Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

RudaLisiczkaa_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
misiek021
Posty: 21

Re: RudaLisiczkaa_

Post autor: misiek021 » sob kwie 24, 2021 1:37 am

Zmieniła nick na _audigirl__ i od razu mnie zbanowała :D bo boi się ze coś napiszę masakra .. a chciałem być kulturalny :D ale sie nie da

Mamut_Manrfed
Posty: 69

Post autor: Mamut_Manrfed » pn kwie 26, 2021 5:33 pm

Hehehe no i nasza modeleczka jedzie się bzykać na lonie natury z Panem Mateuszem xdddddd zawiózł ją na paznokietki to teraz ma darmowy sex xddddd dziewczyna z dnia na dzień sie stacza coraz niżej xddddd osiągnęła dno xdddd za byle co jak się dla niej zrobi to daje dziurska xddddd ciekawe jakie choroby są roznoszone xddddd hujem jej musi z gęby jebac xddd i włosy ma pomiędzy zębami xdddd

RudaLisiczkaa_
Posty: 61

Post autor: RudaLisiczkaa_ » pn kwie 26, 2021 5:36 pm

Pzdr z Matim xD

Mamut_Manrfed
Posty: 69

Post autor: Mamut_Manrfed » pn kwie 26, 2021 5:40 pm

Hehehe z audi na skode się przerzuciłaś? Xdddd ej pamiętaj że on to taki nie kumaty na tych filmikach byl to mów do niego powoli i daj mu czas na to żeby mu stanął xdddd pewnie już jakieś półtora roku minęło od waszej ostatniej transmisji wiec może się chlop nie moc skupić xddd i będzie miał problem z erekcją xddddd

Mamut_Manrfed
Posty: 69

Post autor: Mamut_Manrfed » pn kwie 26, 2021 5:47 pm

Hehehe na początku kilka lat temu szanowała się na serio xdddd ale od długiego czasu to daje dupy na lewo i prawo xddddd niedlugo jak ktoś się do niej uśmiechnie to będzie dawała dupy bo myśli że jest super xdddd z 1000 zł zeszla na darmoszkę xddddd niedlugo będzie dopłacać xddddd

Mamut_Manrfed
Posty: 69

Post autor: Mamut_Manrfed » pn kwie 26, 2021 5:49 pm

TestMee pisze:
pn kwie 26, 2021 5:49 pm
daj spokoj to nie jest kobieta dla ciebie
Dextrt dla ciebie tez nie xdddddddd

Mamut_Manrfed
Posty: 69

Post autor: Mamut_Manrfed » pn kwie 26, 2021 5:50 pm

Mamut_Manrfed pisze:
pn kwie 26, 2021 5:49 pm
TestMee pisze:
pn kwie 26, 2021 5:49 pm
daj spokoj to nie jest kobieta dla ciebie
Dextrt dla ciebie tez nie xdddddddd
A dodatkowo nie chciałbym nawet jej ręki podać jak trzymała już w niej tyle chuji xddddd tfu

Mamut_Manrfed
Posty: 69

Post autor: Mamut_Manrfed » pn kwie 26, 2021 5:54 pm

TestMee pisze:
pn kwie 26, 2021 5:52 pm
za cos bys ja utrzymal za ta pensje co 12 godzin przy betoniarce stoisz? iidz spac
Hehehe ja na betoniarce a goryl na koparce xdddd dextrt idz sie naucz jakis tekstów żeby pocisnąć xdddddd a tobie kiedy obciągnie xdddddd

RudaLisiczkaa_
Posty: 61

Post autor: RudaLisiczkaa_ » pn kwie 26, 2021 6:14 pm

Masz obsesje,daruj sobie i odpierdol sie raz na zawsze ode mnie! Psycholu !!! Gadasz na kogoś a sam lepszy nie jestes. 🤦‍♀️

Mamut_Manrfed
Posty: 69

Post autor: Mamut_Manrfed » śr kwie 28, 2021 4:21 pm

__Egzotyczny___ pisze:
śr lut 24, 2021 1:39 am
RudaLisiczkaa_ pisze:
wt lut 23, 2021 9:40 pm


Debilu to wstawial te gówna dexter moj niby kurwa przyjaciel który jest psycholem !!!:///. Może wkoncu by sie przyznal publicznie, ze to on ale taki to nigdy się nie przyzna!!;// Odjebcie sie ode mnie wkoncu !! Jestescie debilami potraficie tylko klapac mordami bez dowodów żadnych;/ szon to cie zrobil jak widac i nie dorobil 🤣🤣🤣. A zbanować to cb powinni bo zero pożytku z cb nawet jednego zet zapewnie nie wydałeś haha darmozjadzie xD. W życiu realnym jestes małym robaczkiem do zgniecenia tylko tutaj grasz hojraka 🤣🤣 . Wy tutaj szukacie kolegów że odpisujecie sobie nawzajem czy tez atencji Hahaha. Graj dalej hojraka czyt. ,, debila" , pozdrawiam środkowym palecem troli i hejterow 🖕🖕🖕
No proszę to ten dexter to już nie kolega a taki oddany przez tyle lat (.....) cóż się mu dziwić każdy jet psycholem i stalkerem tylko nie RudaLisiczka
Hehe miałem już tu się nie udzielać ale ostatni raz z sympatii do ciebie xdddddd zostawię to bez żadnego zbędnego komentarza xdddd pomyśl czy coś się od tamtego czasu zmieniło xdddddddddd

ODPOWIEDZ