Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

RudaLisiczkaa_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
sway17
Posty: 4

Re: RudaLisiczkaa_

Post autor: sway17 » sob mar 06, 2021 6:14 am

Ładna pisanka, kocham jom :)

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » pn mar 08, 2021 10:33 pm

Hehehehe pamiętacie takie akcje u niej jakiś czas temu xdddddd wstawianie gówna na forum, wypisywanie jej danych itp itd xdddddddddddd potem pisała ze to jej przyjaciel dexter i że jest taki zjebany i że go już nie lubi xddddddddddd pozmieniało się już dziewczynie xdddddd za głupie kwiatki ją kupił xdddddd już dalej są przyjaciółmi gruchają na su xdddddd dzwoni do niego przed trans daje darmowe bilety bo go nie stać xddddddddd tak mówiła że już go nie chce znać prawie na każdej trans przez ostatni miesiąc xddddddd a od kilku dni znowu są 'przyjaciółmi' xdddddddd ma chyba zaburzenia jakieś że kogoś takiego chce po takim czymś jeszcze znać xdddddddddddddddddddddddd

SecretKey_
Posty: 5

Post autor: SecretKey_ » wt mar 09, 2021 11:21 pm

Mamut_Manfred pisze:
pn mar 08, 2021 10:33 pm
Hehehehe pamiętacie takie akcje u niej jakiś czas temu xdddddd wstawianie gówna na forum, wypisywanie jej danych itp itd xdddddddddddd potem pisała ze to jej przyjaciel dexter i że jest taki zjebany i że go już nie lubi xddddddddddd pozmieniało się już dziewczynie xdddddd za głupie kwiatki ją kupił xdddddd już dalej są przyjaciółmi gruchają na su xdddddd dzwoni do niego przed trans daje darmowe bilety bo go nie stać xddddddddd tak mówiła że już go nie chce znać prawie na każdej trans przez ostatni miesiąc xddddddd a od kilku dni znowu są 'przyjaciółmi' xdddddddd ma chyba zaburzenia jakieś że kogoś takiego chce po takim czymś jeszcze znać xdddddddddddddddddddddddd
no i? to chyba raczej jej sprawa komu daje bilety i do kogo dzwoni xddddddddddd xddddddddddd xddddddddddd Jeśli myślisz RudaLisiczka dała się kupić za kwiaty to serio ją mało znasz .

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » śr mar 10, 2021 12:40 am

Heheheheh sam chyba ją mało znasz xddddddddd Ale ty lubisz jak się ciebie tak poniewiera, jak ona po tobie na trans jeździ xddddddd jestem pewny że kazała ci tu napisać xdddddddddd A czego nie napisałeś nic o jej przyjaźni xddddddd że to nie prawda xdddddd bo to prawda xddddddd płakała płakała a poszła do niego i podnieca się byle badylem xddddddddddddd ciekawy jestem kiedy znowu na trans dexter zadzwoni i powie jej że go dupa swędzi xddddddd swędzi bo sie nie myje xdddddddd śmierdzi jak cebula xdddddddd A jak buty zdejmie to trzeba uciekać z domu i okna otwierać xdddddddddddddddd A co do rudej to czekam kiedy znowu będzie płakać przez niego na trans xddddddddd dobra telenowela xddddddddddd

normalny18
Posty: 15

Post autor: normalny18 » śr mar 10, 2021 4:47 am

sway17 pisze:
sob mar 06, 2021 6:14 am
Ładna pisanka, kocham jom :)
papo jej tez tak mowil i dotrzymal slowa

Corus19
Posty: 110

Post autor: Corus19 » ndz mar 14, 2021 12:22 am

Jakiś czas temu potkałem ją na Omegle xD Jakiś kryzys emocjonalny czy co?

RudaLisiczkaa_
Posty: 61

Post autor: RudaLisiczkaa_ » ndz mar 14, 2021 3:16 am

Aha... nawet nie wiem co to jest ale ok 😅😅 musiałeś zabłysnąć czymś bo dawno Cię tu nie było . Ale po chuj tak wymyślać? Nie wiem ale jedno wiem, że jak większość tu jesteś żałosny. 🤦‍♀️🤦‍♀️

Ale muszę fakt sie przeszkolić albo ty mi pomożesz i wynajdziesz różne strony i kurwa trzeba będzie to wszędzie bede nawać. 🤣🤣
Ostatnio zmieniony ndz mar 14, 2021 3:20 am przez RudaLisiczkaa_, łącznie zmieniany 1 raz.

Corus19
Posty: 110

Post autor: Corus19 » ndz mar 14, 2021 3:20 am

RudaLisiczkaa_ pisze:
ndz mar 14, 2021 3:16 am
Aha... nawet nie wiem co to jest ale ok 😅😅 musiałeś zabłysnąć czymś bo dawno Cię tu nie było 🤦‍♀️🤦‍♀️
serio Cię tam widziałem. Może jakieś nagranie to było...

CzukweBukwe
Posty: 9

Post autor: CzukweBukwe » ndz mar 14, 2021 5:12 pm

Miałem się tu nie udzielać ale jak czytam jakie durnoty dużo osób pisze no po prostu muszę :) Ile wypocin tutaj jest to głowa mała :D Widzę że ludzie zapominają jaki to dział forum, tutaj oceniacie a nie piszecie bajki nie bajki, nie wnika się w czyjeś życie prywatne i wymyśla bądź nie nie wiadomo co, jej życie jej sprawa co robi ze swoim ciałem z kim się zadaje i jak wygląda jej sytuacja rodzinna, internetowi krzykacze widzę nawet tutaj są w formie ale Polacy zauważyłem tak mają -.-

______________________

Wygląd - 8/10
Tatuaże - 10/10 | Zwłaszcza ten na plecach sztos <3
Charakter - nie znam nie oceniam

Fajnie się rozmawia na streamach, szczera, otwarta kobieta :)

Bojowy_Dziku
Posty: 5

Post autor: Bojowy_Dziku » ndz mar 14, 2021 11:30 pm

Grupowa 14.03.21 godzina 23:10 jak zawsze grupowa lodzik dostawcy .. po czym wywaliło grupową po czasie dziękuje do widzenia nic nie było widać . Takze tez radze uważać na tą dziewczynę niby spoko ale tez naciąga a potem nie robi tego na grupie

ODPOWIEDZ