Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Paris_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
IdiotkiNaSu
Posty: 35

Re: Paris_

Post autor: IdiotkiNaSu » śr kwie 07, 2021 5:31 pm

jeszcze ich naciagiemy nie raz na odbior jelenie hahaha

q-q-rychu
Posty: 32

Post autor: q-q-rychu » śr kwie 07, 2021 9:57 pm

Ruda i Mamut (gatunek wymarły) - to temat Paryżewa, więc swoje animozje roztrząsajcie w temacie Rudej (albo Mamuta). 🤨
PS. Paryżewo dała mi bana, bo napisałem na czacie, że jest chuda... A co? Może gruba jest?😆

Dsx27
Posty: 5

Post autor: Dsx27 » śr kwie 07, 2021 11:37 pm

Dziś założyła majty w stylu mojej babci, wygląda to fatalnie a i tak ludzie piszą " ale Seksowna" XD

Nie chce widzieć jak Ci faceci wyglądają irl, skoro dla nich taki szon wygląda seksownie.. Jak się wypina to wydaje mi się że ta POCHWA jej zaraz wyleci, opada jej jak starej babie.

Styl rozmowy 1/10
Wyglad 1/10

Najbrzydsze dziewczę jakie spotkałem na su.

Mamut_Marfned
Posty: 9

Post autor: Mamut_Marfned » sob kwie 10, 2021 12:35 am

Dexter tobie się to nie znudzi xdddddddd zakładaj dalej te konta xdddddd to ty z siebie robisz debila xddddddd gratulacje dla rodziców że zrobili takiego dekla xddddddd Paris nie przejmuj się tym pajacem xddddddddd

IdiotkiNaSu
Posty: 35

Post autor: IdiotkiNaSu » sob kwie 10, 2021 6:23 pm

Większość tutaj co pokazuje ryje to są okropne.

Mamut_Marfned
Posty: 9

Post autor: Mamut_Marfned » sob kwie 10, 2021 7:13 pm

Paris nie przejmuj się nim xdddddd on jest od Cristal xddddddf

Marcib_89
Posty: 120

Post autor: Marcib_89 » sob kwie 10, 2021 8:25 pm

Kurwiszon z którą nikt dlugo niewytrzymuje xdddd doją ją z kasy a ona swoich jeleni. Tepa dzida nawet adusia nie jest taka tepa jak ona xddd

q-q-rychu
Posty: 32

Post autor: q-q-rychu » ndz kwie 11, 2021 1:44 am

Marcib_89 pisze:
sob kwie 10, 2021 8:25 pm
Kurwiszon z którą nikt dlugo niewytrzymuje xdddd doją ją z kasy a ona swoich jeleni. Tepa dzida nawet adusia nie jest taka tepa jak ona xddd
O nie - koleżko! Duśka wcale nie jest tępa! Wręcz przeciwnie. Można powiedzieć, że jest zdegenerowana; można powiedzieć, że jest patuską - ale na pewno nie jest tępa! Idealnie rozpracowuje stulejarzy i na wyliniałym patencie jedzie (i to dobrze jedzie) od ponad roku. Ja ją nawet lubię - szczególnie za te bezcenne miny pełnej pogardy, kiedy czyta czat i te wszystkie utyskiwania (i zachwyty też!). Ona tu jest dla kasy - i ma kasę. Ciekawe, co następne w kolejce - po słabo obdarzonych Murzynach? 😆

Mamut_Manrfed
Posty: 69

Post autor: Mamut_Manrfed » ndz kwie 18, 2021 10:36 pm

winatuska91 pisze:
sob kwie 17, 2021 4:31 am
jeszcze ich naciagiemy nie raz na odbior jelenie hahaha
Ciebie głowa boli?xdd Paris nie przejmuj się takimi pajacami co muszą cały czas kopiować i wklejać xddddd

Karoll2000
Posty: 64

Post autor: Karoll2000 » pn kwie 19, 2021 9:30 pm

wiadomo że sa dla kasy taki portal

ODPOWIEDZ