Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Henry Chinaski

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Przemkuu
Posty: 13

Re: Henry Chinaski

Post autor: Przemkuu » wt sty 19, 2021 3:29 pm

Peruka_Maddie pisze:
sob sty 16, 2021 10:16 pm
Przemkuu pisze:
sob sty 16, 2021 7:33 pm
PanKomin pisze:
sob sty 16, 2021 3:48 pm
bede upierdliwcem.. jak cos wychodzi na swiatlo dzienne to niejako z automatu zarazem "na jaw"...troche jakby dwa razy to samo... Tak to widze, a nawet ujrzewam :p
nazywa się to tautologią (w wąskim tego pojęcia rozumieniu) :P
No powiedzmy, że prawie zgadleś ale nie jest to wyrażenie stritce tautologiczne.Ale w wąskim tego pojęcia rozumieniu, można to nazwać tautologią, choć wzajemnie się nie wykluczają ani nie znaczą tego samego, jak to napisał prześmiewca komin.A więc delikatne dwa pudła ale tylko delikatne.
nieprawda(ż) smyku (lub smyczko) [ale raczej smyku]. oba środki stylistyczne mają to samo znaczenie. a więc JEST to tautologia w wąskim rozumieniu. jeśli nie masz habilitacji w dziedzinie 'filologia polska' albo nie wykażesz się wsparciem Paryżewa, Majki albo Szalonej :D - nie dam się przekonać!

humblenllaughiksde
Posty: 1

Post autor: humblenllaughiksde » śr sty 27, 2021 10:40 am

Dzisiaj rano się dowiedziałem, że śmierdzi ode mnie alkoholem¯\\\_(ツ)\_/¯, no ale kurwa wczoraj piłem z murzynami ( ͡º ͜ʖ͡º), to jakieś dziwne ?

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » pn lut 08, 2021 7:57 pm

PanKomin pisze:
sob sty 16, 2021 3:48 pm
bede upierdliwcem.. jak cos wychodzi na swiatlo dzienne to niejako z automatu zarazem "na jaw"
Brudna prawda wyszła na jaw nocą, gdy słonko jeszcze smacznie spało. ;)

A teraz prawdziwa bomba!
Henryk będzie jak brzytwa, strach się bać!


Urzekające posty, przemyślenia i historie z oficjalnego foro
hello
No więc, zerkam czasem na te wpisy na oficjalnym, w ten kocioł incelstwa, pomieszany z januszowym pazerstwem, chytrością, życiowym niespełnieniem, czasem pizdoistycznym zaburzeniem osobowości oraz mesjanizmem typowego buraka pastewnego, okraszonego wąsem - tłustym od wpierdolonego przed chwilą żurku z papierka
...
to ten jełop - btw, nick poprostujaaaa.. wpisuje później... Wyjaśnione - honorowo
...
Kolego.. chciałbym Cię uświadomić
Wyjaśniłeś to Ty się sam
Jesteś gorszy niż warszawski cierp, co zawsze zaokrągla do góry, jesteś gorszy niż katolik, co ocenia święconki podczas święcenia a jak nie ma najokazalszej - to spuszcza wpierdol żonie w domu
pewnie jesteś z typów co kupował u błogosławionej pamięci Lusesity grupowe za 1 zł i później wrzeszczał, że za złotówkę nie obejrzał połgodzinnego jebania z randomem z gazowni
Pod lód kurwa z takimi :D
póki nie stopniał
dziękuję
do następnego wpisu, a szykuje się ich wiele...heh
Drodzy incele życiowo niespełnieni, pomieszani z pazernymi i chytrymi Januszami o pizdoistycznej oraz mesjanistycznej osobowości buraka pastewnego, okraszeni tłustym wąsem od wpierdalania żurku z papierka, Henry naostrzył swą klawiaturę i będzie wobec nas bezwzględny!
Nie wiem jak wy, ale ja już się boję!

KissDick
Posty: 3

Post autor: KissDick » pt lut 12, 2021 12:55 am

ten idiota kissdick sam ze soba pisze

zwykly_padawan
Posty: 35

Post autor: zwykly_padawan » śr kwie 14, 2021 1:38 pm

heniu z gostynina, z nieznanych mi względów, lubi się brandzlować samym sobą. uwielbia wstawiać swoje zdjęcia, pisać sam do siebie i opowiadać o rzeczach, które każdy zlewa. ja go nie trawię z wielu przyczyn, odrzuca mnie m.in. sposobem wyrażania myśli, tzn. myśli - tego, co wyjałowiona przez narkołaki resztka mózgu podpowie mu do napisania. plus konkursy z dupy na blogu i tzw. wywiady. ponoć dziennikarzem był, ale wywiadów to on chyba nie przeprowadzał. taka to śmieszna, a w sumie żałosna postać. nie wiem tylko, co robi w dziale kobiecym. razem z cukierkowym przykurczem słoniowatym powinni znajdować się w dziale "showupowe freaki".

ODPOWIEDZ