Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wstawianie obrazków

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Parradise
Posty: 6

Re: Wstawianie obrazków

Post autor: Parradise » ndz mar 07, 2021 6:35 pm

Marcin231 pisze:
ndz mar 07, 2021 6:17 pm
RudaLisiczkaa_ pisze:
ndz mar 07, 2021 6:10 pm
Marcin231 pisze:
ndz mar 07, 2021 5:52 pm


I mówi to osoba która permanentnie obraża i oszukuje na transmisjach z fejkowymi odbiorami. Przerzuciłaś się na granie ofiary teraz?
Pierdol sie !🖕🖕🖕
No i wyszło szydło z worka. Długo nie wytrzymałaś ;)
Marcin231 a Ty nie masz własnego życia, ciągle i wszędzie się udzielasz 😄😄

duzyon1992
Posty: 40

Post autor: duzyon1992 » ndz mar 07, 2021 6:47 pm

Śmiać mi się chce jak widzę co chwilę nowe konta kilka dni temu zakładane xD te kłótnie pomiędzy użytkownikami nowych kont. Sądzę że część tych osób kłóci się sama ze sobą aby wątki poszły tylko do góry xD. Wstawiając ten post myślałem że ktoś się przyzna że to jest on lub ktoś napisze kogo o to posądza o te wstawianie tych zdjęć i spamoanie każdego wątku

Parradise
Posty: 6

Post autor: Parradise » ndz mar 07, 2021 6:51 pm

duzyon1992 pisze:
ndz mar 07, 2021 6:47 pm
Śmiać mi się chce jak widzę co chwilę nowe konta kilka dni temu zakładane xD te kłótnie pomiędzy użytkownikami nowych kont. Sądzę że część tych osób kłóci się sama ze sobą aby wątki poszły tylko do góry xD. Wstawiając ten post myślałem że ktoś się przyzna że to jest on lub ktoś napisze kogo o to posądza o te wstawianie tych zdjęć i spamoanie każdego wątku
Serio myślałeś że ktoś się przyzna ? To graniczy z cudem 😄 powinni usunąć to gówno forum!

_spinacz_
Posty: 3

Post autor: _spinacz_ » ndz mar 07, 2021 7:21 pm

­
Ostatnio zmieniony śr maja 05, 2021 12:49 pm przez _spinacz_, łącznie zmieniany 1 raz.

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » ndz mar 07, 2021 9:08 pm

Hehehehehe już jestem xddddddddd nie wiecie kto to wstawia?xdddddddddd przecież wiadomo że to dexter xddddddd te gówna kiedyś i to z wczoraj to on xdddddddddddd sama Cristal pisała kiedyś że to on bo to jest psychol xddddddddd Ale teraz tego nie napisze bo już jest między nimi zgoda xdddddddddddd powinien dostać bana na Mac żeby nie mógł tworzyć nowych kont xdddddddddd

_spinacz_
Posty: 3

Post autor: _spinacz_ » ndz mar 07, 2021 9:16 pm

­
Ostatnio zmieniony śr maja 05, 2021 12:49 pm przez _spinacz_, łącznie zmieniany 1 raz.

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » ndz mar 07, 2021 9:37 pm

_spinacz_ pisze:
ndz mar 07, 2021 9:16 pm
Mamut_Manfred pisze:
ndz mar 07, 2021 9:08 pm
Hehehehehe już jestem xddddddddd nie wiecie kto to wstawia?xdddddddddd przecież wiadomo że to dexter xddddddd te gówna kiedyś i to z wczoraj to on xdddddddddddd sama Cristal pisała kiedyś że to on bo to jest psychol xddddddddd Ale teraz tego nie napisze bo już jest między nimi zgoda xdddddddddddd powinien dostać bana na Mac żeby nie mógł tworzyć nowych kont xdddddddddd
nieznam goscia nic o nim niepisalem a tu nagle foty haha
Nic nie musisz o nim pisać xdddddddd on to chory człowiek xddddddddd wstawia ciągle zdjęcia z gównem xddddddd chyba ma z nim jakiś fetysz xdddddddd teraz wstawił gościa żeby nie było że to on xddddddddd

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » ndz mar 07, 2021 9:41 pm

Parradise pisze:
ndz mar 07, 2021 6:35 pm
Marcin231 pisze:
ndz mar 07, 2021 6:17 pm
RudaLisiczkaa_ pisze:
ndz mar 07, 2021 6:10 pm


Pierdol sie !🖕🖕🖕
No i wyszło szydło z worka. Długo nie wytrzymałaś ;)
Marcin231 a Ty nie masz własnego życia, ciągle i wszędzie się udzielasz 😄😄
Nie udzielam się tak dużo.

To kiedy zaczniesz pokazywać mordkę? ;)

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » pn mar 08, 2021 10:39 am

O jak słodko przyjaźń kwitnie xdddddddddd A taka wojna była xdddddddddddd chwila i na nowo przyjaźń z Cristal z dexterem kwitnie xddddddddd ciekawe co teraz zrobi jak go znowu odstawisz xdddddddddddddddd i po co były te płacze do mnie xddddddddd wiadomo było że ten śmierdziel cie weźmie na swoją stronę xddddddddd A zapomniał bym że teraz według ciebie i jego jestem najgorszy xdddddddd ja to zlewam xddddddddd wystarczy że jego znam i twój harakter xdddddddddd może i jestem tu głupi ale pewne sprawy rozumiem xdddddddddd

RudaLisiczkaa_
Posty: 61

Post autor: RudaLisiczkaa_ » pn mar 08, 2021 10:54 am

Mamut_Manfred pisze:
pn mar 08, 2021 10:39 am
O jak słodko przyjaźń kwitnie xdddddddddd A taka wojna była xdddddddddddd chwila i na nowo przyjaźń z Cristal z dexterem kwitnie xddddddddd ciekawe co teraz zrobi jak go znowu odstawisz xdddddddddddddddd i po co były te płacze do mnie xddddddddd wiadomo było że ten śmierdziel cie weźmie na swoją stronę xddddddddd A zapomniał bym że teraz według ciebie i jego jestem najgorszy xdddddddd ja to zlewam xddddddddd wystarczy że jego znam i twój harakter xdddddddddd może i jestem tu głupi ale pewne sprawy rozumiem xdddddddddd
Och mamut❤

ODPOWIEDZ