Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

RudaLisiczkaa_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
MilosnikPieknosci
Posty: 14

Re: RudaLisiczkaa_

Post autor: MilosnikPieknosci » wt maja 04, 2021 11:14 am

Zaobserwowalem ze od jakiegos czasu pojawiaja sie jakies idiotyczne krotkie wpisy w tematach innych lasek a jakos zawsze w tematach tej "pani"omija.. Nie dzieje sie to tylko w tym watku tylko w kazdym z ta "pania" zwiazanych... ma chyba w sumie 3 zalozone tematy... Moje zdanie jest takie ze to ktos z nia jest odpowiedzialny za ten forumowy burdel poprzez chec spadniecia w dolne czesci forum zeby nie bylo zainteresowania jej tematami bo nie lubi jak o niej pisza... Jest to powtarzalne juz kilka razy ...na poczatku myslalem ze to przez przypadek ale kilka razy to samo i bez wpisow akurat w jej tematach tak aby spadla jak najnizej...
Takie spostrzezenie... co to ma na celu... chyba tylko i wylacznie zasmiecaniem forum...bo jesli decydujesz sie na udzial w ogolnodostepnym portalu to miej na uwadze ze ludzie moga pisac o tobie co im sie podoba a co nie...

Mamut_Manrfed
Posty: 69

Post autor: Mamut_Manrfed » wt maja 04, 2021 11:52 am

MilosnikPieknosci pisze:
wt maja 04, 2021 11:14 am
Zaobserwowalem ze od jakiegos czasu pojawiaja sie jakies idiotyczne krotkie wpisy w tematach innych lasek a jakos zawsze w tematach tej "pani"omija.. Nie dzieje sie to tylko w tym watku tylko w kazdym z ta "pania" zwiazanych... ma chyba w sumie 3 zalozone tematy... Moje zdanie jest takie ze to ktos z nia jest odpowiedzialny za ten forumowy burdel poprzez chec spadniecia w dolne czesci forum zeby nie bylo zainteresowania jej tematami bo nie lubi jak o niej pisza... Jest to powtarzalne juz kilka razy ...na poczatku myslalem ze to przez przypadek ale kilka razy to samo i bez wpisow akurat w jej tematach tak aby spadla jak najnizej...
Takie spostrzezenie... co to ma na celu... chyba tylko i wylacznie zasmiecaniem forum...bo jesli decydujesz sie na udzial w ogolnodostepnym portalu to miej na uwadze ze ludzie moga pisac o tobie co im sie podoba a co nie...
Ja ci mogę na to odpowiedzieć xddd kiedyś DexterMorgan jej przyjaciel zakładał fejk konta i po niej jechał bo się pokłócili xdddd ona nawet tu o tym też pisała xdddteraz jak już się pogodzili to dexter zaklada nadal fejki tylko że pisze u każdego tylko ją omijaxdddd fajnie że w koncu ktoś to zobaczył i o tym napisał bo jak ja pisałem to twierdzili że mam obsesję xddddd zobaczymy jak dlugo jeszcze będzie się tak działo xddddd mnie to śmieszy xdddd

Hanzelnuts23
Posty: 3

Post autor: Hanzelnuts23 » wt maja 04, 2021 4:46 pm

Jak dla mnie fajna dupa:)

Mamut_Manrfed
Posty: 69

Post autor: Mamut_Manrfed » wt maja 04, 2021 5:08 pm

Hanzelnuts23 pisze:
wt maja 04, 2021 4:46 pm
Jak dla mnie fajna dupa:)
A jak dla mnie dopiero założyłeś lub założyłaś konto xddddddd hehehehe więcej tych kont nawalcie xddddddd

Hanzelnuts23
Posty: 3

Post autor: Hanzelnuts23 » wt maja 04, 2021 7:13 pm

Mamut_Manrfed pisze:
wt maja 04, 2021 5:08 pm
Hanzelnuts23 pisze:
wt maja 04, 2021 4:46 pm
Jak dla mnie fajna dupa:)
A jak dla mnie dopiero założyłeś lub założyłaś konto xddddddd hehehehe więcej tych kont nawalcie xddddddd
Cóż za spostrzegawczość:) gratuluję:)

Mamut_Manrfed
Posty: 69

Post autor: Mamut_Manrfed » śr maja 05, 2021 7:49 pm

Hanzelnuts23 pisze:
wt maja 04, 2021 7:13 pm
Mamut_Manrfed pisze:
wt maja 04, 2021 5:08 pm
Hanzelnuts23 pisze:
wt maja 04, 2021 4:46 pm
Jak dla mnie fajna dupa:)
A jak dla mnie dopiero założyłeś lub założyłaś konto xddddddd hehehehe więcej tych kont nawalcie xddddddd
Cóż za spostrzegawczość:) gratuluję:)
Hehehe m czy p?xddddddd jeden chuj bo móżdżki takie same xdddddd jutro spotkanie z obciąganiem? Xdddddddddd czy jak się umawiacie? xddddddddd heheheheh ale jaja xddddddddd

POLlCJA
Posty: 8

Post autor: POLlCJA » śr maja 05, 2021 9:13 pm

Mamut_Manrfed pisze:
śr maja 05, 2021 7:49 pm
Hanzelnuts23 pisze:
wt maja 04, 2021 7:13 pm
Mamut_Manrfed pisze:
wt maja 04, 2021 5:08 pm


A jak dla mnie dopiero założyłeś lub założyłaś konto xddddddd hehehehe więcej tych kont nawalcie xddddddd
Cóż za spostrzegawczość:) gratuluję:)
Hehehe m czy p?xddddddd jeden chuj bo móżdżki takie same xdddddd jutro spotkanie z obciąganiem? Xdddddddddd czy jak się umawiacie? xddddddddd heheheheh ale jaja xddddddddd


Ale masz duży problem ze sobą, Cristal jest na su od wielu lat, jest ciekawą osobą, bardzo miło można u niej spędzić czas. Czyżby nieudane próby spotkania z Cristal, które się nie powiodły? Znam wielu e-zakochanców, którzy cisną kobiecie, bo te nie chciały dać im irl. Stąd ten kwas w jej strone.

pavelllo
Posty: 17

Post autor: pavelllo » pt maja 07, 2021 12:16 am

Przesadziła z kwasem, teraz siedzi i narzeka, że ją poliki pieką, żenada... było nie ostrzykiwać ha ha
Co by nie zrobiła, to się oszpeca i myśli, że facetom się podoba jak zrobi z siebie lachociąga, tylko tępym koksom chyba ma jej poziomie, to może tak.

_audigirl__
Posty: 2

Post autor: _audigirl__ » pt maja 07, 2021 12:32 am

Hahaha jprd 🤣🤣 to fajnie masz to nie wchodz xD

pixele
Posty: 9

Post autor: pixele » pt maja 07, 2021 12:40 am

Gówniara która troszkę zarobila na kamerkach, pociągla kilka kutasów i myśli, że jest kimś ważnym, typowy tani kurwikłak bez duszy. Brzydzę się.

ODPOWIEDZ