Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Parradise kobieta demon czy...

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
KtosZdaleka
Posty: 9

Parradise kobieta demon czy...

Post autor: KtosZdaleka » wt mar 02, 2021 3:48 pm

zapraszam do kulturalnej dyskusji. Osobiście bardzo mi się podoba i lubię słuchać jej głosu.

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » wt mar 02, 2021 7:01 pm

Kiedyś się upijała, gadała od rzeczy i pokazywała twarz. Dziś stała się korpusem, ale już nie pije tyle. Za to lubi zmieniać konta bez przyczyny.

duzyon1992
Posty: 40

Post autor: duzyon1992 » wt mar 02, 2021 11:11 pm

Dziewczyna ciało ma nawet takie na które można popatrzeć. Co do gadania to gada nawet w miarę rozsądnie ale czasem potrafi coś pierdolnąć. To że nie pokazuje twarzy to jej sprawa ale według mnie powinny pokazywać twarze. A to że się boją że ktoś je rozpozna to można rozpoznać po wnętrzu ,meblach, tatuazach, znakach szczególnych

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » śr mar 03, 2021 1:27 am

duzyon1992 pisze:
wt mar 02, 2021 11:11 pm
Dziewczyna ciało ma nawet takie na które można popatrzeć. Co do gadania to gada nawet w miarę rozsądnie ale czasem potrafi coś pierdolnąć. To że nie pokazuje twarzy to jej sprawa ale według mnie powinny pokazywać twarze. A to że się boją że ktoś je rozpozna to można rozpoznać po wnętrzu ,meblach, tatuazach, znakach szczególnych
Tym bardziej jest to idiotyczne, że przecież wcześniej pokazywała wielokrotnie twarz na transmisjach.

Parradise
Posty: 6

Post autor: Parradise » śr mar 03, 2021 8:39 am

Marcin, nie jest mi potrzebne do szczęścia aby znajdywać w sieci więcej nagrań na których widać moją twarz. Popełniłam wielokrotnie dużo błędów, więc wyciągam z tego odpowiednie wnioski. Jeśli chodzi o wnętrze to mieszkanie mogę zmienić w każdej chwili a o tatuażach nie każdy wie ;)

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » śr mar 03, 2021 9:40 am

Parradise pisze:
śr mar 03, 2021 8:39 am
Marcin, nie jest mi potrzebne do szczęścia aby znajdywać w sieci więcej nagrań na których widać moją twarz. Popełniłam wielokrotnie dużo błędów, więc wyciągam z tego odpowiednie wnioski. Jeśli chodzi o wnętrze to mieszkanie mogę zmienić w każdej chwili a o tatuażach nie każdy wie ;)
Pokazywanie twarzy zawsze zwiększa ilość widzów, wiec czy to błąd czy nie błąd każda laska musi sama sobie na to odpowiedzieć, a to, że ktoś nagra i wrzuci do neta to wcześniej czy później pewnik. Ciekawe czy któraś laska kiedykolwiek znajdując swoje zdjęcie/film w necie poszła na policje i ew dalej do prokuratury czy tylko wkleja ten tekst ustawy nawet go nie czytając na zasadzie "bo koleżanka obok ma to ja też wkleję" :D

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » śr mar 03, 2021 4:10 pm

Parradise pisze:
śr mar 03, 2021 8:39 am
Marcin, nie jest mi potrzebne do szczęścia aby znajdywać w sieci więcej nagrań na których widać moją twarz. Popełniłam wielokrotnie dużo błędów, więc wyciągam z tego odpowiednie wnioski. Jeśli chodzi o wnętrze to mieszkanie mogę zmienić w każdej chwili a o tatuażach nie każdy wie ;)
Mleko się rozlało - Twoje nagrania krążą po sieci, więc naprawdę nic nie zmienia, że teraz zaczęłaś ukrywać twarz. Tak czy siak jesteś kompletnie do rozpoznania po głosie, tatuażach, mieszkaniu, etc. A jak ktoś ze znajomych ma wątpliwości to sobie wyszuka starsze nagrania w sieci. Gdzie tu logika?

Parradise
Posty: 6

Post autor: Parradise » śr mar 03, 2021 4:30 pm

Oczywiście że zmienia, zawsze lepiej mniej nagrań niż więcej i nie chodzi o to czy ktoś mnie pozna na transmisji bo mam to w dupie, moje życie moja sprawa co robię. Gdybym chciała być anonimowa w 100% zakrywałabym tatuaże, pisałabym na chatcie aby nie było słychać mojego głosu. Nie pokazuje już twarzy, ponieważ nie chce aby więcej nagrań krążyło w sieci, czy tak trudno to niektórym zrozumieć ? Może sami pokażcie swoją buzię

Parradise
Posty: 6

Post autor: Parradise » śr mar 03, 2021 4:50 pm

KtosZdaleka pisze:
wt mar 02, 2021 3:48 pm
zapraszam do kulturalnej dyskusji. Osobiście bardzo mi się podoba i lubię słuchać jej głosu.
KtosZdaleka bardzo proszę o usunięcie wątku

KtosZdaleka
Posty: 9

Post autor: KtosZdaleka » śr mar 03, 2021 4:56 pm

Parradise pisze:
śr mar 03, 2021 4:50 pm
KtosZdaleka pisze:
wt mar 02, 2021 3:48 pm
zapraszam do kulturalnej dyskusji. Osobiście bardzo mi się podoba i lubię słuchać jej głosu.
KtosZdaleka bardzo proszę o usunięcie wątku
Dobrze tylko podaj mi powód, nikt Cię tutaj nie obraża, a w sposób normalny jest wyrażna opinia na Twój temat.

ODPOWIEDZ