Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

together

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
oceniajacy
Posty: 28

together

Post autor: oceniajacy » śr sty 13, 2021 6:10 pm

Matko, co to jest i skąd to wypuścili. Gdybym nie widział piczki, to bym pomyślał, że jakiegoś chuderlawego chłopca wpuścili do działu kobiet. Laska ma twarz jak transwestyta, strasznie brzydka, a ten dziwny makijaż wcale jej nie pomaga. cycków brak, talii brak, w ogóle kobiecej budowy brak xd I rusza się jak małpa wypuszczona z zoo. Tragedia. Oglądałem dzisiaj chwilę i nie wytrzymałem patrzenia na ten chłopski tors. Chyba będę wchodził tylko się pośmiać xd

Olaf5
Posty: 11

Post autor: Olaf5 » śr sty 13, 2021 8:08 pm

Wlasnie czekalem az ktos pierwszy to cos skomentuje, zero kobiecosci i jeszcze rozbiera sie do naga , a jej privy masakra, , czy malolaci wogole widza tylko cipe i nic wiecej? i juz wala masakra

LovelyAsshole
Posty: 39

Post autor: LovelyAsshole » śr sty 13, 2021 8:39 pm

A mi sie dla odmiany podoba. I nie, nie jestem gejem ani pedofilem :D

Helmut_Jakoktochce
Posty: 31

Post autor: Helmut_Jakoktochce » czw sty 14, 2021 1:09 am

Nie wiem o kim mowa, bo nie widziałem, ale mówić o kimś "co", "coś", tylko dlatego, że nie wpisuje się wizualnie w wasze gusta, to trochę słabe. Tak jak i śmianie się z człowieka, ponieważ nie miał wpływu na to, jakim go natura stworzyła. Poza tym nikomu do głowy nie przyszło, że może jest chora?

oceniajacy
Posty: 28

Post autor: oceniajacy » pt sty 15, 2021 1:53 pm

Helmut_Jakoktochce pisze:
czw sty 14, 2021 1:09 am
Nie wiem o kim mowa, bo nie widziałem, ale mówić o kimś "co", "coś", tylko dlatego, że nie wpisuje się wizualnie w wasze gusta, to trochę słabe. Tak jak i śmianie się z człowieka, ponieważ nie miał wpływu na to, jakim go natura stworzyła. Poza tym nikomu do głowy nie przyszło, że może jest chora?

Na umyśle to zdecydowanie xddd

Diablica41
Posty: 19

Post autor: Diablica41 » pn lut 08, 2021 8:33 pm

wyglad dziecka a zachowuje siejak mała tania kurewka przy drodze

together
Posty: 11

Post autor: together » śr lut 10, 2021 11:25 pm

Cudooowne...
Aż miło przeczytac tyle bzur i krętactwa na swój temat. Jeśli ktos tutaj miał na celu ponizenie mnie bądz upokożenie moze na chwile mu sie to udało. Lecz niech nikt sie nie łudzi ze takie zachowanie i podlenie bedzie ignorowane przez moją osobe. Faktycznie może się nie podobać mój wygląd lecz tez o gustach sie nie decyduje. Mysle ze ten wyssany z palca kometarz mial tu na celu wykolejenie mnie z szeregu, ale nie bedzie tak łatwo! czy w ogóle choc krzty honoru miała osoba która rzuciła tak pochopne i wyrafinowane zdanie o mnie?! Czy osoba która pisze pomówienia na forum nie rzucajac takich oszczerst wprost do mnie moze miec jaką kolwiek odwage i ambicje? Zostawie to w waszej odpowiedzi. Zapraszam na transmisje a sami przekonacie sie jaka jest prawda! POWODZENIA!

Helmut_Jakoktochce
Posty: 31

Post autor: Helmut_Jakoktochce » czw lut 11, 2021 8:00 pm

oceniajacy pisze:
pt sty 15, 2021 1:53 pm
Helmut_Jakoktochce pisze:
czw sty 14, 2021 1:09 am
Nie wiem o kim mowa, bo nie widziałem, ale mówić o kimś "co", "coś", tylko dlatego, że nie wpisuje się wizualnie w wasze gusta, to trochę słabe. Tak jak i śmianie się z człowieka, ponieważ nie miał wpływu na to, jakim go natura stworzyła. Poza tym nikomu do głowy nie przyszło, że może jest chora?

Na umyśle to zdecydowanie xddd
Nareszcie miałem okazję zobaczyć o kim mowa. Wydaje mi się, że jesteś wybitnie uprzedzony. Dziewczyna faktycznie, może trochę zbyt szczupła dla miłośników krąglejszych kształtów kobiecych, ale twarz urodziwa i bardzo fajny makijaż ust. Dla mnie dużym plusem jest brak widocznych tatuaży. O umyśle nie mogę się wypowiedzieć, zbyt krótki czas, zbyt mało danych.

tttttttbbb
Posty: 3

Post autor: tttttttbbb » czw lut 11, 2021 8:08 pm

Helmut_Jakoktochce pisze:
czw lut 11, 2021 8:00 pm
oceniajacy pisze:
pt sty 15, 2021 1:53 pm
Helmut_Jakoktochce pisze:
czw sty 14, 2021 1:09 am
Nie wiem o kim mowa, bo nie widziałem, ale mówić o kimś "co", "coś", tylko dlatego, że nie wpisuje się wizualnie w wasze gusta, to trochę słabe. Tak jak i śmianie się z człowieka, ponieważ nie miał wpływu na to, jakim go natura stworzyła. Poza tym nikomu do głowy nie przyszło, że może jest chora?

Na umyśle to zdecydowanie xddd
Nareszcie miałem okazję zobaczyć o kim mowa. Wydaje mi się, że jesteś wybitnie uprzedzony. Dziewczyna faktycznie, może trochę zbyt szczupła dla miłośników krąglejszych kształtów kobiecych, ale twarz urodziwa i bardzo fajny makijaż ust. Dla mnie dużym plusem jest brak widocznych tatuaży. O umyśle nie mogę się wypowiedzieć, zbyt krótki czas, zbyt mało danych.
Przecież ten "oceniający" to zwykły przegrany czereśniak, ktory znalazł miejsce, aby upłynniać swoje negatywne emocje.
To widaać

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » śr lut 17, 2021 11:39 pm

Same wieśniaki xdddddddddd

ODPOWIEDZ