Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

normalna - uwaga, kolejna oszustka!

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
oceniajacy
Posty: 28

normalna - uwaga, kolejna oszustka!

Post autor: oceniajacy » sob sty 30, 2021 9:31 am

I kolejna oszustka :D
Właśnie widziałem ,jak ustawiła grupę "coś;) będzie fajnie;)" za 77zet, ale rozdawała bilety za "co łaska". sypało się po 10zet aż miło, niektórzy rzucali coś więcej, bilety niby rozdawała. W sumie było ponad 900zet w doslownie chwile, przedluzala wejście na grupe i w koncu napisala na chacie
"zw;)". Grupa anulowana, laska wyszła z transmisji.
"normalna nie prowadzi w tej chwili transmisji ale automatycznie do niej dołączysz jak tylko się pojawi!
Transmitujący opuścił transmisję" - grupy nie bylo, a oszustka zgarneła prawie stówę w napiwkach. Taka NORMALNOŚĆ. Nie dajcie się nabrać.

Czochrany
Posty: 43

Post autor: Czochrany » sob sty 30, 2021 9:54 am

Nie zgodzę się z Tobą. Byłem kilka razy u niej na grupowej. Kiedyś też jej zawiesiło transmisję ale czekałem i odświeżałem i się udało. Może trzeba być bardziej cierpliwym. Ciekawe ile dałeś na tą grupę co łaska, pewnie 10 zet a robisz afare jakbyś stracił miliony
Normalną jak najbardziej polecam :)

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » sob sty 30, 2021 11:09 am

oceniajacy pisze:
sob sty 30, 2021 9:31 am
"normalna nie prowadzi w tej chwili transmisji ale automatycznie do niej dołączysz jak tylko się pojawi!
A taki koment nie pojawia się za każdym razem jak ktoś zaczyna grupę? Jak idzie na priv to wiadomo
"Transmitujący przebywa aktualnie w prywatnej transmisji. Do jej zakończenia pozostało: XX:XX". W przypadku grupowej z tego co kojarzę to jest tak jakby właśnie całkiem wyszła ze strony.

Czochrany
Posty: 43

Post autor: Czochrany » sob sty 30, 2021 11:15 am

RAMIREZbis pisze:
sob sty 30, 2021 11:09 am
oceniajacy pisze:
sob sty 30, 2021 9:31 am
"normalna nie prowadzi w tej chwili transmisji ale automatycznie do niej dołączysz jak tylko się pojawi!
A taki koment nie pojawia się za każdym razem jak ktoś zaczyna grupę? Jak idzie na priv to wiadomo
"Transmitujący przebywa aktualnie w prywatnej transmisji. Do jej zakończenia pozostało: XX:XX". W przypadku grupowej z tego co kojarzę to jest tak jakby właśnie całkiem wyszła ze strony.
No dokładnie tak jest w przypadku grupy

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » sob sty 30, 2021 11:54 am

A "promocje" są po to, bo wtedy takiej grupy, jeśli ktoś uzna, że nie odbyła się wg opisu nie można zgłosić.

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » sob lut 20, 2021 7:12 pm

Serio ona oszukuje uważajcie xdddddd

ODPOWIEDZ