Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

StellaStar

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Slodkosci
Posty: 59

StellaStar

Post autor: Slodkosci » czw wrz 10, 2020 1:30 am

Wypiera się ciągle, że ma zrobione cycki a debile jej wierzą ale są zdjęcia jak jeszcze była gruba nie miała talii a cycki rozmiar A.
Ostatnio zmieniony wt wrz 15, 2020 8:25 pm przez Slodkosci, łącznie zmieniany 5 razy.

Slodkosci
Posty: 59

Post autor: Slodkosci » czw wrz 10, 2020 1:33 am

Albo wpiszcie LIMITOWANA_EDYCJA w Google grafika tam na pewno znajdziecie zdjęcia jak była płaska i grubsza.

LittleStar
Posty: 23

Post autor: LittleStar » czw wrz 10, 2020 4:45 am

Jak dla mnie to ona nigdy nie była gruba , dla mnie wtedy wyglądała o niebo lepiej niż teraz , była ardziej naturalna , ardziej sexi niż teraz :)

Slodkosci
Posty: 59

Post autor: Slodkosci » czw wrz 10, 2020 5:02 am

LittleStar pisze:
czw wrz 10, 2020 4:45 am
Jak dla mnie to ona nigdy nie była gruba , dla mnie wtedy wyglądała o niebo lepiej niż teraz , była ardziej naturalna , ardziej sexi niż teraz :)
Grubsza a nie gruba i to o wiele jakieś 10 kg schudła a przy tamtej wadze już była płaska więc teraz powinna w ogóle nie mieć cycków a ma kilka razy większe i jeszcze bezczelnie kłamie, że urosly jej po hormonach, no spoko czasem podobno urosną kilka milimetrów, może byłoby to możliwe ale nie o kilka rozmiarów gdyby tak było to każda by je łykała, od masowania też nie rosną jak to kiedyś Doda mówiła o swoich silikonach. Niby to nie ma znaczenia bo większość widzów i tak widzi, że są robione ale po prostu chcę jej utrzeć nosa za te wciskanie kitu o naturalności, jak nie chce się przyznawać to niech po prostu nie odpowiada. Kłamstwa wśród transmitujących na temat poprawiania swojej urody to standard.

LittleStar
Posty: 23

Post autor: LittleStar » czw wrz 10, 2020 1:44 pm

Ale ja nie neguje ze ona ma zrobione piersi , tez uważam ze ma , ale chodziło mi o stwierdzenia ze kiedy ona była gruba , dla mnie nigdy nie była gruba :)

sortecorsa
Posty: 26

Post autor: sortecorsa » czw wrz 10, 2020 3:05 pm

jakie to ma znaczenie czy robione czy naturalne? jej sprawa jesli nie chce o tym mowic, ma do tego prawo...
mojej bylej też po tabletka hormonalnch piersi urosły i miała jtakie akby prrzeszły tuning, poprosila swojego ginekologa zeby dobral jej takie by piersi zyskaly w obietosci a nie przytyla za duzo..
kwestia dobrania tabletek.
Moim zdaniem nie robila nic z piersiami po prostu schudla, piersi zostały na swoim miescu w dodatku hormony pozwolily zachować wielkosc i dlatego jest taka roznica teraz...

KiciaNiunia hejtuje wszystkie ktore wygladaja lepiej od niej i są atrakcyjniejsze no i koszą wiekszy hajs!
Ona to ma bol dupy bo wygląda jak zapuszczony krupniol, niby ma 25 lat a wygląda jakby byla grubo po trzydziestne jak nie przed 40tką. bezz figury i osobowosci
nie dziwie się ze jestes sfrustrowana smutna i rozżalona. Przez nadwage stracila też urode, kiedyś nawet było na czym zawiesic oko, a teraz? dramat!

Slodkosci
Posty: 59

Post autor: Slodkosci » czw wrz 10, 2020 3:14 pm

stellastar schudła i to dużo a cycki nie rosną jak już to mogą mniej zmalec kiedy się chudnie. Jej urosly o kilka rozmiarów. Zresztą nawet te zrobione cycki moim zdaniem wyglądają tak sobie, są na showup.tv lepsze.
Ostatnio zmieniony wt wrz 15, 2020 8:12 pm przez Slodkosci, łącznie zmieniany 1 raz.

Slodkosci
Posty: 59

Post autor: Slodkosci » czw wrz 10, 2020 3:16 pm

sortecorsa pisze:
czw wrz 10, 2020 3:05 pm
jakie to ma znaczenie czy robione czy naturalne? jej sprawa jesli nie chce o tym mowic, ma do tego prawo...
mojej bylej też po tabletka hormonalnch piersi urosły i miała jtakie akby prrzeszły tuning, poprosila swojego ginekologa zeby dobral jej takie by piersi zyskaly w obietosci a nie przytyla za duzo..
kwestia dobrania tabletek.
Moim zdaniem nie robila nic z piersiami po prostu schudla, piersi zostały na swoim miescu w dodatku hormony pozwolily zachować wielkosc i dlatego jest taka roznica teraz...

KiciaNiunia hejtuje wszystkie ktore wygladaja lepiej od niej i są atrakcyjniejsze no i koszą wiekszy hajs!
Ona to ma bol dupy bo wygląda jak zapuszczony krupniol, niby ma 25 lat a wygląda jakby byla grubo po trzydziestne jak nie przed 40tką. bezz figury i osobowosci
nie dziwie się ze jestes sfrustrowana smutna i rozżalona. Przez nadwage stracila też urode, kiedyś nawet było na czym zawiesic oko, a teraz? dramat!
To pewnie pisała stellastar bo na transmisji mowiła to samo.

sortecorsa
Posty: 26

Post autor: sortecorsa » czw wrz 10, 2020 3:21 pm

Slodkosci pisze:
czw wrz 10, 2020 3:16 pm
sortecorsa pisze:
czw wrz 10, 2020 3:05 pm
jakie to ma znaczenie czy robione czy naturalne? jej sprawa jesli nie chce o tym mowic, ma do tego prawo...
mojej bylej też po tabletka hormonalnch piersi urosły i miała jtakie akby prrzeszły tuning, poprosila swojego ginekologa zeby dobral jej takie by piersi zyskaly w obietosci a nie przytyla za duzo..
kwestia dobrania tabletek.
Moim zdaniem nie robila nic z piersiami po prostu schudla, piersi zostały na swoim miescu w dodatku hormony pozwolily zachować wielkosc i dlatego jest taka roznica teraz...

KiciaNiunia hejtuje wszystkie ktore wygladaja lepiej od niej i są atrakcyjniejsze no i koszą wiekszy hajs!
Ona to ma bol dupy bo wygląda jak zapuszczony krupniol, niby ma 25 lat a wygląda jakby byla grubo po trzydziestne jak nie przed 40tką. bezz figury i osobowosci
nie dziwie się ze jestes sfrustrowana smutna i rozżalona. Przez nadwage stracila też urode, kiedyś nawet było na czym zawiesic oko, a teraz? dramat!
To pewnie pisała stellastar bo na transmisji mowiła to samo.
Bo widzisz KiciaNiunia Ona wcale nie kłamała, znam takie przypadki XD weź się z tym pogodz ze limitka naturalnie jest piękna.
A ty weź lepiej idz zrob coś ze sobą jak wylewasz tu swoje frustracje, bo co raz to grubsza jesteś jeszcze troche i przestaniesz się miescic w kamerze :)

Slodkosci
Posty: 59

Post autor: Slodkosci » czw wrz 10, 2020 5:58 pm

myślisz, że jak napisze że zna takie przypadki to głupi ludzie uwierzą :D. Weź wstrzyknij więcej w te cycki bo ponoć ktoś ci sypał ostatnio dużo żetonów. Nie ma magicznych tabletek na porost biustu a jak któraś laska tyje po hormonach to wiadomo, że i cycki urosną. Ale nie w przypadku oszustki stellastar, która chudnie z jednych części ciała a przybiera w innych. Ona jest "naturalnie piękna" tak samo jak smoki istnieją a zabiegi kosmetyczne wykonują duchy bo przecież wszystkie mówią, że nic nie robiły.
Ostatnio zmieniony wt wrz 15, 2020 8:14 pm przez Slodkosci, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ