Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

RudaLisiczkaa_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Marcin231
Posty: 136

Re: RudaLisiczkaa_

Post autor: Marcin231 » śr mar 03, 2021 6:44 pm

Chyba że wspierają cię w tym co robisz, ale to mało prawdopodobne.

duzyon1992
Posty: 40

Post autor: duzyon1992 » śr mar 03, 2021 7:25 pm

Marcin231 pisze:
śr mar 03, 2021 6:44 pm
Chyba że wspierają cię w tym co robisz, ale to mało prawdopodobne.
Hmm chyba nie powinno cie to interesować. Niedługo będziesz się pytał o rzeczy fizjologiczne bo widzę że cie strasznie interesuje jej życie. Ona się nie pyta o twoje życie i czy rodzice wiedzą czy siedzisz na su i walisz konia do dziewczyn przez monitor zamiast wyjść do żywych ludzi więc ciebie nie powinno interesować czy jej rodzice wiedzą o tym czy tu siedzi. Być może wiedzą być nie wiedzą. Jej sprawa czy powiedziała czy nie.

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » czw mar 04, 2021 3:36 pm

Nie szczekaj piesku obronny.

chrupkikukurydziane
Posty: 12

Post autor: chrupkikukurydziane » czw mar 04, 2021 4:33 pm

Co to za jakaś teoria że jeśli ktoś nie jedzie po danej lasce w wątku to jest się jej obrońcą/żołnierzykiem/psem obronnym? To forum nie jest tylko od krytykowania i hejtowania lasek Ale od pisania opinii pozytywnych jak i negatywnych o transmisji, grupach czy priv. Nie widziałem żadnego wątku w którym byłyby tylko takie wpisy. W każdym jest jazda po tych laskach i pisanie że są najgorsze. Prawda jest taka że zarówno te dziewczyny jak i my oglądający jesteśmy na tym samym wózku. Gdyby nie one nie było by nas. Jeśli ci się jakas nie podoba to idź do innej. Szczytem chamstwa i żenady jest wypisywanie prywatnych danych i rzeczy prywatnych. Jak wy byście się czuli gdyby ktoś wypisywał wasze dane? To forum to dno bo nie ma tu osoby która się zajmuje pilnowaniem wpisów. Śmieszne dla mnie jest to że osoby które piszą na innych że są czyimiś pieskami (bo nie zhejtowali laski tylko napisali coś pozytywnego o niej) sami bronią inne laski. I nie w sposób obojętny Ale wręcz z nienawiścią bo jak można kogoś tak nazwać albo napisać. Kolejną sprawą co mnie obrzydza na tym forum to jest pisanie kłamstw na temat dziewczyn. Sporo osób lubi sobie wymyślać jakieś niestworzone rzeczy na temat lasek. Sądzicie że wtedy jesteście fajniejsi? Wasze ego rośnie bo przez te wymyślone rzeczy chcecie zrobić z nich kogos gorszego od siebie? Żenada. Najgorsze w tym wszystkim jest to że te rzeczy piszą osoby które tak naprawdę czują coś do tych lasek,podobają się im, Ale dostali od nich kosza.

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » czw mar 04, 2021 4:41 pm

Jest jak jest. Nie pultaj się.

chrupkikukurydziane
Posty: 12

Post autor: chrupkikukurydziane » czw mar 04, 2021 4:45 pm

Marcin231 pisze:
czw mar 04, 2021 4:41 pm
Jest jak jest. Nie pultaj się.
Ahhh szkoda czasem coś mądrze pisać bo jedyne co potrafisz odpisać to nie pultaj się. Neandertalczyk więcej by odpowiedział niż ty. Ale co ty możesz napisać jak twój mózg zalała sperma bo każda laska ucieka od ciebie i siedzisz tylko na Internecie

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » czw mar 04, 2021 6:52 pm

chrupkikukurydziane pisze:
czw mar 04, 2021 4:45 pm
Marcin231 pisze:
czw mar 04, 2021 4:41 pm
Jest jak jest. Nie pultaj się.
Ahhh szkoda czasem coś mądrze pisać bo jedyne co potrafisz odpisać to nie pultaj się. Neandertalczyk więcej by odpowiedział niż ty. Ale co ty możesz napisać jak twój mózg zalała sperma bo każda laska ucieka od ciebie i siedzisz tylko na Internecie
No szkoda, bo nie ważne ile zdań w obronie tego potwora stworzysz oraz ile razy zaprzeczysz, że wcale nie jesteś jej pieskiem. Faktów nie zmienisz.

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » pt mar 05, 2021 9:45 pm

Malolatkasu pisze:
pt mar 05, 2021 8:00 pm
Marcin231 pisze:
czw mar 04, 2021 6:52 pm
chrupkikukurydziane pisze:
czw mar 04, 2021 4:45 pm


Ahhh szkoda czasem coś mądrze pisać bo jedyne co potrafisz odpisać to nie pultaj się. Neandertalczyk więcej by odpowiedział niż ty. Ale co ty możesz napisać jak twój mózg zalała sperma bo każda laska ucieka od ciebie i siedzisz tylko na Internecie
No szkoda, bo nie ważne ile zdań w obronie tego potwora stworzysz oraz ile razy zaprzeczysz, że wcale nie jesteś jej pieskiem. Faktów nie zmienisz.
Ale wiecie, że wasze ciągłe pisanie o niej ją cieszy bo dajecie jej atencję, której pragnie? Mnie brzydzi jak każda prostytutka a was pewnie podnieca, mam gdzieś jej życie ale wy się nakręcacie jakbyście nie mieli własnego co zresztą wam napisała. Nawet mi się nie chce czytać całego tematu ale patrząc po kilku wpisach już widzę, że jesteście tępi bo poświęcacie czas na kogoś wg was głupszego i bardziej zgniłego a sami jesteście kurwiarzami i walicie pod przypadkowe laski.
A ty jesteś ta mądra?

normalny18
Posty: 15

Post autor: normalny18 » sob mar 06, 2021 12:11 am

Marcin231 pisze:
śr mar 03, 2021 6:38 pm
RudaLisiczkaa_ pisze:
śr mar 03, 2021 6:26 pm
Marcin231 pisze:
śr mar 03, 2021 6:25 pm


Uwielbiam te twoje zaprzeczanie rzeczywistości. Jak byś wstydziła się tego kim jesteś, o czym każdy wie.
Fajnie cieszy mnie to buziaczki dzibasku 😚🤭
Ale to może być wołanie o pomoc równie dobrze. Rodzina nie zrobiła ci jeszcze tzw. interwencji?
rodzina to dawno sie jej wyrzykla kochal ja tylko papo i to bardzo mocno

SecretKey_
Posty: 5

Post autor: SecretKey_ » sob mar 06, 2021 2:39 am

normalny18 pisze:
sob mar 06, 2021 12:11 am



rodzina to dawno sie jej wyrzykla kochal ja tylko papo i to bardzo mocno
jesteś zjebany koleś

ODPOWIEDZ