Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Szefowa

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Marcib_89
Posty: 120

Szefowa

Post autor: Marcib_89 » wt lut 23, 2021 7:13 pm

Stara wyjadaczka su ktora udaje, że ma włączonego lusha. Po co ten cały cyrk ?:/ szefowo żałosna jestes robisz z siebie pośmiewisko.

boss332
Posty: 6

Post autor: boss332 » czw lut 25, 2021 10:01 pm

Szefowa akurat jest jedną z niewielu tutaj która nic nie udaje jest w 100 % autentyczna więc drogi kolego coś Ci się w głowie poprzewracało.

szefowa
Posty: 9

Post autor: szefowa » wt mar 23, 2021 1:14 pm

Na portalu pojawiło się konto z podobnym opisem i nickiem do mojego.
Panowie, w razie Wu, to jest moje jedno jedyne konto na ShowUp od 9 lat.
Nie dajcie się naciągnąć, zgłaszajcie do Adminów jeśli coś Wam nie gra!
Może to tylko przypadek i będziemy mieć drugą fajną szefową, aczkolwiek wolę poinformować :*

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » wt mar 23, 2021 1:17 pm

szefowa pisze:
wt mar 23, 2021 1:14 pm
Na portalu pojawiło się konto z podobnym opisem i nickiem do mojego.
Panowie, w razie Wu, to jest moje jedno jedyne konto na ShowUp od 9 lat.
Nie dajcie się naciągnąć, zgłaszajcie do Adminów jeśli coś Wam nie gra!
Może to tylko przypadek i będziemy mieć drugą fajną szefową, aczkolwiek wolę poinformować :*
czy ty nas traktujesz jak idiotów chyba po figurze można stwierdzić kto jest kim a ta druga szefowa to odgrzewany kotlet schabowy

szefowa
Posty: 9

Post autor: szefowa » wt mar 23, 2021 1:20 pm

Raczej miałam na myśli próby wyłudzania żetonów a nie strefę wizualną!

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » wt mar 23, 2021 1:23 pm

szefowa pisze:
wt mar 23, 2021 1:20 pm
Raczej miałam na myśli próby wyłudzania żetonów a nie strefę wizualną!
wyłudzić zetki to ona chyba może tylko nie widomemu NIE TA LIGA nie ten Level ja jej przepowiadam już przyszłość pójdzie na dno jak titanic

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » wt mar 23, 2021 1:42 pm

pawelmlody2 pisze:
wt mar 23, 2021 1:23 pm
wyłudzić zetki to ona chyba może tylko nie widomemu NIE TA LIGA nie ten Level ja jej przepowiadam już przyszłość pójdzie na dno jak titanic
O chuj Ci chodzi?
Dobrze, że ostrzega przed kimś kto próbuje się podszyć - być może, pewności co do tego nie ma.
A może będą puszczane transmisje z oryginalną szefową, warto mieć otwarte oko na to.

szefowa
Posty: 9

Post autor: szefowa » wt mar 23, 2021 1:46 pm

notesyre pisze:
wt mar 23, 2021 1:42 pm
pawelmlody2 pisze:
wt mar 23, 2021 1:23 pm
wyłudzić zetki to ona chyba może tylko nie widomemu NIE TA LIGA nie ten Level ja jej przepowiadam już przyszłość pójdzie na dno jak titanic
O chuj Ci chodzi?
Dobrze, że ostrzega przed kimś kto próbuje się podszyć - być może, pewności co do tego nie ma.
A może będą puszczane transmisje z oryginalną szefową, warto mieć otwarte oko na to.
Dokładnie o to mi chodzi, nigdy nic nie wiadomo, tym bardziej że opis jest łudząco podobny. Jak robiłam kiedyś literkowe konkursy to ci bardziej cwani potrafili zakładać fejkowe konta zwycięzcy i odbierać za nich privy :D wystarczyło zamienić literkę z dużego "L" na małe "l" i duże "I" na małe "i" :P
także jestem wyczulona na takie dziwne ruchy. Ale mogę się oczywiście mylić, wtedy przyjdę i zgwałcę osobiście drugą szefową haha :D

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » wt mar 23, 2021 1:53 pm

notesyre pisze:
wt mar 23, 2021 1:42 pm
pawelmlody2 pisze:
wt mar 23, 2021 1:23 pm
wyłudzić zetki to ona chyba może tylko nie widomemu NIE TA LIGA nie ten Level ja jej przepowiadam już przyszłość pójdzie na dno jak titanic
O chuj Ci chodzi?
Dobrze, że ostrzega przed kimś kto próbuje się podszyć - być może, pewności co do tego nie ma.
A może będą puszczane transmisje z oryginalną szefową, warto mieć otwarte oko na to.
ty kurwa umiesz czytać między wierszami jak nie to przeczytaj jeszcze raz

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » wt mar 23, 2021 3:23 pm

pawelmlody2 pisze:
wt mar 23, 2021 1:53 pm
ty kurwa umiesz czytać między wierszami jak nie to przeczytaj jeszcze raz
Ciężko się czyta tłuka, który nie umie przecinków wstawiać.
Ale rozumiem już, że "chwalisz" oryginalną szefową, że jest niepodrabialna - mimo iż tobie osobiście się nie podoba, to na chuj w ogóle w jej temacie się odzywasz? Zajmij się sobą :P
A kto lubi Szefową, to z nią zostanie. Niektórzy patrzą na charakter, a nie na ciało - a charakteru jej nie brakuje, w przeciwieństwie do większości szołapowych fląderek :p

ODPOWIEDZ