Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

SIIodka-oszustwo!!!

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
__TwojSojusznikNieWrog__
Posty: 1

SIIodka-oszustwo!!!

Post autor: __TwojSojusznikNieWrog__ » ndz lis 08, 2020 9:14 am

Po raz kolejny jakiś debil (kto troszkę jest w temacie wie o kogo chodzi) puszcza film z udziałem slodka987.Najbardziej przykre jest to , że moderacja ma to w głębokim poważaniu,a jeszce gorzej ,że są tu naiwni ludzie,którzy dają się na to nabrać!!!Wstyd i żenada!!!

PomacajMiJaja
Posty: 1

Post autor: PomacajMiJaja » ndz lis 08, 2020 12:02 pm

Zarabia więcej na jednym seansie tego filmiku niż pola_patola (slodka987) w tydzień.!!!Wstyd i żenada!!!

pola_patola
Posty: 2

Post autor: pola_patola » ndz lis 08, 2020 2:27 pm

A co zaglądasz mi do portfela?
Zaczynam coraz bardziej sądzić, że pewnej Pani aż tak spadły zarobki, że imają się już wszystkiego by kręciło się tylko koło nich.

lFinkUFreeky
Posty: 2

Post autor: lFinkUFreeky » ndz lis 08, 2020 3:35 pm

__TwojSojusznikNieWrog__ pisze:
ndz lis 08, 2020 9:14 am
Po raz kolejny jakiś debil (kto troszkę jest w temacie wie o kogo chodzi) puszcza film z udziałem slodka987.Najbardziej przykre jest to , że moderacja ma to w głębokim poważaniu,a jeszce gorzej ,że są tu naiwni ludzie,którzy dają się na to nabrać!!!Wstyd i żenada!!!
Nie trzeba byc uczonym jakims wystarczy poczytac na tamtej stronie kto oczernia ja w jej temacie i kto siedzi po nocach i knuje,to zawsze te same osoby zgrywuska,kocurek,zbyszek.Szkoda dziewczyny i dziwnie ze nie robi z tym nic i tak dlugo toleruje to

HAembe
Posty: 2

Post autor: HAembe » ndz lis 08, 2020 6:10 pm

lFinkUFreeky pisze:
ndz lis 08, 2020 3:35 pm

Nie trzeba byc uczonym jakims wystarczy poczytac na tamtej stronie kto oczernia ja
Za o trzeba być uczonym, aby zrozumieć to, w jaki sposób próbuje się przeciwstawiać swoim wrogom ;)
Wydaje mi się że notoryczne pisanie o pozwach, ew.zarzutach, pisaniu na forach o tym że "Bynde składać zawiadomynie do Płokułatuły" to nie najlepszy sposób na to, by nie stać się osobą, z której nie będzie kilka osób szydzić.
Jeśli doda się do tego, że ta dziewuszka potrafi gadać że ktoś ją dronami śledzi, ktoś do mieszkania się włamuje i montuje pluskwy szpiegowskie XDDDD. To z czystym sumieniem też napiszę, że recepta na clonozepam by się przydała ;).
Pozdrawiam Henia.


agains
Posty: 1

Post autor: agains » śr lis 25, 2020 11:58 am

Panna 987 publicznie oczernia inne transmitujące, dodam, że miało to miejsce nie raz. A posty udowadniające oszczerstwa tej panny są usuwane.

WSTYD I ŻENADA!!! gdyż część ludzi daje wiarę tym pomówieniom.

WielkiMistrz_B
Posty: 1

Post autor: WielkiMistrz_B » sob lis 28, 2020 8:27 pm

­
Ostatnio zmieniony śr lut 10, 2021 2:17 pm przez WielkiMistrz_B, łącznie zmieniany 1 raz.

sIodka987
Posty: 6

Post autor: sIodka987 » ndz lis 29, 2020 12:54 am

__TwojSojusznikNieWrog__ pisze:
ndz lis 08, 2020 9:14 am
Po raz kolejny jakiś debil (kto troszkę jest w temacie wie o kogo chodzi) puszcza film z udziałem slodka987.Najbardziej przykre jest to , że moderacja ma to w głębokim poważaniu,a jeszce gorzej ,że są tu naiwni ludzie,którzy dają się na to nabrać!!!Wstyd i żenada!!!
prosze sie odpierdolic z laski swojej

on24pl
Posty: 1

Post autor: on24pl » pt gru 04, 2020 12:56 pm

słodką zabrali do szpitala w Lubiążu na badania i ją zatrzymali , więc dzięki wam długo nie będzie transmisji debile

ODPOWIEDZ