Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Mokra___Kasia

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Cukiernik1
Posty: 75

Re: Mokra___Kasia

Post autor: Cukiernik1 » wt sty 19, 2021 3:41 pm

Mamut_Manfred pisze:
pn sty 18, 2021 10:33 pm
Cukiernik1 pisze:
pn sty 18, 2021 8:16 pm
Mamut_Manfred pisze:
ndz sty 17, 2021 10:40 pm
Paskuda xddd może w nocy straszyć dzieci xddddd
Mamut,a Ty umiesz napisać coś poza xdddddddd...???Bo co Twój post to tylko xddddddddddddd.....I nic poza tym...W ogóle jest na całym SU choć jedną kobieta która Ci się podoba???Bo jak na razie to krytykujesz wszystkie po kolei.Po jaki chuj tu siedzisz jak żadna Ci się nie podoba...
Po to żeby cie wkurwiac xdddddddd
Możesz mi zaskoczyć matole.Wez wyjdź na ulice,ropedz się i biegnij tak długo aż trafisz na betonowy mur....jak pierdolniesz się mocno w głowę,to może rozum Ci wróci...bo na razie to poziom gimnazjum i inteligencja drewnianego taboreta

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » wt sty 19, 2021 8:01 pm

Cukiernik1 pisze:
wt sty 19, 2021 3:41 pm
Mamut_Manfred pisze:
pn sty 18, 2021 10:33 pm
Cukiernik1 pisze:
pn sty 18, 2021 8:16 pm


Mamut,a Ty umiesz napisać coś poza xdddddddd...???Bo co Twój post to tylko xddddddddddddd.....I nic poza tym...W ogóle jest na całym SU choć jedną kobieta która Ci się podoba???Bo jak na razie to krytykujesz wszystkie po kolei.Po jaki chuj tu siedzisz jak żadna Ci się nie podoba...
Po to żeby cie wkurwiac xdddddddd
Możesz mi zaskoczyć matole.Wez wyjdź na ulice,ropedz się i biegnij tak długo aż trafisz na betonowy mur....jak pierdolniesz się mocno w głowę,to może rozum Ci wróci...bo na razie to poziom gimnazjum i inteligencja drewnianego taboreta
O to i tak jestem madrzejszy od ciebie xdddddd nagraj filmik jak ty tak robisz bo jestem za głupi żeby to zrozumieć jak to zrobić xddddddd

Marcib_89
Posty: 120

Post autor: Marcib_89 » ndz sty 24, 2021 6:48 pm

Piekna buzia

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » ndz sty 24, 2021 11:24 pm

Oczym ona ostatnio gadała xdddddd trudno ja było zrozumiec xdddddd tłumacz by się przydał albo słownik xdddddddd mogę jak coś sprzedać xdddddd

dostawca_pizzy
Posty: 9

Post autor: dostawca_pizzy » pn lut 08, 2021 6:05 pm

to prawda, za duzo makijazu i wydaje sie brzydsza...
w blond wlosach jej bylo lepiej

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » pn lut 08, 2021 7:09 pm

W czarnych dużo lepiej, od razu taka rasowa kobitka się z niej zrobiła. Szarpałby jak Reksio boczek.

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » sob lut 20, 2021 2:09 am

Brzydota xdddddd po co tak się wierci xdddddd

Marcib_89
Posty: 120

Post autor: Marcib_89 » pn lut 22, 2021 12:15 pm

Kasia jest bardzo ładna kobieta;)

DajMiUsmiech
Posty: 13

Post autor: DajMiUsmiech » pn lut 22, 2021 12:31 pm

Cukiernik1 pisze:
ndz lis 15, 2020 9:30 pm
Mamut_Manfred pisze:
czw lis 12, 2020 5:42 pm
Mógła nie wracać. Teraz jeszcze gorsza niż kiedyś a już wtedy była masakra XD niech znowu przestanie tu wchodzić xd
Ty mamut,widać,że coś Ci chyba nie pyklo w życiu realnym...Co jakąś opinia o kobiecie,to żadna Ci się nie podoba i kazda tu krytykujesz,jaką by nie była... Już widzę,te wszystkie gwiazdy które pukales w realu.Ale po tym co piszesz to raczej pozostaje tylko rekodzielo😂
Jest jest bliska idealu Mamuta... CRISTAL czyli Ruda lisica :D nie zapominaj o niej :P

gdzie(x)Leonadra
Posty: 9

Post autor: gdzie(x)Leonadra » pt lut 26, 2021 2:39 am

przy transmisjach Kasi nie tylko ona jest mokra:))))) wulkan seksapilu

ODPOWIEDZ