Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Duża kasa dla Pani

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
przemek2209
Posty: 87

Duża kasa dla Pani

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 2:28 pm

Drogie Panie która pierwsza się zdecyduje ta otrzyma akt własności sporządzony przez notariusza przy dwoch swiadkach na twoje imię i nazwisko o wartości 40000zl pod warunkiem że weźmiesz mnie na swą służbę i tresure, nic więcej. Możliwość spisana kolejnego majątku na większą kwotę. Za zabawę mną czysty pożądany pieniądz. Zapraszam do kontaktu przecudowne Damy.

ZbyszekCiechocinekSex
Posty: 15

Post autor: ZbyszekCiechocinekSex » wt wrz 22, 2020 3:21 pm

Grubo poleciałeś Przemku
oj grubo
Jak Tomasz Hajto na pasach,
40 tys. zł - to cena garażu w bloku w Słoikowie
Co będzie następne?
Akt własności budy dla psa?
Akt własności osiedla karmników z zamontowanymi 2 kamerami? - dla tych wszystkich zboczenców co lubią oglądać jak ptactwo żre?
Akt własności nieużytku rolnego, ale za to z dotacją na siedlisko derkacza w wysokości 2 tys zł rocznie?

.....jakbym był panią...
....bym brał jak wędkarz kamizelkę z 14 kieszeniami

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 6:27 pm

Zbyszku to jest część pola która posiadam i z chęcią przepisze na Damę za tresure mojej osoby możliwość służby Ksiezniczce oraz pełnej kontroli mojej osoby.

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 6:30 pm

W majątku pozostanie reszta pola 0,5 ha lasku dom z zabudowaniami gospodarczymi wielki ogród za domem ciągnik i 3 autka😊

ZbyszekCiechocinekSex
Posty: 15

Post autor: ZbyszekCiechocinekSex » wt wrz 22, 2020 7:01 pm

W takim razie trzymam kciuki.. jakbym był panią - to najbardziej jarałby mnie właśnie ciągnik - pod warunkiem, ze byłby to co najmniej Ursus C 330, albo jeszcze lepiej Władimiriec T25 - oczywiście stan igła, najlepiej okolice Radomia

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 7:04 pm

Ursus c330M po kapitalnym remoncie wygląda lepiej jak nowka 😊

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » wt wrz 22, 2020 9:18 pm

Czemu nie zgłosiłeś się do programu żona dla rolnika ? Cała Polska miałaby okazję cię podziwiać.

Ponadto u notariusza nie potrzeba żadnych świadków...

Jedna ściema - jak wszystko co piszesz.

Ale jest wesoło.

Co zdolniejsze żetoniary wyciągają tyle w miesiąc - chyba żadna nie poleci na tego traktora ;)

przemek2209
Posty: 87

Post autor: przemek2209 » wt wrz 22, 2020 10:23 pm

Nie wiem czy trzeba czy nie trzeba nie pamiętam A ta kwota to jest tylko z jednej częśći pola. A ściana jest to co Ty piszesz żebym jechał do tej Pani

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » wt wrz 22, 2020 10:51 pm

przemek2209 pisze:
wt wrz 22, 2020 10:23 pm
Nie wiem czy trzeba czy nie trzeba nie pamiętam A ta kwota to jest tylko z jednej częśći pola. A ściana jest to co Ty piszesz żebym jechał do tej Pani
Głową muru nie przebijesz, ściany też nie - o ile nie jest z regipsu.

ODPOWIEDZ