Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Paris_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
RudaLisiczkaa_
Posty: 61

Re: Paris_

Post autor: RudaLisiczkaa_ » śr mar 24, 2021 3:10 pm

GreyyyFace pisze:
śr mar 24, 2021 2:59 pm
wychodzi nato ze utrzymojecie nie tylko jamochlona ale tesz jej fagasa ta sama sytuacja co z cristal
🤦‍♀️🤦‍♀️

jungledboy1987
Posty: 9

Post autor: jungledboy1987 » śr mar 24, 2021 3:33 pm

jaka ona jest zalosna hahahah banuje teraz na transmisji kazdego kto powie cos na temat grupowej i tym co gadala, wystraszona w trzy dupy.. ze wam nie szkoda hajsu na taka oszustke:D

GreyyyFace
Posty: 94

Post autor: GreyyyFace » śr mar 24, 2021 3:50 pm

facet jom wczesnie do pracy wyslal jak wczoraj hajc przepadl

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » śr mar 24, 2021 4:36 pm

GreyyyFace pisze:
śr mar 24, 2021 2:59 pm
wychodzi nato ze utrzymojecie nie tylko jamochlona ale tesz jej fagasa ta sama sytuacja co z cristal
Dexter a no tak dalej będziesz się mścił bo nie byłeś na miejscu tych dostawców xddddddd albo na miejscu jakiegokolowek kolegi którego przyprowadzała na trans przez tyle lat xddddddd zatrudnij się jako dostawca to może i tobie pociągnie xddddddd chociaż spod tego brzucha to tego 5 cm flaka nie będzie widać xdddddddd a i wykąp się bo śmierdzisz xdddddddd woda i mydło a nie komputer i myszka xddddddddddd

Ricky12
Posty: 2

Post autor: Ricky12 » śr mar 24, 2021 8:26 pm

Zwrot żetonów dostałem. Wiec przynajmniej tyle sprawiedliwości... za brak kultury nie powinna mieć żadnej kasy !

q-q-rychu
Posty: 32

Post autor: q-q-rychu » śr mar 24, 2021 8:36 pm

Awanturujecie się chłopcy i chłopięta - ale chyba o niewłaściwą rzecz. Przecież Paryżewo nie raz przyznawała się, że te wszystkie jej odbiory to ustawki; że nie bzyka się z obcymi; że to tylko cyrk. Pretensje można mieć o to, że ostatnio zarzekała się, że TERAZ jest sama i ma zamiar w takim stanie pozostać - wtedy ustawka z chłopakiem (sic!) jest co najmniej niesmaczna... Ciekaw jestem dalszych losów i kariery Paryżewa na SU - ale biorąc pod uwagę powodzenie i zarobki Adusi (z tą drugą ) - dolary przeciwko orzechom, że za 2-3 tygodnie i tak będzie w pierwszym rządku i wciąż będą chętni na grupowe "odbiór pizz(d)y nago - o Bosz , jak się denerwuję" .... 😆

GreyyyFace
Posty: 94

Post autor: GreyyyFace » śr mar 24, 2021 8:37 pm

mi sie wydaje ze ona wspulpracuje z cristal z tymi oszostwami

Laura2600
Posty: 91

Post autor: Laura2600 » śr mar 24, 2021 9:33 pm

Kobieto! Zadbaj o uzębienie ✔️

Laura2600
Posty: 91

Post autor: Laura2600 » śr mar 24, 2021 10:19 pm

Nosem ciąga, dajcie chusteczki! Odbiór nago 🤔🤣

q-q-rychu
Posty: 32

Post autor: q-q-rychu » śr mar 24, 2021 10:29 pm

Pomyliłem się 😆 . Nie za 2-3 tygodnie - lecz już dziś jest "królową dzielni" i właśnie organizuje grupową "odbiór nago". A tak w ogóle, jeśli ktoś zachował się wczoraj niewłaściwie - to (wg. Paryżewa) tylko ci, co "bezpodstawnie zgłosili". No więc jak? Była ustawka, "jelenie" i "naciaganie" - czy Paryżew pozostała virgo intacta? 😆

ODPOWIEDZ