Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

RudaLisiczkaa_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Mamut_Manfred
Posty: 481

Re: RudaLisiczkaa_

Post autor: Mamut_Manfred » pt lut 19, 2021 12:37 am

Nachujmitachata pisze:
pt lut 19, 2021 12:36 am
Mamut_Manfred pisze:
pt lut 19, 2021 12:28 am
Nachujmitachata pisze:
pt lut 19, 2021 12:06 am
dziś się znowu puściła z ustawianym dostawcą
Dexter płacenie kartą i otrzymanie potwierdzenia i paragonu uznajesz za ustawke xddddddd żałosny jesteś często szkoda nerwów na ciebie jełopie
kto to jest Dexter>? masz urojenia?
Skoro tak to tylko potwierdza że to zwykła *****
Spójrz w lustro to się dowiesz kim jest dexter xdddddd żałosny jesteś xdddddddddd

r7n7n
Posty: 19

Post autor: r7n7n » pt lut 19, 2021 1:31 am

hahahhaha, banowanie to twój jedyny sposób na konfrontacje z PRAWDĄ, na szczęście tutaj nie możesz

r7n7n
Posty: 19

Post autor: r7n7n » pt lut 19, 2021 1:31 am

hahahhaha, banowanie to twój jedyny sposób na konfrontacje z PRAWDĄ, na szczęście tutaj nie możesz

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » pt lut 19, 2021 1:32 am

r7n7n pisze:
pt lut 19, 2021 1:31 am
hahahhaha, banowanie to twój jedyny sposób na konfrontacje z PRAWDĄ, na szczęście tutaj nie możesz
Pawelku mało zabawny jesteś xddddd bo nie dała ci dupy to będziesz się tu mścił? Xddddd żenada

RudaLisiczkaa_
Posty: 61

Post autor: RudaLisiczkaa_ » pt lut 19, 2021 1:01 pm

Napiwki za 100 czy 150 oddałam więc walcie die na ryj ;D widac macie nudne życie, ze ciągle miedzy sobą piszecie xD. Alez ten ban zabolał haha

Są osoby które regularnie wchodza bo wiedza ze robie prawdziwe ze czesto jest ktoś inny z terminalem a nie do ręki i z potwierdzeniem. Ale najwięcej maja do powiedzenia ci co nie byli ,standard. Szkoda czasu dyskutować po prostu ban i chuj jak nie potrafisz się zachować. Dziś tez zrobie odbior hmm tylko moze czegoś innego 😅😆
Ostatnio zmieniony pt lut 19, 2021 1:09 pm przez RudaLisiczkaa_, łącznie zmieniany 1 raz.

chrupkikukurydziane
Posty: 12

Post autor: chrupkikukurydziane » pt lut 19, 2021 1:03 pm

sortecorsa pisze:
pt lut 19, 2021 12:52 pm
r7n7n pisze:
pt lut 19, 2021 12:48 pm
sortecorsa pisze:
pt lut 19, 2021 11:48 am


Ostanio chyba dałem sie nabrać że ona nie oszukuje, ale wczoraj przejżałem na oczy... dziwnym trafem ten sam koleś był u niej już jakiś czas temu, też robił za dostawce hehe ciekawe ile mu odpala za współudział, czy tylko płaci lodzikiem, niezły układzik, a swoją drogą zastanawam się czy te laski nie maja do siebie póżniej wstrętu? za takie poniżanie przed widownią ?ze biorą du buzi przy wszystkich spoconego kutasa bo są chciwe i leniwe ? wczoraj po grupowej była dziwna i wkurwiona, a może to wyrzuty sumienia, doszło do niej jak nisko upadła!:)
była wkurwiona bo wszyscy się zorientowali że to ustawka, i zgłaszali oszustwo
Dziwie się że w ogóle ktoś wszedł na tą grupową to od początku było widać że jest coś na rzeczy, kolo stał jak jakiś alfon który czeka na swoją zapłątę z rekoma skrzyżowanymi, rozstawione nogi, ona też się dziwnie zachowywała, bardzo nienaturalnie. Komunikat werbalny był jasny, dla osoby myślącej jasny przekaz, "sciema i wałek"
a jak się większość zorientowała? co sie wydażyło na grupowej,? ale widzisz głupotą widzów jest to że rzucają w napiwku za bilety to i tak swoje zgarneła, głupia nie jest, wiedziała co robi.
Byłem na grupowej. Grupową rozlaczylo. Kupiłem bilet przez napiwek Ale zaraz po grupowej laska oddała mi całą kwotę .wiec zachowała się tak jak powinna a nie tak jak większość że idzie w pizdu z naszą kasą. Laska wszystkim oddała A bilety kupione przez kup bilet z automatu były oddane. Co do ustawki to kto na ustawce płaci kartą i dostaje paragon i potwierdzenie? Następnym razem wejdź na grupową i oglądaj A nie piszesz takie głupoty. Jak dla mnie to jedyna laska która w razie problemów oddaje żetony bez żadnego problemu

sortecorsa
Posty: 26

Post autor: sortecorsa » pt lut 19, 2021 1:13 pm

chrupkikukurydziane pisze:
pt lut 19, 2021 1:03 pm
sortecorsa pisze:
pt lut 19, 2021 12:52 pm
r7n7n pisze:
pt lut 19, 2021 12:48 pm


była wkurwiona bo wszyscy się zorientowali że to ustawka, i zgłaszali oszustwo
Dziwie się że w ogóle ktoś wszedł na tą grupową to od początku było widać że jest coś na rzeczy, kolo stał jak jakiś alfon który czeka na swoją zapłątę z rekoma skrzyżowanymi, rozstawione nogi, ona też się dziwnie zachowywała, bardzo nienaturalnie. Komunikat werbalny był jasny, dla osoby myślącej jasny przekaz, "sciema i wałek"
a jak się większość zorientowała? co sie wydażyło na grupowej,? ale widzisz głupotą widzów jest to że rzucają w napiwku za bilety to i tak swoje zgarneła, głupia nie jest, wiedziała co robi.
Byłem na grupowej. Grupową rozlaczylo. Kupiłem bilet przez napiwek Ale zaraz po grupowej laska oddała mi całą kwotę .wiec zachowała się tak jak powinna a nie tak jak większość że idzie w pizdu z naszą kasą. Laska wszystkim oddała A bilety kupione przez kup bilet z automatu były oddane. Co do ustawki to kto na ustawce płaci kartą i dostaje paragon i potwierdzenie? Następnym razem wejdź na grupową i oglądaj A nie piszesz takie głupoty. Jak dla mnie to jedyna laska która w razie problemów oddaje żetony bez żadnego problemu

A to nie mozna miec znajomego ktory pracuje w pizzeri? serio? ma swoje stałęgo typa z ktorym ma dobre układy dlatego ciągle przychodzi ten sam lub inny z tej samej pizzerii, proste. Mnie nie przekonuje to ze ktos moze wystawic paragon bo wystarczy wziac znajomego i dogadac się z nim, ze po godzinach pracy wpadnie do niej na małą ustawkę.

RudaLisiczkaa_
Posty: 61

Post autor: RudaLisiczkaa_ » pt lut 19, 2021 1:16 pm

sortecorsa pisze:
pt lut 19, 2021 1:13 pm
chrupkikukurydziane pisze:
pt lut 19, 2021 1:03 pm
sortecorsa pisze:
pt lut 19, 2021 12:52 pm


Dziwie się że w ogóle ktoś wszedł na tą grupową to od początku było widać że jest coś na rzeczy, kolo stał jak jakiś alfon który czeka na swoją zapłątę z rekoma skrzyżowanymi, rozstawione nogi, ona też się dziwnie zachowywała, bardzo nienaturalnie. Komunikat werbalny był jasny, dla osoby myślącej jasny przekaz, "sciema i wałek"
a jak się większość zorientowała? co sie wydażyło na grupowej,? ale widzisz głupotą widzów jest to że rzucają w napiwku za bilety to i tak swoje zgarneła, głupia nie jest, wiedziała co robi.
Byłem na grupowej. Grupową rozlaczylo. Kupiłem bilet przez napiwek Ale zaraz po grupowej laska oddała mi całą kwotę .wiec zachowała się tak jak powinna a nie tak jak większość że idzie w pizdu z naszą kasą. Laska wszystkim oddała A bilety kupione przez kup bilet z automatu były oddane. Co do ustawki to kto na ustawce płaci kartą i dostaje paragon i potwierdzenie? Następnym razem wejdź na grupową i oglądaj A nie piszesz takie głupoty. Jak dla mnie to jedyna laska która w razie problemów oddaje żetony bez żadnego problemu

A to nie mozna miec znajomego ktory pracuje w pizzeri? serio? ma swoje stałęgo typa z ktorym ma dobre układy dlatego ciągle przychodzi ten sam lub inny z tej samej pizzerii, proste. Mnie nie przekonuje to ze ktos moze wystawic paragon bo wystarczy wziac znajomego i dogadac się z nim, ze po godzinach pracy wpadnie do niej na małą ustawkę.
Hahaha jaki płytki Tok myślenia hahaa pokazuje źle nie pokazuje tez źle, nie dogodzisz hah. Tak mam samych znajomych pracujących tylko w pizzerii i to wszyscy jprd żenada!! XD kilka osób w tej samej postaci kurwa ,nie wiedziałam że takm się da . Szkoda odpisywać w sumie nawet taka Ada ma wyjebke i słusznie bo debilim niektórym nie przetłumaczysz. Zegnam u zapraszam na odbiór dzis robaczki 😂💔

r7n7n
Posty: 19

Post autor: r7n7n » pt lut 19, 2021 1:39 pm

RudaLisiczkaa_ pisze:
pt lut 19, 2021 1:01 pm
Napiwki za 100 czy 150 oddałam więc walcie die na ryj ;D widac macie nudne życie, ze ciągle miedzy sobą piszecie xD. Alez ten ban zabolał haha

Są osoby które regularnie wchodza bo wiedza ze robie prawdziwe ze czesto jest ktoś inny z terminalem a nie do ręki i z potwierdzeniem. Ale najwięcej maja do powiedzenia ci co nie byli ,standard. Szkoda czasu dyskutować po prostu ban i chuj jak nie potrafisz się zachować. Dziś tez zrobie odbior hmm tylko moze czegoś innego 😅😆
tak oddałaś fakt, i to ładnie z twojej strony, ale robienie ludzi w chuja już fajne nie jest. oczywiście że będziesz nadal robić te ustawki bo są aktualnie modne i najwięcej się na nich zarabia, bo wielu ludzi jeszcze nie wie, że te odbiory to ustawki. sam wykupiłem u ciebie bilet, bo miałem nadzieje że ty nie będziesz oszukiwać, no ale wczoraj zawiodłem się srogo niestety. Widać Ada ci bardzo imponuje tym że robi ludzi w chuja.

chrupkikukurydziane
Posty: 12

Post autor: chrupkikukurydziane » pt lut 19, 2021 2:12 pm

sortecorsa pisze:
pt lut 19, 2021 1:13 pm
chrupkikukurydziane pisze:
pt lut 19, 2021 1:03 pm
sortecorsa pisze:
pt lut 19, 2021 12:52 pm


Dziwie się że w ogóle ktoś wszedł na tą grupową to od początku było widać że jest coś na rzeczy, kolo stał jak jakiś alfon który czeka na swoją zapłątę z rekoma skrzyżowanymi, rozstawione nogi, ona też się dziwnie zachowywała, bardzo nienaturalnie. Komunikat werbalny był jasny, dla osoby myślącej jasny przekaz, "sciema i wałek"
a jak się większość zorientowała? co sie wydażyło na grupowej,? ale widzisz głupotą widzów jest to że rzucają w napiwku za bilety to i tak swoje zgarneła, głupia nie jest, wiedziała co robi.
Byłem na grupowej. Grupową rozlaczylo. Kupiłem bilet przez napiwek Ale zaraz po grupowej laska oddała mi całą kwotę .wiec zachowała się tak jak powinna a nie tak jak większość że idzie w pizdu z naszą kasą. Laska wszystkim oddała A bilety kupione przez kup bilet z automatu były oddane. Co do ustawki to kto na ustawce płaci kartą i dostaje paragon i potwierdzenie? Następnym razem wejdź na grupową i oglądaj A nie piszesz takie głupoty. Jak dla mnie to jedyna laska która w razie problemów oddaje żetony bez żadnego problemu

A to nie mozna miec znajomego ktory pracuje w pizzeri? serio? ma swoje stałęgo typa z ktorym ma dobre układy dlatego ciągle przychodzi ten sam lub inny z tej samej pizzerii, proste. Mnie nie przekonuje to ze ktos moze wystawic paragon bo wystarczy wziac znajomego i dogadac się z nim, ze po godzinach pracy wpadnie do niej na małą ustawkę.
Nie wiedziałem że kolega może wziąć terminal, a ona może płacić kartą na niby A potem z terminala wychodzi potwierdzenie . Niektórzy chyba nie wiedzą jak działa terminal. To że inne robią ustawki to nie znaczy że i ona. Na dodatek ona dzwoni przy nas i zamawia . Dodatkowo nawet opakowania są ciągle inne . Z resztą który kolega by tak udawał? Raz młody, raz stary, raz chudy ,raz gruby, to co przebiera się? Hahaha śmiać się chce

ODPOWIEDZ