Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Szalona___czarnula

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
pawelmlody2
Posty: 91

Szalona___czarnula

Post autor: pawelmlody2 » ndz lis 15, 2020 8:37 pm

Kilka słów o tej blondyneczce występującej tu pod tym nickiem
Przedstawię teraz dwa przykłady jak ta dziewczyna sama sobie strzela w kolano mówiąc pewne treści nie do końca nawet
myśląc co mówi standardowo najpierw powie a później pomyśli
1. pierwsza rzecz ta dziewczyna wczoraj nie myśląc po mówi wypowiada te słowa na swojej transmisji NIE LUBIE FACETÓW CO LATAJĄ PO INNYCH TRANSMISJACH
Wytłumaczę ci coś połowa osób siedzących u cb to takie osoby DOTARŁO do tej główki?
Za takie słowa powinno z miejsca o połowę spaść liczba widzów to by wiedziała na przyszłość jak do takiego tematu się podchodzi
2. Druga rzecz zbulwersowało dziewczyna że na czacie ktoś przyszedł przywitał się z nią i przy okazji napisał skąd nadaje i oczywiście foch poszedł to ja ci teraz Claudia dam dobrą radę wujek Paweł podzieli się z tobą pewnym przemyśleniem to albo mówisz to osobie 100 % procentowej pewnej albo nikomu
Wiem że dla cb może to być trudne ale MYŚL co mówisz pozdro wujek dobry rada

Thebesciak84
Posty: 38

Post autor: Thebesciak84 » pn lis 16, 2020 3:55 pm

Mam prośbę. Czy możesz jeszcze raz napisać posta? Bo nie wiem o co ci chodzi?

Thebesciak84
Posty: 38

Post autor: Thebesciak84 » pn lis 16, 2020 7:33 pm

Właśnie teraz zobaczyłem że Ty nowy temat o niej zalozyles. Oj widać że Ci zaszła za skórę. Napisałeś tego posta straciłeś 5minut swojego życia żeby Ona mogla zobaczyć ten temat I przeczytać te twoje życiowe rady.


Szacun

nuru1
Posty: 21

Post autor: nuru1 » czw lis 19, 2020 11:05 pm

Jak dla mnie strasznie sztuczna. Ciągle te same pozy, na przemian w kółko w tych samych ciuchach.
Silikony po roku czasu rozjechane tak na boki, że ma je praktycznie już pod pachami, widać, że zrobione po taniości.
Poza tym zarozumiała i zadufana w sobie, tleniona blondyna. Kiedyś była lepsza.

Turrorr
Posty: 28

Post autor: Turrorr » pt lis 20, 2020 10:29 am

Fakt kiedys lepiej wyglądała , a piersi nie są aż takie złe

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » sob lis 21, 2020 11:49 pm

nuru1 pisze:
czw lis 19, 2020 11:05 pm
Jak dla mnie strasznie sztuczna. Ciągle te same pozy, na przemian w kółko w tych samych ciuchach.
Silikony po roku czasu rozjechane tak na boki, że ma je praktycznie już pod pachami, widać, że zrobione po taniości.
Poza tym zarozumiała i zadufana w sobie, tleniona blondyna. Kiedyś była lepsza.
od przepływu żetonów może się w głowie po przewracało

Karoll2000
Posty: 64

Post autor: Karoll2000 » śr lis 25, 2020 3:43 am

kiedyś czarnula ale w blond dobrze

Agrestt
Posty: 8

Post autor: Agrestt » czw lis 26, 2020 3:16 pm

bardzo duza przerwa miedzy piersiami nie pamietam jak wygladała przed zrobienim

xXCzarneKociskoXx
Posty: 33

Post autor: xXCzarneKociskoXx » ndz lis 29, 2020 5:41 am

pawelmlody2 pisze:
ndz lis 15, 2020 8:37 pm
1. pierwsza rzecz ta dziewczyna wczoraj nie myśląc po mówi wypowiada te słowa na swojej transmisji NIE LUBIE FACETÓW CO LATAJĄ PO INNYCH TRANSMISJACH
Wytłumaczę ci coś połowa osób siedzących u cb to takie osoby DOTARŁO do tej główki?
Za takie słowa powinno z miejsca o połowę spaść liczba widzów to by wiedziała na przyszłość jak do takiego tematu się podchodzi
Pewnie na myśli miała, że ktoś jest jednocześnie u kogoś i u niej, co powoduje, że ktoś daje napiwek, a potem gada, że nie widział wykonania minicelu.
Na pewno coś musiałeś przekręcić :D

ODPOWIEDZ