Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Mirrabellka

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ponury__zniwiarz
Posty: 1

Mirrabellka

Post autor: ponury__zniwiarz » wt sie 25, 2020 2:03 am

fajne grupowe robi, ale jest jakaś pojebana byłem na paru grupach i dała mi bana i piszę, że to już kolejny nik a mam jeden chyba z kimś mnie pomyliła
Ostatnio zmieniony wt sie 25, 2020 5:39 pm przez ponury__zniwiarz, łącznie zmieniany 1 raz.

Lukason19
Posty: 14

Post autor: Lukason19 » wt sie 25, 2020 11:15 am

Hej;*

suczka123x
Posty: 2

Post autor: suczka123x » śr wrz 02, 2020 8:33 pm

Ostatnio murzyn ja jebał na grupowej.

forpages
Posty: 4

Post autor: forpages » śr wrz 02, 2020 10:54 pm

Serio? Szkoda ze przegapiłem

BLOOW
Posty: 48

Post autor: BLOOW » czw wrz 03, 2020 2:27 pm

suczka123x pisze:
śr wrz 02, 2020 8:33 pm
Ostatnio murzyn ja jebał na grupowej.
Po użytkownikach tego portalu raczej nie można się spodziewać poprawności politycznej ale KURWA MAĆ, po tym wszystkim co działo się w tym roku ktoś ma czelność jeszcze używać TEGO słowa... Po pierwsze dyskryminacją jest uważać, że seks z kimś o innej karnacji to coś wyjątkowego po drugie okazywanie mu braku szacunku nazywając go "m*******" . Macie tysiące innych słów do wyboru, błagam, nie używajcie tego a sprawicie, że Świat będzie choć troszkę lepszym miejscem. Dziękuję za uwagę i przepraszam, że się wcinam w nie mój wątek, ale nie przejdę obojętnie obok dyskryminacji rasowej.

robertxxx
Posty: 63

Post autor: robertxxx » czw wrz 03, 2020 2:55 pm

BLOOW pisze:
czw wrz 03, 2020 2:27 pm
suczka123x pisze:
śr wrz 02, 2020 8:33 pm
Ostatnio murzyn ja jebał na grupowej.
Po użytkownikach tego portalu raczej nie można się spodziewać poprawności politycznej ale KURWA MAĆ, po tym wszystkim co działo się w tym roku ktoś ma czelność jeszcze używać TEGO słowa... Po pierwsze dyskryminacją jest uważać, że seks z kimś o innej karnacji to coś wyjątkowego po drugie okazywanie mu braku szacunku nazywając go "m*******" . Macie tysiące innych słów do wyboru, błagam, nie używajcie tego a sprawicie, że Świat będzie choć troszkę lepszym miejscem. Dziękuję za uwagę i przepraszam, że się wcinam w nie mój wątek, ale nie przejdę obojętnie obok dyskryminacji rasowej.
dramat

Mirrabellka
Posty: 2

Post autor: Mirrabellka » czw wrz 03, 2020 4:43 pm

Serio 😃😃😃 no moj murzyn ma malego wiec wole swoje sprawdzonego Zdzisława żyje dopóki nie rozczlonuje mu góry od dolu nie wymaga baterii, a serio szukanie atencji i rozwalanie spokoju moich transmisji luzzz. Kazdy kto mnie sluchal ten wie, ze nigdy nie interesowali mnie faceci w innym kolorze skóry pozdrawiam hejtujacych stalkerow itd

RavenGetorix
Posty: 45

Post autor: RavenGetorix » czw wrz 03, 2020 4:49 pm

Po co odpowiadasz ? Przecież widać że to prowokacja i tak wszyscy wiedzą kto to napisał .

Monikakrachelskaa123
Posty: 2

Post autor: Monikakrachelskaa123 » ndz wrz 13, 2020 3:18 am

slx16 pisze:
czw wrz 03, 2020 6:24 pm
Jest bardzo śliczna jej ciało to poezja a grupowe transmisje nic dodać nic ująć
To słaby masz gust

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » czw wrz 17, 2020 4:05 pm

Sympatyczna z charakteru. Ale wolałem ją jak miała +10 kg ;)

ODPOWIEDZ