Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

RudaLisiczkaa_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Lilii59
Posty: 3

Re: RudaLisiczkaa_

Post autor: Lilii59 » sob sty 29, 2022 12:32 pm

popieram twoja odpowiedz , tak trzymaj badz soba tak jak jestes do tej pory, lubie cie podgladac jestes normalna kobieta jak komu nie pasuje to zmienia na inna modelke trzymaj sie

Harubin_
Posty: 7

Post autor: Harubin_ » sob sty 29, 2022 12:47 pm

Miałem się tu nie wypowiadać. Jestem po prostu przerażony szambem jakie niektóre ameby tu wylewają. Krzywdzicie dobrego człowieka który nic wam złego nie zrobił. Niektórzy chyba na serio nie wiedzą jak słowo potrafi zranić, jeśli robicie to z premedytacją jesteście psychopatami. Tak po prostu nie można. Mogę tylko prosić, przestańcie bo to jest podłe, wiem że pewnie groch o ścianę. Dajcie jej spokój.

SERdek233
Posty: 27

Post autor: SERdek233 » sob sty 29, 2022 1:35 pm

Cristal_ pisze:
sob sty 29, 2022 11:26 am
Miałam się już na tym gówno forum nie udzielać. Te ogłoszenie to jest z przed ponad 2 lat. Nikt nie zna co i dlaczego tylko potrafi ocenić po okładce albo najlepiej obrzucić błotem. Bo ma jebaną satysfakcje....Nigdy nie uważałam się za nie wiadomo kogo. To po pierwsze po drugie nie wiem co komuś zrobilam żeby tak mnie traktować.. Staram się z kazdym na trans rozmawiać. Ale dla wiekszosci trzeba być chujem to wtedy docenicie. Osobom którzy życzą mi najgorszego, ja życzę więcej życzliwości i szacunku do wszystkich. I naprawdę skoro nie pasuje wam moje osoba to znajdzie sobie inna dziewczyne po co się wkurwiać ,marnować czas.?!. Jest tu tyle dziewczyn,że jest w czym przebierać. A na moich trans mogę robić co chce i banować tak samo kogo chce;). Normalnych nie banuje tylko bardzo ,, inteligentych i błyskotliwych " inaczej.
Przecież widać że to są stare jakieś zdjęcia, gdybyś chciała zamiesci ogłoszenie dodała byś aktualne... ktoś próbuje zabłysnąć tylko nie wiem po co skoro każdy wie jaką miałaś przeszłość...
twoja sprawa jakie miałaś powody żeby to robic, Pozostaje nam tylko przyjąć do wiadomości, a nie oceniać... bo chuj nam do tego!!!! ludzi zawistych na tym forum nie brakuje, większosci tematów jest hejtowanych to o czymś swiadczy jaki poziom niski musi tu przysiadywać.

SERdek233
Posty: 27

Post autor: SERdek233 » sob sty 29, 2022 1:37 pm

Harubin_ pisze:
sob sty 29, 2022 12:47 pm
Miałem się tu nie wypowiadać. Jestem po prostu przerażony szambem jakie niektóre ameby tu wylewają. Krzywdzicie dobrego człowieka który nic wam złego nie zrobił. Niektórzy chyba na serio nie wiedzą jak słowo potrafi zranić, jeśli robicie to z premedytacją jesteście psychopatami. Tak po prostu nie można. Mogę tylko prosić, przestańcie bo to jest podłe, wiem że pewnie groch o ścianę. Dajcie jej spokój.
To tylko swiadczy o tych osobach które próbują krzywidzić innych. Przykre... żyjemy w 21 wieku w czasach kiedy nic już nie powinno dziwić, zwłaszcza dziewczyny na portalu erotycznym które wiadomoo że różna moga mieć przeszłosc, dziwie się że komuś się chce żeby tylko wylać szambo i dojechać człowieka, bo czemu ma to służyc?

Celestyn
Posty: 3

Post autor: Celestyn » sob sty 29, 2022 3:04 pm

Murem za Cristal !!!

Trolle internetowe zajmijcie się swoim życiem które macie baaaardzo ciekawe albo skonsultujcie się z lekarzem tylko dobrym specjalista.

Harubin_
Posty: 7

Post autor: Harubin_ » sob sty 29, 2022 5:48 pm

Ja kiedyś krzywdziłem ludzi, bardzo. Staram się teraz być lepszym człowiekiem. Ona nikogo nie skrzywdziła debilu. To ty upadniesz podczłowieku, bedzie bolało. Pierdolony kozak z neta. Weź się wypierdol i rozjeb sobie swój głupi łeb szmaciarzu. Więcej nie piszę nie będę karmił ci atencji.

chrupkikukurydziane
Posty: 12

Post autor: chrupkikukurydziane » sob sty 29, 2022 6:12 pm

Brawo dexter Morgan. Groźby karalne skierowane do przyjaciółki która odrzuciła twoje uczucie? Ogarnij się bo od tego ciągłego siedzenia przed komputerem całkiem ci odwaliło

SERdek233
Posty: 27

Post autor: SERdek233 » sob sty 29, 2022 6:34 pm

chrupkikukurydziane pisze:
sob sty 29, 2022 6:12 pm
Brawo dexter Morgan. Groźby karalne skierowane do przyjaciółki która odrzuciła twoje uczucie? Ogarnij się bo od tego ciągłego siedzenia przed komputerem całkiem ci odwaliło
Gosciu wyżej pisze że kogoś skrzwdziła - najwyraźniej to jakiś pzregryw co dostał kosza hahahahaha teraz wszytsko jasne xddddd biedny skrzywdzony:P

peragir556
Posty: 1

Post autor: peragir556 » ndz sty 30, 2022 1:29 pm

Cristal_ pisze:
sob sty 29, 2022 11:26 am
Miałam się już na tym gówno forum nie udzielać. Te ogłoszenie to jest z przed ponad 2 lat. Nikt nie zna co i dlaczego tylko potrafi ocenić po okładce albo najlepiej obrzucić błotem. Bo ma jebaną satysfakcje....Nigdy nie uważałam się za nie wiadomo kogo. To po pierwsze po drugie nie wiem co komuś zrobilam żeby tak mnie traktować.. Staram się z kazdym na trans rozmawiać. Ale dla wiekszosci trzeba być chujem to wtedy docenicie. Osobom którzy życzą mi najgorszego, ja życzę więcej życzliwości i szacunku do wszystkich. I naprawdę skoro nie pasuje wam moje osoba to znajdzie sobie inna dziewczyne po co się wkurwiać ,marnować czas.?!. Jest tu tyle dziewczyn,że jest w czym przebierać. A na moich trans mogę robić co chce i banować tak samo kogo chce;). Normalnych nie banuje tylko bardzo ,, inteligentych i błyskotliwych " inaczej.
Malwa kiedy 2 lata?? Idioci uwierzą w to.. To w zeszłe wakacje były zdjęcia w kołobrzegu ;)

Karoll2000
Posty: 64

Post autor: Karoll2000 » pn sty 31, 2022 9:52 pm

Niestety w głowie dużo się pozmieniało, każdy wszędzie ja rozpozna po tym co robi. Nawet robiąc piersi zaraz pojawiły się komentarze negatywne na profilu chirurg plastyk który operował ją. Wstyd, tu nie ma co alkohol strumieniami się leje, nie wiem czy normalny facet byłby nią zainteresowany.

ODPOWIEDZ