Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

xxbrunetka29x

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
An226
Posty: 3

Re: xxbrunetka29x

Post autor: An226 » wt maja 18, 2021 4:47 pm

Totalna beznadzieja. Byłem z 2 razy na PRIV gdy była jeszcze sama. Sępi o wszystko, mimo, że na PRIV ma jasne warunki. Ostatnio byłem 2 razy na PRIV grupowej. Ludzie pytają, czy będzie spust, czy będzie tyłek, a TAK, TAK.
Gdy grupowa się już odbija sępi o wszystko, a niczego nie pokazuje. Cały czas ubrana 3 razy tyłek pokaże i tyle. Koleś ciągle kamerę zasłania swoją dupą, a o spuście nie ma tematu. Powinni banować taką osobę, bo tylko psuje wizerunek Showup.

Cukiernik88
Posty: 25

Post autor: Cukiernik88 » wt maja 18, 2021 7:21 pm

Zgadza się.Bylem tylko raz u niej na grupie i więcej nie wejdę,bo śmiech i żenada.Niby robi te grupy za jakieś śmieszna ilość zet,ale zaangażowanie w skali od 1 do 10 to 0,5...Takze nie polecam

PacmaNN89
Posty: 21

Post autor: PacmaNN89 » śr maja 19, 2021 12:12 am

co do priv kilka razy bylem za 500 zet i naprawde pokaz zrobila dobry o grupowej sie nie wypowiem bo ja nie chodze na to ale priv potrafi zrobic wiec dziwne to dla mnie bo nawet rozscinalka jeans na priv i sie dobrze bawilismy nie bylem dlugo na su to nie wiem a juz napewno nie na grpowe dla mnie to jest strata czasu wole priv gdzie sam pisze a nie 100 samcow to samo

sc99at
Posty: 57

Post autor: sc99at » ndz cze 06, 2021 3:47 pm

PacmaNN89 pisze:
śr maja 19, 2021 12:12 am
co do priv kilka razy bylem za 500 zet i naprawde pokaz zrobila dobry o grupowej sie nie wypowiem bo ja nie chodze na to ale priv potrafi zrobic wiec dziwne to dla mnie bo nawet rozscinalka jeans na priv i sie dobrze bawilismy nie bylem dlugo na su to nie wiem a juz napewno nie na grpowe dla mnie to jest strata czasu wole priv gdzie sam pisze a nie 100 samcow to samo
ona cie nie hce znajdz sobie kobiete

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » sob cze 12, 2021 8:11 am

Boshe co za ściema!
Czemu moderacja nie banuje takich transmisji?!
Niedługo napiszę, że bzyka się z własnym synem :/
Na trans jest gach który jest jej mężem, widać że podstarzaly typ a ona twierdzi że to jakiś młodzieniaszek...
ŻAL, OMIJAĆ Z DALEKA!

GoodBoy_Su
Posty: 210

Post autor: GoodBoy_Su » śr cze 16, 2021 12:31 am

Ta ta brunetka co wczoraj się pokazywała o 21?

Piotrunia
Posty: 11

Post autor: Piotrunia » czw cze 17, 2021 5:42 pm

Za takie targanie kutasem to wspólczuje temu gościowi...

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » śr wrz 22, 2021 4:59 pm

Podbijam temat.
Ciągle ten sam facet, raz jest synem, raz sąsiadem a ostatnio kolegą syna. Jak ktoś w to wierzy to wyobraźni pozazdrościć.

Jeśli ktoś jest aż tak ciekawy to proponuję poczekać do ostatniej minuty do grupowej. Ceny spadają do 10 żetonów. Według mnie szkoda nawet 10

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » ndz sty 09, 2022 9:13 am

Podbijam temat, kolejny dzień ma urodziny, może obciągnie mężowi aka koledze syna i zarobi na torebkę LOL

Tak obwisłych cycków to chyba nie ma żadnych na su

ODPOWIEDZ