Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

RudaLisiczkaa_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
duzyon1992
Posty: 40

Re: RudaLisiczkaa_

Post autor: duzyon1992 » śr mar 17, 2021 1:27 pm

Cocodziamb pisze:
śr mar 17, 2021 1:19 pm
duzyon1992 pisze:
śr mar 17, 2021 1:16 pm
Dokładnie wiesz o co chodzi. Jeśli nie przestaniesz będę zmuszony zająć się osobiście tą sprawą.
właśnie nie wiem o co chodzi, ale pragnę się dowiedzieć. mój pierwszy post w tym temacie dotyczył spikera, później ty się przyjebałeś.
Konto założone tego samego dnia co kilka innych które się tu udzielają. Niestety przypadek to nie jest że kilku nowych użytkowników założyło konta w tym samym obrębie czasowym. Dodatkowo styl pisania jest identyczny, tak samo jak czas logowania się. Jeśli dalej nie rozumiesz o co nam wszystkim chodzi to udaj się proszę na leczenie. Wpisy które są wykonane przez ciebie z wielu kont są już nękaniem które mają już swój paragraf w kodeksie karnym. Jeśli dalej będziesz zachowywał się tak jak dotychczas będę zmuszony zgłosić tę sprawę odpowiednim organom. Chciałbym cie jeszcze poinformować że zrobiłem już kopię twoich wszystkich wpisów. Będę robił też i tych które będziesz jeszcze pisał. Załącze również kopię wpisów które były pisane przez ciebie ponad miesiąc temu. Jeśli dziś się pojawi jeszcze jakiś wpis który będzie nękaniem to mogę cię uprzedzić ze jutro pójdę do odpowiednich służb.

spiker_tejAudycji
Posty: 36

Post autor: spiker_tejAudycji » śr mar 17, 2021 1:27 pm

duzyon* widze że masz konkretne przelogowania w łepetynie :) haha, wszystkich podpinasz pod jakąś jedną osobę xD Rozumem to nie grzeszysz na pewno, co to ma za znaczenie ile ja mam konto? na podstawie takich rzeczy wyciągasz jakieś swoje śmieszne domniemania, heheh

Pekalski
Posty: 12

Post autor: Pekalski » śr mar 17, 2021 1:30 pm

duzyon* hahahaha typie wez sie rozpedz w kierunku muru i nie zatrzymuj

RudaLisiczkaa_
Posty: 61

Post autor: RudaLisiczkaa_ » śr mar 17, 2021 1:35 pm

spiker_tejAudycji pisze:
śr mar 17, 2021 12:34 pm
Ale Ty o mnie piszesz? czy do mnie piszesz? :) ja mam jedno konto, a to że nie przepadam za lisiczką? mam do tego prawo, może dla Ciebie to wartościowa osoba, dla mnie to zwykła prostytutka. wyzywa tu ludzi sama, robiła też jakieś inne świństwa innym osobą jak wywalanie danych, tnie jeleni na grupowych, i dziwi się że wiele osób ją opluwa? Mogła to przewidzieć, dziwy wtedy nie były by zaskoczeniem.
Ja mogę być i prostytutką ale z cb gorszy kurwiarz !

spiker_tejAudycji
Posty: 36

Post autor: spiker_tejAudycji » śr mar 17, 2021 1:35 pm

RudaLisiczkaa_ pisze:
śr mar 17, 2021 1:35 pm
spiker_tejAudycji pisze:
śr mar 17, 2021 12:34 pm
Ale Ty o mnie piszesz? czy do mnie piszesz? :) ja mam jedno konto, a to że nie przepadam za lisiczką? mam do tego prawo, może dla Ciebie to wartościowa osoba, dla mnie to zwykła prostytutka. wyzywa tu ludzi sama, robiła też jakieś inne świństwa innym osobą jak wywalanie danych, tnie jeleni na grupowych, i dziwi się że wiele osób ją opluwa? Mogła to przewidzieć, dziwy wtedy nie były by zaskoczeniem.
Ja mogę być i prostytutką ale z cb gorszy kurwiarz !
Nie korzystam z usług takich pań ;) Mój mózg mi nie pozwala czerpać przyjemności z bzykania kogoś, kto jest dostępny dla każdego kto da pare złotych :)

Cocodziamb
Posty: 123

Post autor: Cocodziamb » śr mar 17, 2021 1:38 pm

duzyon1992 pisze:
śr mar 17, 2021 1:27 pm
Konto założone tego samego dnia co kilka innych które się tu udzielają. Niestety przypadek to nie jest że kilku nowych użytkowników założyło konta w tym samym obrębie czasowym. Dodatkowo styl pisania jest identyczny, tak samo jak czas logowania się. Jeśli dalej nie rozumiesz o co nam wszystkim chodzi to udaj się proszę na leczenie. Wpisy które są wykonane przez ciebie z wielu kont są już nękaniem które mają już swój paragraf w kodeksie karnym. Jeśli dalej będziesz zachowywał się tak jak dotychczas będę zmuszony zgłosić tę sprawę odpowiednim organom. Chciałbym cie jeszcze poinformować że zrobiłem już kopię twoich wszystkich wpisów. Będę robił też i tych które będziesz jeszcze pisał. Załącze również kopię wpisów które były pisane przez ciebie ponad miesiąc temu. Jeśli dziś się pojawi jeszcze jakiś wpis który będzie nękaniem to mogę cię uprzedzić ze jutro pójdę do odpowiednich służb.
codziennie ileś osób zakłada tu konta. czy to oznacza, że od dziś każde kolejne będzie moim? jeśli takimi ścieżkami twoja logika chadza, to nie chcę cię straszyć stary, ale dobrze to nie wygląda. coś ci podpowiem, bo nie wiem czy z twoim bystrym umysłem sam do tego dojdziesz - można mieć konto na su od 5 lat, a na forum (to samo konto) od miesiąca. kopiuj, screenuj, stawaj na chuju, rób co chcesz, ale ode mnie się odpierdol i mnie nie strasz.

duzyon1992
Posty: 40

Post autor: duzyon1992 » śr mar 17, 2021 1:39 pm

I właśnie mamy przykład że dopiero nie było żadnego z kont a teraz mamy aż trzy. Spiker pekalski oraz cocodziamb. Pokazałeś właśnie ze psychinie nie wytrzymujesz tego wszystkiego. Jeszcze w dniu dzisiejszym zgłaszam sprawę o nękanie

spiker_tejAudycji
Posty: 36

Post autor: spiker_tejAudycji » śr mar 17, 2021 1:41 pm

hahahahhahahaahahahahhahahahahahahahahhahahahaha, duzyon* Ty bystrzaku słodziutki :D

Pekalski
Posty: 12

Post autor: Pekalski » śr mar 17, 2021 1:42 pm

typie Ruda juz wczoraj byla na komisariacie wiec sobie odpusc, poprosila panów o klapsy i odprawili ja do domu xdddddd

Cocodziamb
Posty: 123

Post autor: Cocodziamb » śr mar 17, 2021 1:47 pm

duzyon1992 pisze:
śr mar 17, 2021 1:39 pm
I właśnie mamy przykład że dopiero nie było żadnego z kont a teraz mamy aż trzy. Spiker pekalski oraz cocodziamb. Pokazałeś właśnie ze psychinie nie wytrzymujesz tego wszystkiego. Jeszcze w dniu dzisiejszym zgłaszam sprawę o nękanie
zapierdalaj i to szybko! a uważaj na lockdown i nie zapomnij zakapować samej rudej, właśnie też nie wytrzymała tego wszystkiego psychicznie. ;)

ODPOWIEDZ