ktora chciala napisac ksiazke ? ale o czym ? o swoim kurestwie na su , kazdy smial sie z niej,hehe , uwazala sie za gwiazde a dzisiaj upadla gwiazda na nizszych polkach siedzi, jej frajer mial kilka kont , z ktorych wysylal zetony aby podbijac i inni wysylali wtedy jej zetony?Pamietacie jak chciala kupic niby cabrioleta? :) pic na wode fotomontaz hehe i niby miala was wozic nim:) przewiozla was? hahah no chyba rowerem bo majac 5 dzieci musi ciezko pizda charowac na su aby zarobila na jedzonko dla dzieciakow!!!
Z tego co widzę to nadal jest gdzieś u góry... Chyba że patrzyłem odwrotnie... Ale wczoraj miała ponad 600 widzów przez dłuższy czas więc to chyba nie pomyłka. Tylu widzów to prosiak na rowerze nie wiem czy uzbiera przez kwartał. Misia rób swoje i olej hejterow

pati090700
Posty: 30

Post autor: pati090700 » wt mar 16, 2021 11:29 am

Pekalski pisze:
wt mar 16, 2021 11:23 am
Misia i piekna buhahahah tosz to najwieksza maszkara na showup, do tego była prostytutka.
A jej gach ma zapedy gejowskie, kiedys na transmisji robil loda jakiemus gosciowi xddd i to przy niej
Piekna ,nawet bedac kurwa mozna byc piekna ona taka jest.jest piekna ,musicie sie z tym pogodzic ,a sweet musi wargi dopompowac kwasem hialuronowym

pati090700
Posty: 30

Post autor: pati090700 » wt mar 16, 2021 11:35 am

Jak sie usmiecha metal u gory przeswituje ,kurwa widac to jak chuj,protezka do bani szanowna Sweet

pati090700
Posty: 30

Post autor: pati090700 » wt mar 16, 2021 11:39 am

Kobieta 46 lat ,tak podaje i protezy zębowe gora dol,masakra jakas ,cos ty babo robila ze ci wszystkie zėby wyrwali ? To teraz sobie wyobrazcie jak musi dbac o piczke ? Tak jak o zęby co tydzien myla haha.fuj

LuckiLuki
Posty: 3

Post autor: LuckiLuki » wt mar 16, 2021 11:40 am

Nie było mnie tutaj kilka miesięcy... Wchodzę a ten gruby, obleśny babsztyl dalej gada i pisze tylko o Mokrej Misi. Wytyka z kim ona się bzyka czy jej facet, a nie zapomnę jak sama Gruba najebana w 3 dupy wypinał się jakiemuś Ukraińcowi i zamiast jego kutasa to ogórka sobie wpychała 😂😂 a chłop po palcówce wytarł łapy z obrzydzeniem w szmatę która miała na sobie. SeksiKotka pamiętam Cię Knurze przebrzydly 🤣

ODPOWIEDZ