Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Adusia_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
_lowca_szparek_
Posty: 6

Re: Adusia_

Post autor: _lowca_szparek_ » ndz lis 29, 2020 11:23 pm

jak to możliwe że tyle ludzi kupuje bilety na te ustawki z odbiorem, adusia ma ryj jak koń i ten żółty dres zajebany chyba z pomocy dla powodzian ta druga z nadwagą też urodą nie grzeszy

coyot
Posty: 8

Post autor: coyot » ndz lis 29, 2020 11:30 pm

Na początku tez sie dałem nabrać i chyba kupiłem z 3 albo 4 transmisje... żaden dostawca czy ktoś inny nie poleci przecież na cos takiego żeby loda robić albo seks widząc laptopa i kamerkę... ale cóż człowiek glupi i uczy się na błędach... pamiętam 3,4 tyg temu przyjechał koleś z pizza i ze niby ją kojarzy... ten cos pierniczyl, ze nie wie czy chce loda a ona mu wprost zaczęła kurwowac i kilka razy powiedziała wypierdalaj i sie nagle przerwało transmisje... żenada i cyrk... a z ta blondi to już w ogóle...

Cukiernik1
Posty: 75

Post autor: Cukiernik1 » pn lis 30, 2020 4:38 pm

Te ich wszystkie grupy to jedna wielka sciema.A ta w tej czerwonej czapce to chyba ma do niej przyklejona ta blond peruke...A dlaczego nadal Janusze kupują bilety???Bo nie umieją czytać i poprostu tu nie wchodzą....A panienki lecą po całości i ciągle to samo...odbiór pizzy,odbiór Kfc czy Mc.To jest już śmieszne i każdy kto tu wchodzi już nie da się naciągnąć,nawet na bilet w promocji za 10 zet....

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » sob gru 12, 2020 8:48 pm

A mi tam nie jest szkoda tych debili xd chcą chodzić na ustawki to niech chodzą ale potem niech nie płaczą że stracili kasę na te wywłoki xddd na jednym i na drugim forum jest full wpisów na ich temat a te downy dalej chodzą na ich trans xd

ODPOWIEDZ