Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Paris_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Re: Paris_

Post autor: LandLord » czw sie 20, 2020 7:36 am

Lo_gin44 pisze:
śr sie 19, 2020 10:52 am
Podobno jej brat walił pod nią konia na transmisji a ją to podniecało bo była naćpana.
A co w tym złego ? Przecież przez ekran nie dokonają kazirodztwa, nie urodzi im się z tego wsobny wybrakowaniec genetyczny.

Swoją drogą w czasach, kiedy niektórzy ludzie świadomie decydują się urodzić downa czy innego z wodogłowiem, państwo to popiera oferując hojne zapomogi dla wybrakowańców, to chyba nikogo nie powinno bulwersować urodzenie dziecka z kazirodczego seksu?

A patrząc na Paris wydaje mi się, że ma zajebiste geny ;) Tak na oko oceniając. Możliwe, że gdyby miała córkę z własnym bratem, to skumulowałyby się te pozytywne geny i córeczka byłaby cud-miód-malina miss universe, a nawet galaktyki. Tylko po co tak teoretyzować - był tylko zdalny seks na odległość - nie stało się nic.

Dziwne, że wchodzą na SU jegomoście, których bulwersują takie banały - więcej otwartości umysłu panowie - ale tak z umiarem, żeby wam mózg nie wypadł ;)

_Sandro_
Posty: 7

Post autor: _Sandro_ » czw sie 20, 2020 3:59 pm

Kij tam z Paris każdy wie, że ma pstro w głowie. Pewnie brachol sypał złotem to miala kisiel w majtach:) Ale jestem ciekaw kolejnego ruchu tego dewianta:)Może nastepnym razem będzie walił pod matkę lub będzie transmitował wspólnie z córką:) Jednak co w rodzine to nie zginie .W najbliższym czasie spodziewałbym się rodzinnej orgii na transmisji u Paris.Dziadek będzie ją zapinał, a brachol spuszczal się matce na twarz, przy aprobacie ojca:0

viiviiv
Posty: 5

Post autor: viiviiv » czw sie 20, 2020 10:18 pm

w kazirodztwie nie ma nic złego o ile strony wyrażają na nią zgodę dobrowolnie i o ile dzieci z tego nie będzie

ale podglądać siostrę i walić konia w chusteczkę?
CHORE

gdybym ja miał siostre jak Paris to bym...
to bym nic bo nie jest w moim typie
ale gdybym miał siostrę w moim typie to zaprosiłbym ją na kawę

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pn sie 24, 2020 11:02 pm

_Sandro_ pisze:
czw sie 20, 2020 3:59 pm
...Ale jestem ciekaw kolejnego ruchu tego dewianta...
No cóż, SU - serwis z dewiantami dla dewiantów - bo chyba pobożne duszyczki z kółka różańcowego tutaj nie zaglądają, tylko sami zboczeńcy ? XD

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » pn sie 24, 2020 11:07 pm

viiviiv pisze:
czw sie 20, 2020 10:18 pm
ale podglądać siostrę i walić konia w chusteczkę?
CHORE
No nie, w czasach zadym LGBT kolega zbulwersowany waleniem konia w chusteczkę ?

Rozumiem gdyby temat dotyczył scatu z nieletnim zakneblowanym trans-słoniem biczującym ptaka trąbą jednocześnie puszczającego zeń fontannę złotego deszczu .... ale koń i chusteczka ?

WTF ? XD

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » wt sie 25, 2020 12:08 am

LandLord pisze:
czw sie 20, 2020 7:36 am
Lo_gin44 pisze:
śr sie 19, 2020 10:52 am
Podobno jej brat walił pod nią konia na transmisji a ją to podniecało bo była naćpana.
A co w tym złego ? Przecież przez ekran nie dokonają kazirodztwa, nie urodzi im się z tego wsobny wybrakowaniec genetyczny.

Swoją drogą w czasach, kiedy niektórzy ludzie świadomie decydują się urodzić downa czy innego z wodogłowiem, państwo to popiera oferując hojne zapomogi dla wybrakowańców, to chyba nikogo nie powinno bulwersować urodzenie dziecka z kazirodczego seksu?

A patrząc na Paris wydaje mi się, że ma zajebiste geny ;) Tak na oko oceniając. Możliwe, że gdyby miała córkę z własnym bratem, to skumulowałyby się te pozytywne geny i córeczka byłaby cud-miód-malina miss universe, a nawet galaktyki. Tylko po co tak teoretyzować - był tylko zdalny seks na odległość - nie stało się nic.

Dziwne, że wchodzą na SU jegomoście, których bulwersują takie banały - więcej otwartości umysłu panowie - ale tak z umiarem, żeby wam mózg nie wypadł ;)
Lord Lord genetycznie to ty jesteś zjebany ale umysłowo przez szybkę to nic nie znaczy to ty widzę już wprawiony walisz konia w pokoju jak matka jest w ogrodzie jebany debil i prawiczek

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » wt sie 25, 2020 12:11 am

viiviiv pisze:
czw sie 20, 2020 10:18 pm
w kazirodztwie nie ma nic złego o ile strony wyrażają na nią zgodę dobrowolnie i o ile dzieci z tego nie będzie

ale podglądać siostrę i walić konia w chusteczkę?
CHORE

gdybym ja miał siostre jak Paris to bym...
to bym nic bo nie jest w moim typie
ale gdybym miał siostrę w moim typie to zaprosiłbym ją na kawę
następny kurwa debil mam dla cb coś co cię wyleczy wez się jebnij głową o ścianę może ci pomoże bo widzę u cb skutki uboczne n mózgu ale tak to jest jak się skacze na główkę do wody

Panmaeep
Posty: 10

Post autor: Panmaeep » wt sie 25, 2020 4:15 pm

viiviiv pisze:
czw sie 20, 2020 10:18 pm
w kazirodztwie nie ma nic złego o ile strony wyrażają na nią zgodę dobrowolnie i o ile dzieci z tego nie będzie

ale podglądać siostrę i walić konia w chusteczkę?
CHORE

gdybym ja miał siostre jak Paris to bym...
to bym nic bo nie jest w moim typie
ale gdybym miał siostrę w moim typie to zaprosiłbym ją na kawę
to już nawet śmieszne nie jest 😯

viiviiv
Posty: 5

Post autor: viiviiv » wt sie 25, 2020 5:25 pm

LandLord pisze:
pn sie 24, 2020 11:07 pm
viiviiv pisze:
czw sie 20, 2020 10:18 pm
ale podglądać siostrę i walić konia w chusteczkę?
CHORE
No nie, w czasach zadym LGBT kolega zbulwersowany waleniem konia w chusteczkę ?
bardzo idiotyczne porównanie lordzie. te "zadymy LGBT" to są po prostu ludzie którzy domagają się dla siebie prawa do bycia traktowanymi normalnie, co wcześniej czy później nastąpi. onaniści nigdy nie będą traktowani normalnie, zawsze będą wywoływać tylko pogardę i wrogość. powinno dać Ci do myślenia że są manifestacje LGBT ale nie ma i nigdy nie będzie manifestacji onanistów tak jak nie ma manifestacji złodziei, gwałcicieli i morderców bo takie jednostki w każdym społeczeństwie są skazane na wegetowanie w piwnicy o czym każdy wie, no może poza Tobą. Zupełnie inaczej niż seks z siostrą który w czasach skutecznej antykoncepcji ma przed sobą świetlaną przyszłość, chociaż jeszcze przez jakiś czas będzie wywoływał instynktowną wrogość, wiadomo.

Nunununun
Posty: 1

Post autor: Nunununun » pt sie 28, 2020 9:24 am

Miałam się nie odnosić to wypowiedzi osób z forum bo wiadomo, że na su są same zjeby ale to zrobię. Szkoda, że tacy ludzie nie są przymusowo leczeni zakładach psychiatrycznych bo niestety sami nigdy tam nie pójdą to by świadczyło o tym, że mają chociaż ciut oleju w tych pustych łbach więc nie ma opcji. Sex między członkami rodziny funkcjonuje od dawna może nie w Polsce ale są kraje gdzie to jest wręcz tradycja albo obowiązek są to kraje z chorą władzą, która ustala takie reguły. Skoro matki wycinają córkom łechtaczki w Afryce to już nic mnie nie zdziwi. Na pewno nie jest to świetlana przyszłość i nigdy nie będzie to normą bo żadna normalna dziewczyna nie chciałaby być posuwana przez brata, ojca, wujka itp. chyba że jest chora psychicznie ale wtedy po prostu to robi i myślę że są takie przypadki w Polsce, tak samo jak ojcowie którzy gwałcą swoje kilkuletnie dziecko nawet syna co też jest kazirodztwem. Osoba z takiego domu będzie na zawsze skrzywiona psychicznie. Nie bez powodu z seksu kazirodzczego są poronienia i choroby, ludzie którzy są ze sobą spokrewnieni ponoć wydzielają nawet feromony, które zniechęcają ich do siebie nawzajem.

ODPOWIEDZ