Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Paris_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
pawlodikaprio
Posty: 1

Re: Paris_

Post autor: pawlodikaprio » sob gru 19, 2020 5:34 am

Fajna laska lubi zaszaleć i tyle, wącha czy nie to nie wasza sprawa i każdy lubi coś innego. Lubię się sobie za jebać a potem doprowadzić kobietę do kilku orgazmów. Pozdrawiam Paris odezwij się mam parę pytań do ciebie:)

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » ndz gru 20, 2020 12:00 am

Laska nie długo trafi na odwyk xd każdy czasem lubi coś mocniejszego ale brak umiaru u Paris źle się skończy xd nie długo będzie nadawać do nas z odwyku xdddddd

Adix1111
Posty: 2

Post autor: Adix1111 » czw gru 24, 2020 2:09 pm

Mamut_Manfred pisze:
ndz gru 20, 2020 12:00 am
Laska nie długo trafi na odwyk xd każdy czasem lubi coś mocniejszego ale brak umiaru u Paris źle się skończy xd nie długo będzie nadawać do nas z odwyku xdddddd
Każdy czasem to znaczy ty tak, ja znam paris na codzien i z tego co wiem a wiem na pewno, to ona nic mocniejszego nie zażywa. A nawet jeżeli tak żyje ze myslisz ze zle skończy co ci do tego? Twoja sprawa? Twoja rodzina? Twoje życie? To tylko twoje umysłowe urojenia i wypociny polaczku, nic lepszego nie masz do roboty, nie masz rodziny, kobiety, siedzisz na su i sie onanizujesz i ktos taki jak ty prawi morale na temat cudzego życia. Nie lubisz jej, hejtujesz a sie martwisz ze będziesz ogladal ja z odwyku co za hipokyzja.. Żal! P. S xd pisza dzieci. Wesołych Świąt

Rampage94
Posty: 1

Post autor: Rampage94 » pt gru 25, 2020 3:15 pm

Najcudowniejsza Kobieta Pozdrawiam ;)

sortecorsa
Posty: 26

Post autor: sortecorsa » ndz sty 03, 2021 11:59 am

Ups Ktoś ją podjebał za lewy obieg dostała bana na tydzien od su, a jej tłumaczenia z moderacją nic nie dały, za duzo dowodów co za akcja, takich oszustek powinno się dziennie wyłąpywać toby się nauczyły szacunku do widzów!

hadoken
Posty: 68

Post autor: hadoken » ndz sty 03, 2021 1:04 pm

sortecorsa pisze:
ndz sty 03, 2021 11:59 am
Ups Ktoś ją podjebał za lewy obieg dostała bana na tydzien od su, a jej tłumaczenia z moderacją nic nie dały, za duzo dowodów co za akcja, takich oszustek powinno się dziennie wyłąpywać toby się nauczyły szacunku do widzów!
https://showup.tv/profile/KrzysES

To niby jej konto "skarbonka" ;) Nawet sobie komentarz wystawiła z tego konta ;) Taka "gwiazda" i tu takie coś... Zawiodłem się 😅

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » ndz sty 03, 2021 4:54 pm

Niech się cieszy że tyko na tydzień xdddd jaj dlamnie może na zawsze dostać xddddd

_lowca_szparek_
Posty: 6

Post autor: _lowca_szparek_ » ndz sty 03, 2021 11:52 pm

Można bez problemu zrobić obieg zgodnie z regulaminem to nie problem, ale nie czarujmy się Paris inteligencją nie grzeszy. I tak perfidnie sama sobie z telefonu szkoda słów załatwiła by sobie przynajmniej jakiegoś ulunga. jest gdzieś w regulaminie zapisane o przelewach żetonów między kontami?

koneser234
Posty: 5

Post autor: koneser234 » ndz sty 03, 2021 11:59 pm

widze dziewczyny ze lubiecie sobie poplotkowac na forum :D

kiepski_dowcip
Posty: 195

Post autor: kiepski_dowcip » pn sty 04, 2021 12:19 am

Odrobinkę. ;)

ODPOWIEDZ