Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

LIMITOWANA EDYCJA

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ulegly20
Posty: 1

LIMITOWANA EDYCJA

Post autor: ulegly20 » pn lut 15, 2021 11:43 am

Witam.

Około 2 lata temu spotkałem tutaj dziewczynę o niku Limitowana Edycja .

Czy wiadomo co się z nią stało ?? od tego czasu mnie tu nie było i nie widzę by była aktywna :(

Pozdrawiam

PulchnaKluseczka
Posty: 38

Post autor: PulchnaKluseczka » pn lut 15, 2021 2:49 pm

StellaStar nowa nazwa :)

StellaStar
Posty: 6

Post autor: StellaStar » pn lut 15, 2021 3:58 pm

Dokładnie tak:) teraz nadaję na nowym Nicku stellastar :* tak nawiasem, nigdy nie zapomnę Twojego Nicku, pozostanie mi w pamięci chyba do końca.

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » pn lut 15, 2021 8:59 pm

PulchnaKluseczka pisze:
pn lut 15, 2021 2:49 pm
StellaStar nowa nazwa :)
Nowy nick, ta sama patologia. A podobno w życiu chodzi o rozwój :)

Stellar
Posty: 1

Post autor: Stellar » pn lut 15, 2021 10:16 pm

StellaStar pisze:
pn lut 15, 2021 3:58 pm
Dokładnie tak:) teraz nadaję na nowym Nicku stellastar :* tak nawiasem, nigdy nie zapomnę Twojego Nicku, pozostanie mi w pamięci chyba do końca.
Ja ci wybije tą pamięć :D

StellaStar
Posty: 6

Post autor: StellaStar » wt lut 16, 2021 3:48 pm

Marcin231 pisze:
pn lut 15, 2021 8:59 pm
PulchnaKluseczka pisze:
pn lut 15, 2021 2:49 pm
StellaStar nowa nazwa :)
Nowy nick, ta sama patologia. A podobno w życiu chodzi o rozwój :)
Ja nie wiem..jak tak można komuś pisać..dno i żenada. Każdy w SWOIM życiu robi co chce,w czym się czuje dobrze. Nie znasz mnie,nie wiesz co robię w życiu prywatnym, czym się interesuje i w czym się rozwijam więc nie masz prawa mnie oceniać. Czasem powinno się zastanowić nad tym co się pisze i spojrzeć na samego siebie.

oceniajacy
Posty: 28

Post autor: oceniajacy » wt lut 16, 2021 6:33 pm

CIało ma dobre, gdyby nie nadmiar solary, tlenionego blondu i tandetne usta, to bylaby naprawde dobra, a tak to tylko od szyi w dół warto patrzec, ale z filtrem na kolor.

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » wt lut 16, 2021 9:08 pm

StellaStar pisze:
wt lut 16, 2021 3:48 pm
Marcin231 pisze:
pn lut 15, 2021 8:59 pm
PulchnaKluseczka pisze:
pn lut 15, 2021 2:49 pm
StellaStar nowa nazwa :)
Nowy nick, ta sama patologia. A podobno w życiu chodzi o rozwój :)
Ja nie wiem..jak tak można komuś pisać..dno i żenada. Każdy w SWOIM życiu robi co chce,w czym się czuje dobrze. Nie znasz mnie,nie wiesz co robię w życiu prywatnym, czym się interesuje i w czym się rozwijam więc nie masz prawa mnie oceniać. Czasem powinno się zastanowić nad tym co się pisze i spojrzeć na samego siebie.
Twoje prywatne życie mnie nie obchodzi. Oceniam twoją działalność, nazwijmy to sceniczną. I jak najbardziej mam prawo cię oceniać jako camwhore. Nie lubisz krytyki i źle sobie z nią radzisz, ale to nie mój problem.

sortecorsa
Posty: 26

Post autor: sortecorsa » czw lut 18, 2021 2:39 pm

oceniajacy pisze:
wt lut 16, 2021 6:33 pm
CIało ma dobre, gdyby nie nadmiar solary, tlenionego blondu i tandetne usta, to bylaby naprawde dobra, a tak to tylko od szyi w dół warto patrzec, ale z filtrem na kolor.
Jesteś ograniczona intelektualnie! włącz myslenie bo pierdolisz takie kocopoły że krew zalewa człowieka, solar? przecież stela ma podrasowane kolory przez kamerke co widać, przez to wybija się w kontascie kolor włosow z cerą, skoro to co widzisz w monitorze jest dla cie prawdziwe to i pewnie wierzysz w sweitego mikołaja.
Bol dupy i tyle:) Stela wielu się pdooba i to cie pewnie boli, kiedy wchodzi na trans każdy się nią zachwyca bo jest czym :)

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » czw lut 18, 2021 3:20 pm

Zobaczysz jej twarz i uciekniesz z krzykiem. Żadna wyjątkowa nie jest, wystarczy bawić się cipą na ogólnym lub świecić cyckami na ogólnym - topka gwarantowana. Jeśli się nią zachwycacie to mało widzieliście

Czy się rozwija? Wątpię, ważne że sama w to wierzy a oglądać można za darmoszke

ODPOWIEDZ